Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

WItojcie, ale piękna pogoda :naughty: jade spróbowac spolerować rysy zimowe z karoserii... :wallbash:

widzimy sie na spocie pozdr

ps. niech ktoś weźmie Vag-a! Jarko trzbea podpiać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ręcznie potem mechanicznie jak nic nie pomoze heheheh , mam polerke w domku wiec będe próbował sie okaze co i jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi ostatnio pokazywał ulotkę że jest taki koleś co się ryskami zajmuje i w jakiś tam sposób niedrogi je likwiduje. Ale czy to trwałe i jak to wygląda to nie wiem. Wiem za to gdzie są ulotki do niego z rabacikiem :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:47 _________________________________________________a tak w ogóle to już zmykam. Do zobaczyska na spociku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ręcznie potem mechanicznie jak nic nie pomoze heheheh , mam polerke w domku wiec będe próbował sie okaze co i jak....

Yyy a mechaniczna robiles to kiedys sam ?? Nie zebym cos sugerowal ale to nie jest takie hop siup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie hop siup :)

ładne sobie można kółeczka porobić nie mówiąc już o przegrzaniu lakieru :kwasny:

wlasnie o tym chcialem powiedziec :)

No ale jezeli juz to robiles Grzesiu sam i nie masz koleczek , to sam sie do ciebie zglosze na polereczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* moim zdanie ( i nie tylko)

dobrą myjkę masz na BP na rogu Wielickiej i Kamińskiego

Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz)

No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* moim zdanie ( i nie tylko)

dobrą myjkę masz na BP na rogu Wielickiej i Kamińskiego

Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz)

No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili :confused4:

Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna :)

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Hmm ze tak powiem nie malo :)[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pójdzie :evil:

Ja bym nie ryzykowal :)[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:05 _________________________________________________PANOWIE DZISIAJ ZBIORKA NA DACHU!! W ZWIAZKU Z PIEKNA POGODA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam brudna na maxxaaaa :) Nie bylo czsu umyc :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna

To tam kolo Castoramy?

Nieee , myjka jest jak sie laczy WIELICKA!! z Kamienskiego , na przeciw ZSE :)

FuRa wymyta , lßni sié jak psu jaja :decayed:

Trzenislaw a ty z Arabii przyjechal ze takim hieroglifami piszesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...