Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: przy sobocie , wstać do pracy w weekend masakra :wallbash:

Złota ja Ci jeszcze dodam że pistolet do wlewu paliwa zawsze chwytaj ten zielony nie czarny :wink4:

Cuber przy sobocie o 8 na nogach czyżbyś wstawał karmić Juniora :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no z letnimi narazie nie bardzo choć nie spodziewam sie żeby ten stan sie długo utrzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niektorzy letnie juz maja dawno zalozone :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber [/color] przy sobocie o 8 na nogach czyżbyś wstawał karmić Juniora

:decayed:

no z letnimi narazie nie bardzo choć nie spodziewam sie żeby ten stan sie długo utrzymał

eee tam nie bardzo , jak nie zalega śnieg wiec nie ma co marudzić, Od poniedzialku 11 stopni i bezchmurne niebo :kox:

no niektorzy letnie juz maja dawno zalozone :kox: :kox: :kox:

:good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy to do mnie :mysli:

Tomasz jak sie pojawisz walnął byś mi jakiegoś posta na temat silników benzynowych w B6. moze być na PV

dobry wieczór all :>

Generalnie w B6 benzyna to :sick3: z wyjątkiem rozwojowego 1,8T i 2,0FSI chociaż ten też jest bez szału ale lepszy od zwykłego 2,0 131PS ale jeśli ktoś planuje założyć do tego (FSI) junkersa to trzeba zapomnieć bo koszty wysokie jak i oszędność też dyskusyjna (wymuszona praca w cyklach gaz/benzyna)

Nie wiem co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo coś zrobił z ta pogodą ? :wallbash:

:siema:

Też jestem zły na siebie :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 14:19_________________________________________________

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

Ee się przejmujesz ja na letnich 19" mam rezerwę 15" :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

jeden kij, masz otwarty mechanizm różnicowy, choć dobrze jak koła mają taki sam obwód, czyli może być 15 ale opona wyższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ładne i z pewnego źródła RS6 za ok 60 tys gdyby ktos chciał rodzinne kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

jeden kij, masz otwarty mechanizm różnicowy, choć dobrze jak koła mają taki sam obwód, czyli może być 15 ale opona wyższa

Dokładnie mechanizm różnicowy powinien Ci kompensować różnice byle nie jeździć z dużą różnicą w obwodzie z dużymi prędkościami przeważnie podają żeby nie przekraczać 80km/h

powiedzmy że jak masz 15" 195/60 (śr. 61,5cm) to odpowiada wysokością dla 17" 225/40 (śr 61,1cm) więc taki zestaw nic nie zaszkodzi wszystko inne lepiej nie cisnąć auta lub może zgłaszać błąd ABS/ESP

jezu moja głowa.... :smutas: :smutas:

tak to jest w autach bez ramek trzeba bardziej się schylać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

tyle że jak chcialbys zmieniac hamulce to 15 odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w BB i sniegu w cholera maja :kox: u nas zero :) Ja najprawdopodobniej na zlot zajade czyms innym niz wszyscy http://moto.allegro.pl/jeep-chrokee-4-0-benz-gaz-lift-3-cale-polecam-i1509048026.html :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z rezrwą jak mam 17 tki to na rezerwie 15 tka obleci w razie w czy szukac 17 tki :mysli:

tyle że jak chcialbys zmieniac hamulce to 15 odpada

A jak byś chciał od S4 to 16 odpadają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...