Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jak tam wieczór leci....widze że Was na mocniejsze furacze bierze, jak dobrze pójdzie to juz w piątek będe miał swojego konia ma jedyne 250KM ale daje rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tam wieczór leci....widze że Was na mocniejsze furacze bierze, jak dobrze pójdzie to juz w piątek będe miał swojego konia ma jedyne 250KM ale daje rade :naughty:

sprawdziłeś numer VIN ? czy dalej fantazjujesz ?

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Cuber gdzie Ci się tak spieszyło na powstańców teraz? Jadę na lajcie rozmawiam przez koma a tu zdążyłem zobaczyć ledy w lusterku i myślałem że jakaś esa poszła jak dzik ale trąbnięcie i ramki Cię zdradziły :decayed:

Już wiem gdzie bo widzę auto :decayed:

Pablo juz sie nie tłumacz, któryś to juz raz z kolei jeździsz jak :hi: nawet oni szybciej jeźdzą , robisz korki na drodze i jeszcze lewym pasem :facepalm:

Pod M1 jeszcze Robert był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:z wieczora pany .Boseron buty masz gotowe :decayed:

podziękował w piątek odbiore,

Cuber spokojnie auto kupione Vin sprawdzony bez fantazji.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sprawdziłeś VIN bety ?

wyślij mi go na pw lub sms-em :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber gdzie Ci się tak spieszyło na powstańców teraz? Jadę na lajcie rozmawiam przez koma a tu zdążyłem zobaczyć ledy w lusterku i myślałem że jakaś esa poszła jak dzik ale trąbnięcie i ramki Cię zdradziły :decayed:

Już wiem gdzie bo widzę auto :decayed:

Pablo juz sie nie tłumacz, któryś to juz raz z kolei jeździsz jak :hi: nawet oni szybciej jeźdzą , robisz korki na drodze i jeszcze lewym pasem :facepalm:

Pod M1 jeszcze Robert był :wink:

Chyba wam obu trzeba zrobić kurs jazdy defensywnej :decayed:

Swoją drogą może ktoś z Was pracuje lub ma mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo wtedy można takie szkolenie odbyć w gratisie dzięki EFS :wink:

Szczegóły: Bezpłatne szkolenia - SJS Szkoła Jazdy Subaru - doskonalenie techniki jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, trening bezpiecznej jazdy, technika jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, eco driving, szkolenie samochodowe, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia motocy

---------- Post dopisany at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Musze się pochwalić :slina:

Ładny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić :slina:

http://imageshack.us/scaled/landing/849/7kly.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Jesteś pewny swojej decyzji...? :decayed:

Jest KOX :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się ucieszyłem z takiego szkolenia, a tu... chcą sobie według mnie dorobić na funduszu, bo cóż mi da jeżdżenie przez 2h po mieście - pewnie coś, ale lepiej by było na placu porobić np. test łosia, na mokrym i z kółkami z tyłu kontrolowane poślizgi... nie wyczytałem, żeby coś takiego było, ale pewnie na 2h jazdy usłyszymy, że jeśli chce Pan się doszkolić to zapraszamy...

Chyba wam obu trzeba zrobić kurs jazdy defensywnej :decayed:

Swoją drogą może ktoś z Was pracuje lub ma mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo wtedy można takie szkolenie odbyć w gratisie dzięki EFS :wink:

Szczegóły: Bezpłatne szkolenia - SJS Szkoła Jazdy Subaru - doskonalenie techniki jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, trening bezpiecznej jazdy, technika jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, eco driving, szkolenie samochodowe, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia motocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry raz jeszcze, mam pytanko właśnie przerabiam sobie lampeczki na zespolone,i jak wiadomo to moje silniczki nie pasuja do lamp poliftowych,stąd moje pytanko ma ktoś zdjęcie jak wyglądają silniczki poliftowe bo na allegro jest od cholery silniczków ale przy żadnych nie pisze z jakiego to rocznika,choć też znalazłem takie coś:

SILNICZEK REGULACJI ŚWIATEŁ AUDI A2 A4 B5 B6 Q7 OE (3361901079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może ktoś pomuc?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje wypucowac autko do sprzedazy i wiecie moze gdzie jest jakas myjnia na ktorej bede mogl sobie na spokojnie umyc swoim szamponem i przejechac auto woskiem gdzies na boku myjni? bo na BP itp nie mozna myc swoimi szamponami bo gonią :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

a i gdzie mozna zrobic jakies fajne zdjecia :wink:

jakies fabryki, ruiny, opuszczone budynki itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu jest bezobsługowa stacja, gdzie bywają godziny, gdzie nikogo nie ma na myjni, a jest ona bezobsługowa, więc właściciela też nie uraczysz - tym bardziej, że stanowiska osłonięte standardowo ściankami. https://maps.google.pl/maps?q=50.031544,20.040355&ll=50.031548,20.040345&spn=0.001017,0.00284&num=1&t=h&z=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje wypucowac autko do sprzedazy i wiecie moze gdzie jest jakas myjnia na ktorej bede mogl sobie na spokojnie umyc swoim szamponem i przejechac auto woskiem gdzies na boku myjni? bo na BP itp nie mozna myc swoimi szamponami bo gonią :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

a i gdzie mozna zrobic jakies fajne zdjecia :wink:

jakies fabryki, ruiny, opuszczone budynki itp itd

co do myjki to polecam myjnie na ul Bulwarowej w nowej hucie lekko za zalewem, tam możesz zrobić wszystko swoimi rzeczami, wiem bo pracowałem tam kiedyś:) a i sam myje tam wozidło raz w tygodniu lub częściej jeśli zachodzi potrzeba, co do fajnego miejsca to kiedyś było w Łęgu stare budynki elektrociepłowni ale teraz słyszałem że budują tam jakieś centrum konferencyjne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie :thumbup1:

jade umyc tam nad zalew bo mam blizej, ale jak ktos bedzie mial jeszcze pomysl z tymi zdjeciami to walcie :wink:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Lolo, masz na mysli tą myjnie, tak?

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=50.081729,20.046457&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716456d08cfd37b:0x4835f7c4a7b880ff,50.081729,20.046457&gl=pl&ei=TgTxUbeAO4XNswbAroE4&ved=0CCwQ8gEwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...