Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

coś ci opisze jest tego trochę ale to są historie które będę długo pamiętał

inny kolega to z kolei taki farciarz że szkoda gadać już tyle razy miał jakieś miny życiowe i zawsze mu się jakiś fuks trafia np kiedyś wieczorem siedział w domu i piwkował skończyły mu się fajki sklepy zamknięte więc postanowił skoczyć na stację a że nie chciało mu się z buta bo stacja jest od niego z pół kilo to uznał że się bryknie furą. Syn mu zaczął marudzić że chce jechać też... OK chodź... syn 5 lat powinien go do fotelika wsadzić ale mu się nie chciało go zapinać więc posadził go na luzaka z tyłu w końcu to kawałek. Żeby dojechać do stacji trzeba przejechać krzyżówkę i dalej jest agrafka a że mu się nie chciało więc sobie zrobił zwyrtkę na krzyżówce gdzie tego robić nie wolno zaraz pały stały zobaczyły go - dobry wieczór. Miś podchodzi i gadka o skrzyżowaniu patrzy na kolegę - gdzie pasy ? patrzy na tył - czemu dziecko nie siedzi w foteliku ? proszę wysiąć Miś- no i co teraz będzie Panie kierowco.... z wymowną miną na to kolega ...ale ja nie daję łapówkek.... ( :polew: :polew: taki jest kolo) na to miś ...pił Pan coś.... na to kolega no ....chyba jedno Piwo można ?.... na to pała się roześmiała coś tam jeszcze pomarudził o dziecku że mało odpowiedzialny jest potem pogadali o furce bo ma takiego naleśnika i w końcu go puścili z upomnieniem...

Nie chce się wierzyć ale ten gość taki jest rozbrający i więżę że tak mogło być

kiedyś tak z 10 lata temu byłem z nim po auto w niemcowni auto się cliło na granicy celnik wyszedł auto oglądnąć żeby wydać decyzję czy samochód może wjechać na teren RP a że z tyłu była rozbita lampa (świeciła ale brakowało szkiełek) to zaczął chodzić i kręcić nosem mówiąc ....nie no myślcie coś Panowie bo takim autem to nie można jeździć..... wiadomo o co mu chodziło na to kolega z rozbrajającą szczerością ....ale my to auto naprawimy :polew: :polew: w Krakowie naprawdę.... i w końcu zanudził tego celnika i nas puścił bez łapówy

innym razem byliśmy w Holandii wracamy i zaraz za granicą nas niemieckie pały shaltowały do kontroli narkotykowej :slina:

kumpel był tak spietrany że się mało nie posrał w holandii są dozwolone miekkie dragi a w niemcowni nie i ponoć polacy często jakiś grass lub piguły przemycają do niemiec. Zrobili nam kipisz w aucie wyciągnęli taki neseser z zamkiem na kod kolegi taki typowy jak to na filmach here wożą. Gebels mówi żeby otworzyć kumpel na to że nie może bo zapomniał kodu (tak się spitrał) jeden z gebelsów odszedł i trzymał rękę na pasku od spluwy a drugi Gebels mówi jak to nie pamietasz ? kolega na to że to nowa i zapomniał ....Gebels mówi że mu ją musi otworzyć nawet siłą wtedy kupel sobie przypomniał że to 000 otworzył jakieś bzdety dobra na koniec zoabczyli takie pudełko tekturowe zaklejone szczelnie taśmą gebels się pyta co to jest kolega mówi "nie wiem" :polew: :polew: :polew: chyba porcelana (przed wyjazdem taka koleżanka dała mu żeby to komuś w Polsce dał) gebels jak to "chyba" to nie wie Pan co Pan wiezie no ten się zaczął tlumaczyć.... w końcu gebels podniósł karton który był tak zaklejony że nie dało się zaglądnąć do środka , gebels potrząsnął i zczęły się tłuc talerze więc w końcu odpuścił a ten drugi to już się pod nosem usmiechał co trzymał łapę na parablellum

jak z nim gdzieś jadę to zawsze jakieś jają są w Berlinie nas amrykańscy tajniacy podpieprzyli na pały bo zostawiliśmy samochody pod bazą amerykańską a wieczorem wyglądało to jak jakiś klub sportowy dojechali nas na parkingu otoczyli i wszystkim paszporty kipisz aut a to wszystko było nie cały miesiąc po 11 września 2001 więc amerykańce mieli pietra pod każdym względem bezpieczeństwa więc uznali nas za alkaidę że niby samochody pulapki stoją pod ogrodzeniem

