Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam

:kox: :kox: :kox: Tukan bez spinki proszę , przeciez nikt sie nie kłuci tylko wymieniamy się doświadczeniami :kox: :kox: :kox:

tekst kozak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak, Ci wszyscy producenci robią na tych samych komponetach, jedni na lepszych jakosciowo, drudzy na gorszych lub wszyscy na tych samych i wtedy cena tylko zalezy od prestiżu firmy

jest też tak, że uzupełniają sobie własna oferte kupujac od innych, wiec teoretycznie wydawało by sie nie ma róznicy które kupujesz, ale duzo też zalezy kto, gdzie i w jakich warunkach to sprzegło złozy w całośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam

:kox: :kox: :kox: Tukan bez spinki proszę , przeciez nikt sie nie kłuci tylko wymieniamy się doświadczeniami :kox: :kox: :kox:

tekst kozak :decayed:

Przeciez sie nie spinam :no: Poprostu nie zaktualizowalem info na temat TTI i zle napisalem,przyznaje sie do bledu bo nie jestem z tych co beda sie upierac ze tak jest jak tak nie jest do smierci :wallbash: A wymiane doswiadczen lubie :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Pany najnowsze info, tarcze sprzegła mam w super stanie i jej nie wymieniają bo to bezsensu...... :th:

za to trzeba wymienić dwumas bo jest rozjebany :wallbash: "z dwojga złego lepiej ta stroną" :th:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 13:11 _________________________________________________Max mysle ze ja sie bede chciała załapać na te HID H11 tyle ze cholera fajnie by było jak by była barwa 5K K :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

:hi:

Jak Cuberek już pisał mój pocisk śmiga już na własciwym oleju :gwizdanie:

THX Vipie za pomoc i kawkę w pejsowym biurze :polew: :polew:

_________________________________________________

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

hewlett packard ? :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Vipie za pomoc i kawkę w pejsowym biurze :polew: :polew:

teraz to sobie nagrabiłes........ :bicz3:

Nie wiem Murzynek co mi slizgało wiem ze sprzegło jest OK a dwumas do wymiany......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

hewlett packard ? :cwaniak1:

nie... Hutnik Poległ :polew: :polew: :polew:

to no jakiegoś ładnego starocia kupiłes bo hutnik dawno poległ :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgus wiedzialem ze mnie nie zawiedziesz z wyborem :naughty: Jaka cena jak mozna spytac i jaka antenka??

Cubros jak sprzeglo ok(tarcze) to albo docisk slaby, albo na te Nm nam juz nie starcza seria (chociaz mi kurde dlugo dawala rade) - myle sie?? Przycisnij go ostro i zobacz czy wytrzyma sprzegielko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena jak mozna spytac i jaka antenka??

No wlasnie Ogr, jaka masz antene? Ja mam metrowego Wilsona (Wilson Little Wil)

Trundo mi ocenic zasieg ale jakies 5-7 km w trasie, na gorkach troche wiecej.

Zastanawiam sie jednak nad zmiana na jakas krotsza ale wtedy chyba juz nic nie bede slyszal :confused4:

Moze na spocie w niedziele zrobimy malego tescika bo widze ze coraz wiecej jest CB-userow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...