Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TrueOgre

:hi:

Wam też się tak forum tnie? :disgust:

Ogr , GG Ci nie działa?

Weź jutro ze sobą do pracy ABC i kartę SDHC

podziwiam ludzi którzy chcą się z kimś skontaktować i używają gg sądząc że druga osoba cały dzień siedzi i wpatruje się w komunikaor, przypominam o cudownym wynalazku jakim jest telefon :gwizdanie:

jestem chory, nie idę jutro do pracy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no ten co pokazales to pieknis tez nie jest i zbyt duzy bo podstawili mi tez mlode pajero i sie zalamalem a sasiedzi by mnie spalili zywcem bo ciezko sie zmiescic w jedno miejsce parkingowe i zeby jakis luzik jeszcze zostal, ja chcialem malego pierdolca w stylu rav4, crv, x3 lub Q5 bo niechcialbym sprzedawac betki a ze trafil sie taki to czemu nie, oszczedny i mega glosny silnik :decayed: przez uwielbiane pompowtryski... zreszta zewnatrz nie jest az tak wazne bo jezdze w srodku a w srodku to poza Q5/7, X5/6 to nic z suv-ow mi sie nie podoba, z zewnatrz pewnie znalazlbym cos bardziej urodziwego ale tu mam tez dobry pieniadz, typowej terenowki nie chce bo jest mi zbedna, off roadowo nie jezdze, tym co wkleiles nie sposob jechac szybciej niz 150km/h, jezdzilem taka wersja prawie za 500tys pln i sie zalamalem, auto ni to w teren bo zbyt ladne ni to w trase, z zalozenia mialo byc chyba duze i kanciaste, niepolecam :)

ciekawe jak taki compass sie sprawuje-awaryjnosc/eksploatacja/koszty serwisu

widzieliscie to? http://cgi.ebay.de/BMW-Cabrio-E36-UMBAU-Liefting-auf-E60-Breitbau-Funcar_W0QQitemZ290397554355QQcmdZViewItemQQptZAutomobile?hash=item439d0b06b3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu po dwóch dniach się udało zalogować :hi: [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:03_________________________________________________BMW to BMW :naughty: klon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie

E tam gdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:59_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/top-kryminal-czyli,1439783 wszystko na temat :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...