Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie:

1.sokol

2.sokol

3.sokol

4.sokol

5.hej sokoly

6.omijajcie gory

7.........

bo szła dzieweczka do laseczka ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

a o której planujemy powrót z KCH w niedzielkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pojawie w te niedziele,bo mam dluzej zajecia potem 1/4 na lotnisku,zapraszam jak ktos ma ochote.A pilka w jaki dzien???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

no to do zobaczyszka za tydzień :) jak dasz rade podjedz w Niedziele na spota :th:

a o której planujemy powrót z KCH w niedzielkę ?

jak wytrzeźwiejemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pojawie w te niedziele,bo mam dluzej zajecia potem 1/4 na lotnisku,zapraszam jak ktos ma ochote.A pilka w jaki dzien???

masz już czym ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jak widzę zrobiło "nagły" i "niespodziwany" COME BACK.... :evil: :evil: :evil: :evil: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 15:54 _________________________________________________Szkoda że mój avatar ne przyszedł z nim, musiał gdzieś zapić i dopiero wraca na czworakach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynek Ja pewnie zostane ale do Wtorku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, o której godzinie jutro wyjeżdzacie do Chrzanowa?? My ze Slawqiem planujemy być wcześniej w Kraku. Najprawdopodobniej bedziemy w okolicach Galerii Kazimierz, wiec może zrobimy jeszcze szybkiego spota w Karku?? albo umówimy sie jakoś i pojedziemy razem do Chrzanowa??

Bedziemy dzwonić jak bedziemy dojeżdzać do Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zrobiles tego pazdziocha?? :decayed:

tak mega - moimi rencami

FMIC jest :naughty: CS-przyszly tydzien.....Jutro odbieram nowe hamulce zeby miec czym hamowac :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, o której godzinie jutro wyjeżdzacie do Chrzanowa?? My ze Slawqiem planujemy być wcześniej w Kraku. Najprawdopodobniej bedziemy w okolicach Galerii Kazimierz, wiec może zrobimy jeszcze szybkiego spota w Karku?? albo umówimy sie jakoś i pojedziemy razem do Chrzanowa??

Bedziemy dzwonić jak bedziemy dojeżdzać do Krk.

spoko :th: dajcie znac jak bedziecie

My planujemy być na Orlenie za bramkami na autobanie A4 o godzinie 17-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, koniec zimy juz ? :mysli:

sniegu mam nadzieje ze juz nie bedzie ale zimno jest jak cholera......brrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...