Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dzisiaj spot czy ostatecznie przeniesiony na niedzielę ??

:hi:

podobno niedziela

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8371122,Ul__Nowohucka__Od_srody_nowa_organizacja_ruchu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Boseron może następny raz przyjdz ze służbówką :naughty:

Zieluch bo to miasto jest

Cuber :th: jest coraz fajniej z autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniała się także organizacja ruchu na remontowym skrzyżowaniu u zbiegu ulic Zwierzynieckiej, Podwale, Franciszkańskiej i Straszewskiego.

Aktualnie jadąc od Wawelu ul. Straszewskiego nie da się jechać prosto jak to było dotychczas w ul. Podwale. Można za to skręcić w lewo w nowy odcinek ul. Zwierzynieckiej i w prawo w ul. Franciszkańską. Oczywiście z ul. Zwierzynieckiej również nie da się wjechać w ul. Podwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Brakuje 14 tablic do zamówienia ktoś chętny???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.0

dlaczego na krakowskie zaglądają przybysze tylko jak chcą zarobić :wallbash: każdy umie czytać i jak będzie chciał to sobie zamówi!!!

A co w tym złego :?:

Przynajmniej wiadomo że coś się dzieje :gwizdanie:

Jarko nie w tym rzecz, wiesz ilu jest tu zarejestrowanych niby audi maniaków którzy tylko chcą zarobić pieniądze a maja w d*pie marke audi.... jezeli umiesz poruszać sie po forum i masz ochote kupić kubek lub tablice czy smyczke to wiesz gdzie tego szukać ,a pisanie ze brakuje mi jeszcze iluśtam sztuk do zamówienia wyprowadza mnie z równowagi!!!

jak każdy będzie na wszystkich forach umieszczał info ze swoich wątków to będzie niezły burdel

to tak jakbym napisał żeby ktoś pojechał na czerwonym albo bez pasów jak będe wlepiał mandaty bo brakuje mi jeszcze kilku sztuk żeby skończyć cały bloczek mandatowy i dostać premie :evil::decayed:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:35_________________________________________________a tak wogóle to dzień dobry , prawda ostatnio jestem nadto pobudzony, Trzeniek wie coś na ten temat bo mu sie oberwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jakbym napisał żeby ktoś pojechał na czerwonym albo bez pasów jak będe wlepiał mandaty bo brakuje mi jeszcze kilku sztuk żeby skończyć cały bloczek mandatowy i dostać premie :evil::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak wogóle to dzień dobry , prawda ostatnio jestem nadto pobudzony, Trzeniek wie coś na ten temat bo mu sie oberwało

dostał z pały?? Czy mu z lufy pociągnąłeś :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza, ale wiadomo - każdy ma własne fobie :wink4:

Z doświadczenia tylko dodam że wiem jak to jest - bez reklamy ciężko, niektórzy tu są strasznie zakręceni i nawet w zwijak nie wiedzą jak kliknąć :gwizdanie:

To tyle, temat nie wart dalszych dyskusji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Boseron. Jakby był konkurs na hasło miesiąca to mój głoś masz pewny :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:47_________________________________________________

Mnie to nie przeszkadza, ale wiadomo - każdy ma własne fobie :wink4:

Z doświadczenia tylko dodam że wiem jak to jest - bez reklamy ciężko, niektórzy tu są strasznie zakręceni i nawet w zwijak nie wiedzą jak kliknąć :gwizdanie:

To tyle, temat nie wart dalszych dyskusji :wink4:

to też jest racja, że pare osób coś sie mnie pytało i pól godziny im musialem tłumaczyć jak się klika w zwijak :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odsyłaj ich do mnie jak im szybciutko wytłumacze jak klikać w zwijak, wystarczy rozwinąć szare komóry

p.s. a tak na marginesie już piąty raz od tygodnia dzwoni do mnie kobieta z cyfry czy nie chce HBO w rewelacyjnej cenie 19zł/miesiąc :wallbash: może to mnie tak zirytowało , bo po raz piąty jej mówie ze juz do mnie dzwoniła kika razy..... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeśle :naughty:

Klubowiczów traktuj z grubej bańki :decayed:

hehe

a tak z innej beczki - planjemy coś na niedziele wymyśłić ciekawego do roboty :mysli:

strzelanka kręgle, bilard, karty lub coś innego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch bo to miasto jest

zgrywus :naughty:

jak tam lakier dalej błysk kółek brak ?

Zapraszam do obejrzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...