Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to niech się zajmie swoimi problemami.

W takim bądz razie jeśli miejsce spotów jest Twoim problemem to jedz do Krokusa Kolego , przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma :naughty:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:33_________________________________________________

chyba że to forum ludzi z problemami

takie właśnie jest :good:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 11:33_________________________________________________

Wawel :gwizdanie:

:good: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 11:33_________________________________________________

Porshawka daje rade....

:slina:

Ruf jest zapierdalacz :) Nie polecam na pełny żołądek :)

Znamy lepsze :naughty: a Warszawie pojawiło się jedno z najmocniejszych w europie 1200 km :naughty: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 11:38_________________________________________________

:siema:

Ma ktoś może jakąś fajną samotną koleżankę :?:

Bo mi się już naczynia w zlewie nie mieszczą :decayed:

a ile dajesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawel :gwizdanie:

Ale tam to najszybciej tupolewem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem coś, ale skasowałem

olać to niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

nie ma żadnej samozwańczej władzy masz jakiś pomysł pisz może akurat wszystkich uszczęśliwisz ale taki się jeszcze chyba nie urodził. Są propozycje i tyle , jest demokracja chcecie robić jakieś ankiety-ok tylko co z tego że np. wiekszość przegłosuje miejsce "X" bo tam mają bliżej i niektórzy zdążą jeszcze na "M jak miłość" jak ich potem zobaczymy dwa razy do roku i finał. Chcecie głosowania ogólnego , macie propozycie sensownych miejsc to czekamy bo bić pianę jest łatwo, ale może niech góra bierze pod uwagę opinie osób które faktycznie na te spoty przyjeżdża a nie tylko od wilekiego dzwonu.

A ja jestem za starym miejscem :) remont w końcu skończą :) i będzie git :good: a winnym miejscu /oprócz /jakieś galerii to niby jak będzie brzydka pogoda to CO ?

To właśnie trzeba znaleść miejsce gdzie bedzie można się będzie spotkać w i na zewnątrz

A tak to zawsze można wybrać góra -dół ,a jak mamy ochotę na inne miejsce to zawsze się udawało dogadać :) np.Winda :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:38_________________________________________________

Wąski mnie też pasuje galeria nic do niej nie mam ale teraz o wyborze "góra dół" to raczej narazie zapomnij. Jeśli liczysz że ten remont się szybko skończy to się chyba jednak zdziwisz. Tam nic się nie dzieje jak to widziałem na początku roku tak stan jest do dzisiaj. Tam nie ma żadnych prac poprostu zerwali tą nawierzchnię i wszystko tak leży jak leżało zero zmian więc nie sądzę że nagle w przeciągu kilku tygodni coś się zmieni idzie pora roku że raczej przyjemniej byłoby gdzieś stać na świerzym powietrzu niż stać w gołębich gównach na pięterku jak bym widział że tam na dachu coś się dzieje lub zacznie dziać to też byłbym za przeczekaniem ale myślę że GK się wcale do tego remontu nie pali bo ten parking na dachu był praktycznie nieużywany przez klientów więc do czego się mają palić to nie galeria krakowaska czy bonarka żeby miejsca do zaparkowania nie było mozna znaleść tam zawsze jest praktycznie luz więc nie dziwię się że mają takie podejście do tego remontu

moim zdaniem nie pozwolą sobie na niszczenie dachu i całej konstrukcji budynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac że Boseron i Pablo nie głosowali :polew: :polew:

A tak wogóle :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac że Boseron i Pablo nie głosowali :polew: :polew:

A tak wogóle :bry:

A po czym wnioskujesz że nie głosowałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ankiecie jest błąd :!:

Powinno być: Lotnisko, jak pada to winda u Wąskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ankiecie jest błąd :!:

Powinno być: Lotnisko, jak pada to winda u Wąskiego :decayed:

:good: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 12:24_________________________________________________

lotnisko :good:

Balice :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 12:24_________________________________________________Krokus to razem z EU tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokus to razem z EU tak ?

Oni MIELI w poniedziałki, ale przecież ełu się rozpadło i już pewnie nie mają...

Teraz to tylko duma im pozostała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokus to razem z EU tak ?

Oni MIELI w poniedziałki, ale przecież ełu się rozpadło i już pewnie nie mają...

Teraz to tylko duma im pozostała :wink4:

Dokładnie, wyparowali bo jak kiedyś byłem na spocie A6ek to dwóch tylko było w tym nieśmiertelny Adikraków :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 12:38_________________________________________________

Bry dzien Pany :hi:

:siema:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 12:38_________________________________________________Ankieta idzie łeb w łeb :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta idzie łeb w łeb :naughty:

Trza chyba rozesłać kilka PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta idzie łeb w łeb :naughty:

Trza chyba rozesłać kilka PW :decayed:

to ja za Kepasę zagłosuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta idzie łeb w łeb :naughty:

Trza chyba rozesłać kilka PW :decayed:

Też mi się tak wydaje :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 12:47_________________________________________________

Ankieta idzie łeb w łeb :naughty:

Trza chyba rozesłać kilka PW :decayed:

to ja za Kepasę zagłosuje

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego lejesz małolat :naughty:

Z tego że każdy kombinuje jak tu oddać głos, nawet za innych :evil:

Jeśli ankieta nie wypali i spoty nadal zostaną w GK to myślę że i tak by można było spróbować zrobić na lotnisku jak będzie ładna pogoda, jarko wziął by grilla a themon smażył by kiełbaski jak to kiedyś u mnie na lotnisku :decayed:

Przynajmniej zobaczylibyśmy jak to w realu się przyjmie bo pisać i wałkować temat na forum można cały czas a inaczej w praktyce wszyscy by zobaczyli.

Na dachu nie ma jak zrobić grilla bo jeszcze cały krk by się zjechał straży pożarnej jak by zobaczyli dym wylatujący z dachu :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :)

nie rozumiem czemu się tak na tą GK uparli przecież to nie ma być na stałe zmiana , jak tylko dach wyremontują to spoty wrócą na stare miejce a na jesień to już na pewno. Przyjemnie się teraz spotykać jak zacznie być coraz cieplej na tym obsranym piętrze dla mnie możemy się nawet na rynku pod adasiem widaywać miejsce jest bez różnicy ale niech to będzie na świerzym powietrzu będzie można coś więcej zorganizować niż tylko stanie w miejscu ta Plaza to też nie głupi pomysł ale chyba z wolnym miejscem trudniej ale za to można powiędkować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :)

nie rozumiem czemu się tak na tą GK uparli przecież to nie ma być na stałe zmiana , jak tylko dach wyremontują to spoty wrócą na stare miejce a na jesień to już na pewno. Przyjemnie się teraz spotykać jak zacznie być coraz cieplej na tym obsranym piętrze dla mnie możemy się nawet na rynku pod adasiem widaywać miejsce jest bez różnicy ale niech to będzie na świerzym powietrzu będzie można coś więcej zorganizować niż tylko stanie w miejscu ta Plaza to też nie głupi pomysł ale chyba z wolnym miejscem trudniej ale za to można powiędkować :naughty:

dla przekory :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...