Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

,Cuber a jaki masz procek na swoim pc

2,2 intel centrino Duo chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber masz PCeta? Myślałem że na lapku grasz :mysli:

No na lapku gram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :hi:

:hi:

Muszę się pochwalić że od wczoraj od 17:00 jadę na epapierosie i do tej pory nie zapaliłem normalnego :decayed:

nie jest to ,to samo ale da się wytrzymać ... no i nie śmierdzi :)

U mnie w MM jak zobaczyłem kumpla który obsługiwał klienta to po chwili wyciągnął e papierosa i przy nim puścił dyma to zwariowałem, dopiero później zobaczyłem że ma e papierosa, dobry prezent na nowy rok bo trzeba rzucić palenie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________Kurde maniaki poszli grać :kwasny::wallbash::decayed:

Idę się odświeżyć po całym dniu i odpalam ps3 :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:25_________________________________________________A to tak żeby wam się po śniły jeszcze koszmary w starym roku :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniek i Boseron dzieki wielkie za gierke w Sieci :naughty: , dlaczego nie mogłem pisac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wcisnąć T i dopiero pisać :decayed:

:embarrassed:

hahahahha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za gre trzeba duzo ćwiczyc jeszcze

:naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 02:15_________________________________________________gra :kox: tylko Trzeniek za dobry choc ostatnia partia Cuber no no no nie powiem :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za gre trzeba duzo ćwiczyc jeszcze

:naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 02:15_________________________________________________gra :kox: tylko Trzeniek za dobry choc ostatnia partia Cuber no no no nie powiem :gwizdanie: :naughty:

bo nie znałem tamtych plansz , a ta ostatnia w sieci jest popularna :decayed: wiec Ją troszke lepiej znałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,Chyba musze sobie te gra kupic bedziemy grac jak kiedys :kox: A co do B5 mam juz druga i nie mialem z nimi problemow,jedynie co to z własnej woli robilem tuning no i exploatacja.Jedyne co to raz na poczatku padla turbina,N75,przepływka a tak to mysle ze nie sa az tak awaryjne :) Udanej zabawy sylwestrowej zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem że audi B6 się psuje, ale nie zamienił bym passata bo się przekonałem, przeciez te same roczniki audi i passat po lifcie to praktycznie to samo. Zresztą wiem jedno, co niewalony silnik to niewalony.

Nie wiem dlaczego powracacie do tej B5, było minęło ;), psuła sie jak stara k**wa, zresztą chłopaczek ciągle do mnie dzwoni - ten który kupi,ł bo nie może sobie z nią już poradzić.

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem że audi B6 się psuje, ale nie zamienił bym passata bo się przekonałem, przeciez te same roczniki audi i passat po lifcie to praktycznie to samo. Zresztą wiem jedno, co niewalony silnik to niewalony.

Nie wiem dlaczego powracacie do tej B5, było minęło ;), psuła sie jak stara ku***a, zresztą chłopaczek ciągle do mnie dzwoni - ten który kupi,ł bo nie może sobie z nią już poradzić.

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

jak to? nie tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Nie bronię to raz :naughty: dwa napisałes ze nie zamienił byś passata na nic innego a Ja napisałem że nie wiesz co piszesz . Pozatym jesli Twoje B5 było by w takim staniem jak passat to tak samo byś o B5-ce pisał :gwizdanie:

ps. VW niestety ale jest za Audi :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. dając Ci w zamian B6.B7 na pełnym wypasie, S-line i w Q to zamieniasz sie od kopa gwarantuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber bronisz tego audi, ale nie tylko audi to dobre auta :naughty:

Nie bronię to raz :naughty: dwa napisałes ze nie zamienił byś passata na nic innego a Ja napisałem że nie wiesz co piszesz . Pozatym jesli Twoje B5 było by w takim staniem jak passat to tak samo byś o B5-ce pisał :gwizdanie:

ps. VW niestety ale jest za Audi :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

ps. dając Ci w zamian B6.B7 na pełnym wypasie, S-line i w Q to zamieniasz sie od kopa gwarantuje

eeeee NEX by sie nie wymienil :polew: :polew: :polew:

no chyba ze z Siemianem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex by nie wymiernił bo audi jest niższe i mógłby mu spaść kapelusz przy wsiadaniu :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________Nex wyrezales juz cos w swojej formance??

jakis pakiet??

moze pakiet futrzak

albo pakiet masaz --> koraliki drewniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...