szkoda gadać jaś fasola......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

coś ci opisze jest tego trochę ale to są historie które będę długo pamiętał

inny kolega to z kolei taki farciarz że szkoda gadać już tyle razy miał jakieś miny życiowe i zawsze mu się jakiś fuks trafia np kiedyś wieczorem siedział w domu i piwkował skończyły mu się fajki sklepy zamknięte więc postanowił skoczyć na stację a że nie chciało mu się z buta bo stacja jest od niego z pół kilo to uznał że się bryknie furą. Syn mu zaczął marudzić że chce jechać też... OK chodź... syn 5 lat powinien go do fotelika wsadzić ale mu się nie chciało go zapinać więc posadził go na luzaka z tyłu w końcu to kawałek. Żeby dojechać do stacji trzeba przejechać krzyżówkę i dalej jest agrafka a że mu się nie chciało więc sobie zrobił zwyrtkę na krzyżówce gdzie tego robić nie wolno zaraz pały stały zobaczyły go - dobry wieczór. Miś podchodzi i gadka o skrzyżowaniu patrzy na kolegę - gdzie pasy ? patrzy na tył - czemu dziecko nie siedzi w foteliku ? proszę wysiąć Miś- no i co teraz będzie Panie kierowco.... z wymowną miną na to kolega ...ale ja nie daję łapówkek.... ( :polew: :polew: taki jest kolo) na to miś ...pił Pan coś.... na to kolega no ....chyba jedno Piwo można ?.... na to pała się roześmiała coś tam jeszcze pomarudził o dziecku że mało odpowiedzialny jest potem pogadali o furce bo ma takiego naleśnika i w końcu go puścili z upomnieniem...

Nie chce się wierzyć ale ten gość taki jest rozbrający i więżę że tak mogło być

kiedyś tak z 10 lata temu byłem z nim po auto w niemcowni auto się cliło na granicy celnik wyszedł auto oglądnąć żeby wydać decyzję czy samochód może wjechać na teren RP a że z tyłu była rozbita lampa (świeciła ale brakowało szkiełek) to zaczął chodzić i kręcić nosem mówiąc ....nie no myślcie coś Panowie bo takim autem to nie można jeździć..... wiadomo o co mu chodziło na to kolega z rozbrajającą szczerością ....ale my to auto naprawimy :polew: :polew: w Krakowie naprawdę.... i w końcu zanudził tego celnika i nas puścił bez łapówy

innym razem byliśmy w Holandii wracamy i zaraz za granicą nas niemieckie pały shaltowały do kontroli narkotykowej :slina:

kumpel był tak spietrany że się mało nie posrał w holandii są dozwolone miekkie dragi a w niemcowni nie i ponoć polacy często jakiś grass lub piguły przemycają do niemiec. Zrobili nam kipisz w aucie wyciągnęli taki neseser z zamkiem na kod kolegi taki typowy jak to na filmach here wożą. Gebels mówi żeby otworzyć kumpel na to że nie może bo zapomniał kodu (tak się spitrał) jeden z gebelsów odszedł i trzymał rękę na pasku od spluwy a drugi Gebels mówi jak to nie pamietasz ? kolega na to że to nowa i zapomniał ....Gebels mówi że mu ją musi otworzyć nawet siłą wtedy kupel sobie przypomniał że to 000 otworzył jakieś bzdety dobra na koniec zoabczyli takie pudełko tekturowe zaklejone szczelnie taśmą gebels się pyta co to jest kolega mówi "nie wiem" :polew: :polew: :polew: chyba porcelana (przed wyjazdem taka koleżanka dała mu żeby to komuś w Polsce dał) gebels jak to "chyba" to nie wie Pan co Pan wiezie no ten się zaczął tlumaczyć.... w końcu gebels podniósł karton który był tak zaklejony że nie dało się zaglądnąć do środka , gebels potrząsnął i zczęły się tłuc talerze więc w końcu odpuścił a ten drugi to już się pod nosem usmiechał co trzymał łapę na parablellum

jak z nim gdzieś jadę to zawsze jakieś jają są w Berlinie nas amrykańscy tajniacy podpieprzyli na pały bo zostawiliśmy samochody pod bazą amerykańską a wieczorem wyglądało to jak jakiś klub sportowy dojechali nas na parkingu otoczyli i wszystkim paszporty kipisz aut a to wszystko było nie cały miesiąc po 11 września 2001 więc amerykańce mieli pietra pod każdym względem bezpieczeństwa więc uznali nas za alkaidę że niby samochody pulapki stoją pod ogrodzeniem

szkoda gadać jaś fasola......

