Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Czasami warto też posłuchać co inni mają do powiedzenia,

a nie na siłę wpajać własne poglądy :wink4:

Nie miej do niego pretensji , jest odbiciem swojego męża stanu :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to był godny mąż stanu.

moment a o kim Ty piszesz ? :mysli: przeciez rozmawiamy o Jarku a nie o Lechu :gwizdanie:

:blink: to Jarko też startował nie wiedziałem bo bym poszedł oddać głos wkońcu byłby swój u koryta :naughty:

NEX rece opadają , skąd Ty wymylasz takie rzeczy ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ludzie którzy sa na forum znają sie max 3 lata i to tylko z spotów

Myślę że Pablo zna się ze wszystkimi znacznie dłużej

Pablowi znajomi opowiadają co się dzieje w wielkim świecie

A ty co tu robisz mialeś moczyć wydmuszki na Chorwacji ? co leje :naughty:

Nie jestem zapalonym fanem piłki ale jak oglądfam ten mundial to coraz bardziej mi się podobają te najsłabsze drużyny widac że chłopakom się chce a ta cała reszta krezusów to aktorzą i kombinują dzisiaj tą brazylję to bym całą do szatni wyslał bo to co aktorzyli to :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ku***a leje i jest 10 stopni... :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

No to po hu... jechałeś tysiąc kilosów jak tu masz to samo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ku***a leje i jest 10 stopni... :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

No to po hu... jechałeś tysiąc kilosów jak tu masz to samo :mysli:

ale jaka jazda była... :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :naughty: :naughty: nie no mam nadzieje żę będzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka jazda była... :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak Cię znam to krawężników tam wysokich pewnie nie ma i jedno kółko w drifcie było co chwila nad przepaścią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazyliana była dzisiaj zacna :kox:

A pierwsza bramencja Fabiano to to normalnie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chodzi o to jak się zachowują na boisku nie dało się do nich bliżej podejść bo od razu się wywracają wk...wia mnie taki teatrzyk jak widzę że gość wkoło niego tańczy w końcu mu piłkę odbiera a tamten poetycko wycina orła że niby go podciął popchnął itp. a najlepej było widać bo gościach z noszami dopóki sędzia ich nie wzywa to się taki piłkarz zwija z bólu jak by miał 10 cm rozwarcie na porodówce a jak tylko noszowi wbiegają to od razu jest zdrowy bo wiadomo że go potem po zniesieniu sędzia od razu nie wpuści na boisko i widzę to zwłaszcza u tych latynoskich drużyn najbardziej. Może by nasz NFZ-et kupił kilka takich noszy to ludzie też by zdrowieli na sam ich widok :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pozwólcie ze jeszcze ja sie wypowiem, dzis nie głosowałem bo do 20.00 byłem w pracy ale...... jeszcze dwa tyg temu śmiałem sie z Kaczyńskiego i miałem iśc głosować na Komorowskiego- kazdy inny wybór to stracony głos bez sensu, lecz musze sie przyznac ze w II turze pójde na Kaczora dlaczego ?

po pierwsze nie dobrze bedzie jak PO bedzie miało monopol na władze- zero kontroli rączka ręke myje, veto prezydenta musi być to moje zdanie.

po drugie- patrze przez pryzmat pracy- PO chcaiło nam wydłużyć lata do emerytury z 15 do 25 a dokładnie schetyna, PIS jest bardziej przychylny Policji i dzieki nim mamy wieksze świadczenia. tak wiec dla mnie choc to nie mój ideał, tylko jak ktos napisał lżejsza grypa takiego dokonałem wyboru. tyle.

nex rozumiem Cie. mysle ze mam jasne argumenty dlaczego tak anie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie ze jeszcze ja sie wypowiem, dzis nie głosowałem bo do 20.00 byłem w pracy

to jest pogwałecenie swobód obywatelskich powinni wam dać wychodne na głosowanie :angry:

oczywiście na jedynego słusznego kandydata w przeciwnym wypadku do łopaty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio okręgi były czynne od 6 a ja w pracy od 8 tylko ze dzis akurat zaspałem do pracy godzine inaczej bym sie pofatygował lecz przewidziałem podobny wynik to znaczy pewnym było wejscie do drugiej tury tych własnie kandydatów zatem wszytko rozstrzygnie sie za 2 tyg.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 01:14_________________________________________________a wtedy mam wolne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...