Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , gdzie klime naprawiac w krakowie , tanio i dobrze :wink4: ? niestety mi sie rurka od klimy przetarla w Fordzinie i zchodzi czynnik . Sprawa dosc pilna wiec ratujcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie , gdzie klime naprawiac w krakowie , tanio i dobrze :wink4: ? niestety mi sie rurka od klimy przetarla w Fordzinie i zchodzi czynnik . Sprawa dosc pilna wiec ratujcie :wink4:

polecam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12853.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Buczak dobrze maluje, .........

Karol kto Ci malował maskę czy czasem nie ten Buczak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, jesteś pewny że chcesz iść jutro na ten mecz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lepszego?Krótko..

masz :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 00:49_________________________________________________

Cuber, jesteś pewny że chcesz iść jutro na ten mecz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

idziemy z Przemasem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, jesteś pewny że chcesz iść jutro na ten mecz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

za***iste :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::kawa:

Cześć Panocki.

Jestem w potrzebie. Ma ktoś ELSE? bede dzis w krakowie i bym sobie podjechal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Buczak dobrze maluje, .........

Karol kto Ci malował maskę czy czasem nie ten Buczak :mysli:

Masz lepszego?Krótko..

Siedze w robocie mam chwilę więc sobie popisze może nie mam tylu kolegów co Pablo ale czasem mam wene :naughty:

Paweł trochę mi tych zjebów przez ręce przeszło i jeśli chodzi o blacharkę i lakierników to powiem że z "niejednego pieca chleb jadłem" więc trochę ich myków i grzeszków niedoróbek poznałem. Jeśli chodzi o polecanie lakierników to nigdy tego nie robię i nie polecam bo co jednemu pasi innemu może trącić. Wiem np.gdzie pracuje chłopak który ma dobrą rękę do pistoletu (bo raczej rzadko kiedy właściciel robi wszystko) ale z kolei "rozbieraczo-składacze" są beznadziejni bo przeważnie coś nie dokręcili albo przekręcili zgubili złamali źle spasowali itp. u innego będzie z kolei na odwrót itd... jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził a generalnie w/g. mnie im mniejszy zakład to widziałem tendencje do tego że bardziej się przykładali bo tam gdzie jest przemiał aut że na plac się nie da wjechać to niestety ale jest też przeważnie mały haos i potem często przy odbieraniu auta w bagażniku leży pudełko śrubek i części i nikt nie wie od czego to jest i nikt się do tego nie przyznaje :disgust: . Wszystko zależy od oczekiwań klijenta jego podejścia i wiedzy co i jak powinno być wykonane. W większości przyjeżdżają powiedzmy "blondyny" która nie ma o niczym pojecia tylko cieszy się że wcześniej było porysowane a teraz się świeci lub twierdzący "przecież mam gwarancję będą poprawiać" ale są też tacy którym nie pasuje robienia drugi raz tego samego nawet w ramach gwrancji tylko dlatego że komuś się wczesniej nie chciało przyłożyć i przez to teraz marnuje się czas i jest się udupionym bez auta i dla tych osób podałem tą informację widząc twoje zdjęcia. Jeśli tobie Paweł to nie przeszkadza że może się okazać że będziesz musiał skorzystać z tej "gwarancji" bo zuafałeś że u Buczka Ci na pewno dobrze zrobią to twój wybór i twoja decyzja ja tego nie neguje i nie twierdzę że to zły zakład. Bozia ma różnych lokatorów i każdy podejmuje decyzje w/g. własnego uznania :wink4:.

A tak z ciekawości bo słyszę slogan "U BCZAKA" czy to ten Buczak trzyma w dłoni pistolet w tej komorze czy też siedzi w kantorku i liczy kasę bo też znam zakład z super komorą gdzie podobno (tak mówił właściciel :rolleyes:) co każdy natrysk wymieniają filtry i cifem myją ściany a wc wisi wckaczka :naughty: ale co z tego jak lakiernik nie ma ręki i gucio ze sprzętu bo lakier idzie potem pod grubą polerkę bo jest np. gruba moora (pomarańcza żeby nie było zlewki) bo nie umie malować od strzała na lustro . Dobrego lakiernika poznasz po tym jak położy lakier tak żeby nie trzeba było nic polerować i jeszcze najlepiej żeby był srebrny metalik tak aby nie było widać różnicy w odcieniu jak zobaczysz u kogoś pomalowane tak auto w tym kolorze bez "odcieni" to znaczy że gość wie co czym się je ale strona przygotowania pod lakier (o co poszło w twoim przypadku) do druga sprawa bo przeważnie nie robi tego lakiernik (w takiej fabryczce) tylko "uczeń" .Tyle w temacie i nie chce mi się już o tym dyskutować.

:polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.tvn24.pl/-1,1712079,0,1,17_latek-zgwalcil-konia,wiadomosc.html[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:54_________________________________________________tiaa...... Ci to się zawsze wyłgaja

http://www.tvn24.pl/0,1712340,0,1,ziobro-samochod-byl-pozyczony--nie-wiedzialem-o-tablicach,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku zgadzam się z Tobą w 100%.Buczak ma kilkunastu lakierników.I pewnie wie który ma najlepszą rękę....i na to liczyłem.Że tego przydzieli do mojego auta.

Autko odebrałem i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony..a mnie ciężko dogodzić.. :polew:

Wymalowane super,poskładane idealnie,jedynie muszę podjechać do Auto Speciala bo trzeba zakodować ten Parktronic co tam zakładali..poza tym...profeska..wolę już jezdzic do kogos kto wie ze mam fioła na tym punkcie..

Jest naprawdę super zresztą sam sobie ocenisz na którymś spocie jak przyjadę czystym wozem :naughty::decayed:

A tak wogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 13:46_________________________________________________obraz1123k.jpg

Atakują moje osiedle :lol1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pilnie szukam mechanika w okolicach prokocimia, który by zdiagnozował/naprawił b7. Auto przestali jechać jak należy. Ledwo jedzie, szarpie i kopci. Podejrzewam źle poskładane węże dolotowe bo tydzień temu miałem robiony rozrząd. Auto jedzie na tyle, ze mogę dojechać.

Mój numer kom 513244905. Do internetu mam dostęp co kilka godzin bo większość czasu spędzam w szpitalu dziecięcym. Juto mieliśmy odebrać synka wcześniaka ale auto nie nadaje sie do bezpiecznej jazdy, wiec proszę o jakiś namiar bo nie wiem czy organizować lawetę/alternatywny transport do Gliwic czy probować to zrobić na miejscu.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Mokrej, wiele osób chwali ten serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy :cool1:

BTW Nie ma to jak grill w ten piękny niedzielny poranek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

chłopaki, czy dzisiaj też się standardowo spotykacie? Bo może bym do Was podjechał jak mi czas i pogoda dopisze.

Oczywiście że jest spot, bez względu na pogodę przyjedź, nam to nie straszne bo jesteśmy na parkingu poziomym :wink4:

Nie ma to jak grill w ten piękny niedzielny poranek :kox:

jarko ale u nas w NH teraz cały czas leje :mysli::polew::decayed:

Miłego urlopu bo o pogodę nie trzeba się tam martwić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pogoda zatrzymała mnie dzisiaj w KR... mooże uda mi się podjechać na spota:)

282036_247265458624867_100000242434953_935428_5074820_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pogoda zatrzymała mnie dzisiaj w KR... mooże uda mi się podjechać na spota:)

282036_247265458624867_100000242434953_935428_5074820_n.jpg

Dobre :polew:

No to do zobaczyska na spocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...