Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko mi nie mów że ja tak pier....m :blink::kox:

:rolleyes: pokaze Ci w czwartek filmik bo nie umiem wrzucić na youtube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek do mnie mówił że ma plazmę, a co ma naprawdę :rolleyes: nie świeciło to jak led :mysli:

Tak, Przemian ma Plazme Full HD LG:wink4:

Moja Plazma LG ma 3 lata kupiona za smieszną kasę ale naprawdę robi robote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów że ja tak pier....m :blink::kox:

:rolleyes: pokaze Ci w czwartek filmik bo nie umiem wrzucić na youtube

I jeszcze mnie nagrałeś ?! :shocked:

Moja Plazma LG ma 3 lata kupiona za smieszną kasę ale naprawdę robi robote :kox:

O to właśnie mi chodziło :wink4:

BTW Fajny wynik w derbach Barcelony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jarko nie podpuszczaj mnie tutaj i poprzez pw :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w tych plazmach panasa cos jest. Mam w domu plazme panasa co prawda ma juz z jakies z 7 lat, ale byla z gornej polki i to takiej naprawde gornej - kosztowala prawie 9K i nie ma hdmi nie ma polowy rzeczy ktore maja obecne tv, potem kupilem jeszcze kilka duzo nowszych lcd takich do 3k i do tej pory panas ma najladniejszy obraz !!!

Czy na dlugo kupuje tv?? nie wiem, dopoki sie nie spier***i, a skoro mowisz ze 5 lat jest gwarancji to chyba rzeczywiscie bedzie to rozsadny wybor. Jak rozumiem nie bedzie taka jasna jak LED tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzien dobry z rana [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:32_________________________________________________Kerczi a bedziesz brał Tv z 3D ? jezeli tak to wiesz ze są róże rodzaje technik wyświetlania 3D co za tym idzie różne ceny okólarów do nich, są okulary które kosztują 20 zł i takie za 250 zł warto sie nad tym zastanowić, niektórzy producenci dają w zestawie z Tv az 7 par okularów dla całej rodzinki a u niektórych trzeba je sobie dokupić osobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzien dobry z rana [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:32_________________________________________________Kerczi a bedziesz brał Tv z 3D ? jezeli tak to wiesz ze są róże rodzaje technik wyświetlania 3D co za tym idzie różne ceny okólarów do nich, są okulary które kosztują 20 zł i takie za 250 zł warto sie nad tym zastanowić, niektórzy producenci dają w zestawie z Tv az 7 par okularów dla całej rodzinki a u niektórych trzeba je sobie dokupić osobno.

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

Kerczi i tak ma telewizor na koncu korytarza[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 12:12_________________________________________________

Kuźwa ale dyskusję dziś utworzyłem :decayed:

Ty ? Przecież to Karol o tv zapytał :mysli:

1325622915_by_Sadek1992.jpg?1325664037

:naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wszystkim..

szał macicy na ulicy.. :naughty:

powiem Wam że Jurgów zmiażdżył.. :) chłopaki na stok na stok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

o i jest specjalista od abonamentów w pleju grucha wytłumacz tu chłopakom jak opłacalne jest być w pleju w końcu ty to wiesz najlepiej z tyloma abonamentami :decayed:

:poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

no ale Karolo coś wspominał że teraz chce tvała do wuceta wrzucić żeby mu nic nie uciekło z "M jak miłość" więc 1,5m by chyba było akurat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________

strzelił i nie trafił... chore... oficer... pożal się Boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wszystkim..

szał macicy na ulicy.. :naughty:

powiem Wam że Jurgów zmiażdżył.. :) chłopaki na stok na stok :)

kiedy byłem i dla mnie dramat :thumbdown::sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...