Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wąski to mówisz że kiedy tam organizujesz zlot ogólnopolski :?: :D

jak naprawi winde :decayed: zacina mu się na 2 p. i nie wie dlaczego :)

:hi:

Kerczi wiem, że jeszcze nie dojechałeś do KR ( masz 2.0 ) ale dzięki za odwiedzinki :wink4:

Ps. i niech ktoś jeszcze powie że Knurów jest mały - Kerczi 40 min starał się wyjechać :polew:

I po co wam te RNSE w B7, lepiej kupić Larka za 200zł, wgrać automapę i jazda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto.Tylko nie powyrywaj krawezników na łukach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto.Tylko nie powyrywaj krawezników na łukach :)

ważne że fura dojechała :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos gdzies dzisiaj ? bora ? zakopianka ?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:42_________________________________________________aaa dzisiaj sroda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jeśli o mnie chodzi to raczej bym się stawił :)

Swoją drogą.... BRAWO WISŁA!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co rok ten sam powód do szczęścia, dziś jest jednak bosko :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś tam był z Proszowic, kojarzy może takie auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9287153 jest wogóle po co jechac bo ja raczej mam przykre doświadczenia z tamtymi stronami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz Ci sie znudziło subaru ?

tania dość

szkoda ze nie Q

To dla kumpla, odkładał zakup a teraz się uparł ż edo przyszłej soboty musi mieć auto... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadowolony? Bo ja jak do proszowic pojechałem po audi i chciałem obejrzeć to gość powiedział że cyrk robię, albo płacę i biorę albo dowidzenia, no to powiedzieliśmy grzecznie dowidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadowolony? Bo ja jak do proszowic pojechałem po audi i chciałem obejrzeć to gość powiedział że cyrk robię, albo płacę i biorę albo dowidzenia, no to powiedzieliśmy grzecznie dowidzenia.

:polew:

prze ... koleś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zadowolony, chłop sciaga sporo samochodówz niemiec i nalicza sobie marże 2 tys, dlatego ma tanio i ponoć spoko auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Swoją drogą.... BRAWO WISŁA!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co rok ten sam powód do szczęścia, dziś jest jednak bosko :> :>

szkoda gadać :thumbdown: :thumbdown:

Grześ, Piotr dzięki za piłkę, Jarko czemu nie grasz ostatnio :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 23:24_________________________________________________dobra zimne piwko i PS3 :naughty: do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron wkoncu dojechalem do domu :), nie mowiles ze Ci autostrade buduja Knurow-Krakow, pojechalbym inaczej:)

Dzieki za kawe, mam nadzieje ze ciastem podzieliles sie mimo wszystko z Zona a nie z kumplami z EU :)[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 00:00_________________________________________________

Panowie ktoś tam był z Proszowic, kojarzy może takie auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9287153 jest wogóle po co jechac bo ja raczej mam przykre doświadczenia z tamtymi stronami

mega13 ja mam do odstapienia leasing mojej gdyby byl zainteresowany, wiecej info na pw ew. tel. ,dostepna w dziale MOJA A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi:

tak, zadowolony, chłop sciaga sporo samochodówz niemiec i nalicza sobie marże 2 tys, dlatego ma tanio i ponoć spoko auta

hmm znam 3 osoby co kupiły od patoły auta i raczej są zadowolone, jakiś grubszych wałków nikt nie zgłaszał, ale on nie sprowadza z niemiec tylko z włoch, nie widziałem auta u niego z niemiec nigdy, no chyba że ostatnio zmienił orientacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko czemu nie grasz ostatnio :gwizdanie:

praca... :gwizdanie: za wczesna godzina :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...