Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo nie kumasz? :wallbash:

Przecież żartuje :decayed:

Tak główny :wink4:

Dobra dobra, pewnie piłeś wczoraj z Siemianem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie kumasz? :wallbash:

Przecież żartuje :decayed:

Tak główny :wink4:

Dobra dobra, pewnie piłeś wczoraj z Siemianem :)

Ee no co ty, no piliśmy chyba na forum do rana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków Główny ?

Główny i autobus 129 lub 159 wysiadasz na Młyńskiej i 5 min z buta :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:09_________________________________________________

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8265571,Policja_zatrzymala_przed_Palacem_Prezydenckim_mezczyzne.html :good:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:11_________________________________________________nie do wiary co my jemy

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polska-gigantyczny-przekret-na-miesie,1520265

http://www.zw.com.pl/artykul/505509_Dworzec_Centralny_stal_na_bombie_z_kebaba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , nie rób ze mnie kretyna. Radio miałem strojone z anteną przez ludzi którzy zajmują się CB od 15 lat ( punkt w ELBUDzie) i pomimo to szumiało. No ale masz rację , najlepsi specjaliści pracują w MM .......... :kox:

KLIENT: Panie a ta navi jest dobra?

MM: Tak , wszyscy ją kupują!!

tak kurvva , kupują bo kosztuje 299PLN :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Merytorycznie jesteście na poziomie sprzedawców rozrzutników do gnoju :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , nie rób ze mnie kretyna. Radio miałem strojone z anteną przez ludzi którzy zajmują się CB od 15 lat ( punkt w ELBUDzie) i pomimo to szumiało. No ale masz rację , najlepsi specjaliści pracują w MM .......... :kox:

KLIENT: Panie a ta navi jest dobra?

MM: Tak , wszyscy ją kupują!!

tak kurvva , kupują bo kosztuje 299PLN :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Merytorycznie jesteście na poziomie sprzedawców rozrzutników do gnoju :cool1:

Trzeniu ale ty pier**lisz farmazony, navi moze byc dobra za nawet 299zł jesli się znasz na rzeczy bo jak ktoś nie ma pojęcia to woli wydać 1000zł w błoto, tak?!?

I takie teksty to wal do gości którzy nie mają pojęcia o sprzęcie a nie do mnie bo nie pozwolę żebyś pierdzielił o rzeczach o których nie masz pojęcia, rozumiesz??

A jak miałeś stary model TTI to sorry zrobili Cię w c**ja bo seria przed 2 i roku co chwile była reklamowana, dlatego się wzięli za wykonanie i nowe TTI są robione na nowych podzespołach, ale nie musisz tego słuchać bo jak zawsze jesteś najmądrzejszy i pozjadałeś wszystkim rozumy :cool1:

A na temat nawigacji nie udzielaj się lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO załatwisz mi jakiś zestaw radio CB + antena? :naughty:. Żeby dobrze hulało :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków Główny ?

Główny i autobus 129 lub 159 wysiadasz na Młyńskiej i 5 min z buta :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:09_________________________________________________

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8265571,Policja_zatrzymala_przed_Palacem_Prezydenckim_mezczyzne.html :good:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:11_________________________________________________nie do wiary co my jemy

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polska-gigantyczny-przekret-na-miesie,1520265

http://www.zw.com.pl/artykul/505509_Dworzec_Centralny_stal_na_bombie_z_kebaba.html

Dobrze, że tylko drobiowe mięso uznaje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO te linki co dałeś to mówisz odpowiedni zestaw? Bo ten typ co to sprzedaje na allegro to ziomuś i mieszka ode mnie 10km :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO załatwisz mi jakiś zestaw radio CB + antena? :naughty:. Żeby dobrze hulało :naughty:. Możemy podjechać w piątek np do MM

W MM2 teraz lipa z radiami bo dużo sprzętu poszło na akcji bez vatu a mądry kierownik oczywiście nic jeszcze nie zamówił.

