Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No 27,02,08 dostalem termin na mody w mojej niuni,doczekac sie nie moge az odbiore zrobione auto :naughty: A co tu znowu taka cisza,załoba jest czy co??Juz wiem wszyscy pojechliscie do kobierzyna :mysli:

tak szukalismy gdzie sie ukrywasz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No 27,02,08 dostalem termin na mody w mojej niuni,doczekac sie nie moge az odbiore zrobione auto :naughty: A co tu znowu taka cisza,załoba jest czy co??Juz wiem wszyscy pojechliscie do kobierzyna :mysli:

tak szukalismy gdzie sie ukrywasz :przebiegly:

No nawet tu mnie znalazles,Murzyny maja nosa :polew: Murzyn-ku powiedz mi sprzadales PD z AJM????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczyłem matme, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah

ale ulga :decayed:

Fajnie masz,bo ja do h.. nie :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 10,15 h.. godzina :kwasny:[br]Dopisany: Luty 19, 2008, 04:46:40 _________________________________________________

zaliczyłem matme, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah

ale ulga :decayed:

Fajnie masz,bo ja do h.. nie :wallbash:

bo sokol się uczył :P a ty nie :gwizdanie:

Ja studiuje i na d*py jezdze :decayed: A Kamil sie uczy :th: Chyba :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 10,15 h.. godzina :kwasny:

No ja nie wiem bo moja zaliczyła tydzień temu na 4 ale w tym tygodniu poszła napisać sobie jeszcze raz rekreacyjnie... :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o 10,15 h.. godzina :kwasny:

No ja nie wiem bo moja zaliczyła tydzień temu na 4 ale w tym tygodniu poszła napisać sobie jeszcze raz rekreacyjnie... :kox: :kox: :kox:

Moze da mi korepetycje??? :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukanku nie sprzedalem, bo nie znalazlem przez te kilka miesiecy czasu zeby rozebrac silnik. Jest szansa nikła ze sie zmobilizuje w ta sobote

Aha rozumiem ja musze pozbyc turbulum+pd moze jest ktos chcetny??? Albo mial by chetnego / :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbulum z AJM sprzedac :rolleyes: nie pachaj tego badziewnia w klubie, bo ktos bedzie mia do Ciebie pretensje :przebiegly:

Czemu pretensje??? Turbo jest jak nowe i dostanie ktos gwarancje :naughty: Wiec nie rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo w AJM i AFN jest konstrukcyjnie identyczne z tego co sie orientuje, tylko ze w AFN pompuje 0,9 bara w serii, po programie 1,1 w AJM 1,1 w serii, 1,3-1,4 po programie i raczej nie wytrzymuje za dlugo ;) Z tego co wiem, to wlasnie niezmienione turbulum bylo najwieksza bolaczka AJM'a... pchaj na allegro dla wlasnego spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo w AJM i AFN jest konstrukcyjnie identyczne z tego co sie orientuje, tylko ze w AFN pompuje 0,9 bara w serii, po programie 1,1 w AJM 1,1 w serii, 1,3-1,4 po programie i raczej nie wytrzymuje za dlugo ;) Z tego co wiem, to wlasnie niezmienione turbulum bylo najwieksza bolaczka AJM'a... pchaj na allegro dla wlasnego spokoju :)

To fakt 1,4 na turbo AJM to za duzo,Ale do 140km wystarczy jak zloto..Turbo pójdzie na allegro jak tylko bede je mial w rece tak samo PD musza isc,oby szybko poszly :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo w AJM i AFN jest konstrukcyjnie identyczne z tego co sie orientuje, tylko ze w AFN pompuje 0,9 bara w serii, po programie 1,1 w AJM 1,1 w serii, 1,3-1,4 po programie i raczej nie wytrzymuje za dlugo ;) Z tego co wiem, to wlasnie niezmienione turbulum bylo najwieksza bolaczka AJM'a... pchaj na allegro dla wlasnego spokoju :)

Ej no nie rozumiem, co go to obchodzi że ono modyfikacji nie wytrzymuje przecież on serie sprzedaje, jak ktoś chce modyfikować program to niech on się martwi i wybiera takie które wytrzyma. A może ktoś akurat takie potrzebuje i nie będzie nic robił... :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...