Masakra ale farciarz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi chyba się skusze na tą twoją folię bo dogrywam sprawę skrętnych Bi jak się uda to na bank będę zderzak ściągał to wtedy bym się pobawił z tym grilem

a u mnie ten bordnetz od m.in. świateł wygląda tak jak ten

6SmPA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, Oni na pewno mają jakieś problemy i przenoszą je na forum głosując właśnie na GK :decayed:

emocjonalne :kox: z zaniżonym EGO

Tia, jasne... :nose:

Bystrzacha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

dla przekory :naughty:

NIE, Oni na pewno mają jakieś problemy i przenoszą je na forum głosując właśnie na GK :decayed:

ONI :gwizdanie:

jak dobrze że Was znam tyle czasu , przynajmniej z ikonek wiem jak odczytać sens wypowiedzi :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 19:59_________________________________________________Panowie , gdzie w KRK jakaś DOBRA hamownia na ośkę?

ps. jak mi któryś napiszę użyj funkcji :szukaj: to zajeb...... :decayed: :decayed: :decayed:

jedzie ktoś w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek moge sprawdzic

hidy też u mnie

Wysłałem Ci PW żebyś podał nr tela to dźwiękne na spokojnie jutro przez dzień ale nie wiem czy doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

W poniedziałek moge sprawdzic

hidy też u mnie

Wysłałem Ci PW żebyś podał nr tela to dźwiękne na spokojnie jutro przez dzień ale nie wiem czy doszło.

wąski ma skypa w telefonie więc szukaj : wąskicosiędzieje69 :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:10_________________________________________________cześć laska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , gdzie w KRK jakaś DOBRA hamownia na ośkę?

:szukaj:

:decayed: :decayed: :decayed:

czesc pany, angielski 20/20 :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :tongue4:

A ja znowu mam problem :(

pompa wtryskowa padla, co robic, regenerowac stara czy kupic uzywana :mysli:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:19_________________________________________________I CO ZROBIC ZEBY MI SIE AVATAR WYSWIETLAL!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Witam :tongue4:

A ja znowu mam problem :(

pompa wtryskowa padla, co robic, regenerowac stara czy kupic uzywana :mysli:

jak masz problem to Krokus :decayed::naughty:

ps. ja bym regenerował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co wogole chodzi z tymi problemami i tym glosowaniem???

nie bylo mnie chwile i szok!!!

nie wiem czy moge glosowac bo na spota podjade najwczesniej za 2 miesiace :gwizdanie:

no bo tez mam problem i mam daleko teraz do was chlopaki ;(

P.S gdzie Piotr regeneruja w Krakowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

P.S gdzie Piotr regeneruja w Krakowie ??

ja regeneruje w domu , bierz pompe i wpadaj , adres masz na pw :decayed::naughty:

ps. nie wiem , ja regenerowałem w Pszczynie :wink4:

[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:27_________________________________________________z tego co pamiętam :mysli: to boseron ostatnio regenerował gdzieś pompe ale gdzie to nie wiem , chyba gdzieś w krakowie :gwizdanie: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Piotr ale najwczesniej za 2 miechy moge :naughty:

ok poszukam sama chyba ze inni mi pomoga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Piotrus ale nie spotykam sie z mezczyznami ladniejszymi od siebie :thankyou2:

buahahaha :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc pany, angielski 20/20 :naughty::cool1:

MADA FAKA :afro:

jak masz problem to Krokus :decayed::naughty:

a ja mślałem że GK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Panowie , gdzie w KRK jakaś DOBRA hamownia na ośkę?

:szukaj:

:decayed: :decayed: :decayed:

czesc pany, angielski 20/20 :naughty::cool1:

teraźniejsza matura to bzdura :tongue4: nie ma się czym chwalić :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:10_________________________________________________Robert dzięki za pomoc :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...