Największą wyprzedaż w roku jest w ostatni weekend tego miesiąca i będzie na pewno kilka dobrych opcji.

Natomiast nie wiem czy jest jeszcze president Tommy bo był u mnie na gazetce za 349zł i ludzie hurtowo je kupowali i może bym dał radę zrobić teraz taką cenę ale nie obiecuję, to radio nie ma tylko FM czyli np u szwabów nie pojeździsz ale radyjko jest dobre jak za takie pieniądze.

Do tego ta antena co Ci dałem wcześniej linka i za kwotę ok 400zł masz zestaw gdzie normalnie byś dał ok 650-700zł w sklepie. [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:49_________________________________________________

PABLO te linki co dałeś to mówisz odpowiedni zestaw? Bo ten typ co to sprzedaje na allegro to ziomuś i mieszka ode mnie 10km :decayed: :decayed:

Wysłałem do niego już kilku moich klientów i są zadowoleni z zakupu :wink4:

Zadzwoń do niego i się dowiedz czy ma na stanie ten sprzęt :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 14:49_________________________________________________Dzisiaj wieczorem podjadę do MM2 coś odebrać i lookne na te cb radia co jest na stanie bo jestem na urlopie do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO już dzwoniłem. Jadę zaraz do niego po to. Jak mi będzie c**jowo chodzić to lepiej kup wazelinę :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO już dzwoniłem. Jadę zaraz do niego po to. Jak mi będzie c**jowo chodzić to lepiej kup wazelinę :decayed: :decayed:

:polew::decayed:

Pamiętaj żebyś to zestroił a wtyk do zapalniczki dodaje gratis bo u mnie do wszystkiego trzeba dopłacać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO już dzwoniłem. Jadę zaraz do niego po to. Jak mi będzie c**jowo chodzić to lepiej kup wazelinę :decayed: :decayed:

:polew::decayed:

Pamiętaj żebyś to zestroił a wtyk do zapalniczki dodaje gratis bo u mnie do wszystkiego trzeba dopłacać :wallbash:

Ja i tak tego nie będę podpinał pod gniazdo zapalniczki tylko sobie zrobię bezpośrednią instalację na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie stroiłem a bangla jak ta lala :naughty:

Co president to president :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie stroiłem a bangla jak ta lala :naughty:

Co president to president :cool1:

Dokladnie jezeli chodzi o presidenta to tez to przerabiałem w innych samochodach i było PLUG&PLAY :>

Przy okazji mowie DZIEŃ DOBRY na regionalnym :notworthy: mysle ze w miare mozliwosci bede sie pojawial na spotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie stroiłem a bangla jak ta lala :naughty:

Co president to president :cool1:

Dokladnie jezeli chodzi o presidenta to tez to przerabiałem w innych samochodach i było PLUG&PLAY :>

Przy okazji mowie DZIEŃ DOBRY na regionalnym :notworthy: mysle ze w miare mozliwosci bede sie pojawial na spotach.

BRY, to wiesz gdzie masz sie pojawic we wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie stroiłem a bangla jak ta lala :naughty:

Co president to president :cool1:

Dokladnie jezeli chodzi o presidenta to tez to przerabiałem w innych samochodach i było PLUG&PLAY :>

Przy okazji mowie DZIEŃ DOBRY na regionalnym :notworthy: mysle ze w miare mozliwosci bede sie pojawial na spotach.

BRY, to wiesz gdzie masz sie pojawic we wtorek :)

I nie zapomnij o KFC :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie stroiłem a bangla jak ta lala :naughty:

Co president to president :cool1:

Dokladnie jezeli chodzi o presidenta to tez to przerabiałem w innych samochodach i było PLUG&PLAY :>

Przy okazji mowie DZIEŃ DOBRY na regionalnym :notworthy: mysle ze w miare mozliwosci bede sie pojawial na spotach.

BRY, to wiesz gdzie masz sie pojawic we wtorek :)

I nie zapomnij o KFC :cool1:

Faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...