Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ma ktos lewe konto na allegro albo takie komu niezalezy na ewentualnym negatywie gdyby sie okazalo ze jutro na zywo felgi sa do pupy???

Gosc sprzedaje felgi w krakowie ale moge dopiero jutro je ogladnac i boje sie ze po raz trzeci mi podkupia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu raczej chodzi o to że jak mu się nie spodobaja na zywo to ich poprostu nie weźnie mimo że dał kup teraz, po to żeby nikt nie podebrał. Wtedy nie będzie zależało mu na tym czy koles wystawi mu negatywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jasne wiem o co chodzi ale jak koles np. pisze ze fele są w świetnym stanie niepoobijane i jak dasz kup teraz a towar czyli te fele na żywo okażą sie bublem to masz kolesia gdzieś wystawiasz ty jemu negatywa.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:15_________________________________________________Dobże że u nas takie nie jeżdzą

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:26_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=QoJo000m1aQ&feature=related[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:31_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=D827IxEJVS4&NR=1

kryzys doprowadzi do tego ze bedziemy czymś takim jeżdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale gosc za wiele w opisie nie dal, zdjecie jedenj felgi i calego auta, przez telefon twierdzi ze ok ale zeby zobaczyc azobaczyc dopiero mozna jutro po 13... :/[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:42_________________________________________________Boseron:

http://allegro.pl/item613722562_felgi_toora_18j_opony_g_y_f1_235_40_18_audi_vw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron Ty wybierasz się dzisiaj do La Skandale ? :D

a jakze, co prawda bede po pracy ale nie omieszkam zaglądnąć :naughty:

KERCZI a pokaz te swoje cudeńka bo aukcji nie widziałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi możesz na mnie kupić :naughty:

Dzieki Waski. Browar czeka na Cie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

tak co niedzielę, przyjedź, będzie chrzest :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie :hi:

widze ze nie wszyscy na piatkowych baletach :kox:

siemian, jutro bede w twoich rejonach :kox:

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

nosz kurcze a mnie nie bedzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...