Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie to bym nie pojechał do żadnego mechanika, no chyba że bym chciał aby coś spier****li w aucie. Polecam Piekary śląskie Auto-Danecki Auto Danecki - profesjonalny serwis samochodów, tylko auta VAG, co prawda terminy 2 tyg, ale nie ma rzeczy w autach VAG których nie mają w 1 palcu, od elektroniki po mechanikę.

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Nex mam wrażenie że jeździsz po v-techu po to żeby się samemu utwierdzać w przekonaniu że Ty zrobiłeś w lepszej firmie (i/lub nie dałeś się zwałować)?

BTW

dzień-do-:bry:

ale co mnie obchodzi wał-tech?? Ja tylko wkleiłem linka jak zwałowali chłopaka, chyba wolno mi też od czasu do czasu zalinkować na forum?? PABLO robi to rutynowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa :decayed:

Do TTC będę dzwonił jutro bo chce podjechać na hamownie, sprawdzić jak wygląda irlandzki chip tuning ;-)

Mówisz, że oni też zajmują się mechanika?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa duzo drozsze audi bo 1.9tdi to przez wielu uwazany silnik za najlepszy jaki istnieje i nie leci to z ceny a bety leca no chyba ze to 330d coupe wtedy jest droga zauwaz ze b6 jest w podobnej cenie jak b7 dziwne no nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobną cena b6 do b7 to Cię poniosło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że porownujesz wypas b6 do tradu b7 która wstąpiłem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladnij na allegro wozy kerczi b6 1.9tdi miedzy 30 a 34tys a b7 miedzy 35 a 40tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, i niuans jest taki że nawet nie chciałoby mi się jechać oglądać b7 za mniej niż 40 tys. A Ty jeszcze wklejasz 3litrowke poniżej 40 to o czym my mowiny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sluchaj ludzie o tym nie wiedza tak jak ty i mysle ze kupuja wypasa ja tez bymn nie dal mniej jak 40tys za b7 i napewno by to nie byl 2.0 tylko jakas benzyna uturbiona albo 2,7 badz 3.0 tdi po lifcie najmlodsze jakie bym kupil to 2007-2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To analogicznie musiałbym dac koło 70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt faktem b7 idzie w dol cena przynajmniej te przedlifty a b6 trzyma sie twardo w cenie wciaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak oni, kiedyś mieli hamownie, ale teraz sprzedali albo złożona jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kierownica obszyta nowa pachnącą skórką dziś przyszła do mnie i teraz rezanko, ładna jest :kox: tylko torx 55 i torx 8 potrzebuje i rezam. tą 8 jeszcze kupie ale 55 cięzko dorwać , Lenox masz moze ? :decayed: wiem ze masz :wink:

Pablo Ty sie chyba starzejesz bo zastanawiam sie co Ci sie stało z tym kundlem, wszędzie go wklejasz , w bluzie z kapturem, bez, z tvn turbo wkejałeś....powiedz Chłopie co Cie trapi ........ :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristo Paweł Jaglarz - w Wieliczce - robi VAGa i jest ogarniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, i niuans jest taki że nawet nie chciałoby mi się jechać oglądać b7 za mniej niż 40 tys. A Ty jeszcze wklejasz 3litrowke poniżej 40 to o czym my mowiny??

co Ty wiesz /zapikało:naughty:/

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

Z podobną cena b6 do b7 to Cię poniosło...

jak to ja za swoją chcę tle ile Ty chcesz za swoje b7:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...