Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam rumik Pampero!

z colą - delicje... :naughty:

ja dziś piwkuje w domku bo jutro niestety praca...

właśnie oglądam Colombiana fajna ta laseczka :good:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 23:47_________________________________________________ :hi: do spania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mnie ta zima wku..... wkoncu by przyszła sypneła śniegiem na miesiąc i poszła wp***u :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Kurde ale mnie ta zima wku..... wkoncu by przyszła sypneła śniegiem na miesiąc i poszła wp***u :kox:

No dokładnie, jak bym miał quattro to pasowało by chwile bokami poszaleć na pasie a tak to lipa :thumbdown:

Jak dalej tak klimat się będzie zmieniał to nie długo tylko w góry będzie trzeba jeździć by coś pośmigać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wiedział ze tak bedzie to bym zimówek nie zakładał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Wiecie jak na Ukrainie kombinuja?

Kupuja w DE albo PL, gdziekolwiek samochody dostawcze i przywoza do kraju bo na osobowe jest MYTO

i w kraju przerabiaja na osobowe :kox: i jezdza na nielegalu.

Bardziej im sie oplaca taka kombinacja i pozniej kara niz zaplacenie podatku na granicy....kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś planował przenieść się do Play to proszę o kontakt, gwarantuje dodatkowe 50 lub 100 minut przez 6 miesięcy do wykorzystania do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Kurde ale mnie ta zima wku..... wkoncu by przyszła sypneła śniegiem na miesiąc i poszła wp***u :kox:

No dokładnie, jak bym miał quattro to pasowało by chwile bokami poszaleć na pasie a tak to lipa :thumbdown:

Jak dalej tak klimat się będzie zmieniał to nie długo tylko w góry będzie trzeba jeździć by coś pośmigać :decayed:

:bry: Jak byłem na sylwku w górach to tam był śnieg więc coś można było bokami polatać a u nas lipa nic nie można się pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś planował przenieść się do Play to proszę o kontakt, gwarantuje dodatkowe 50 lub 100 minut przez 6 miesięcy do wykorzystania do wszystkich.

Pogadaj o tym z Gruszką , bo ostatnio coś wspominał o tym :decayed:

ps. Pablo a Ty co z tego bedziesz miał ? :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś planował przenieść się do Play to proszę o kontakt, gwarantuje dodatkowe 50 lub 100 minut przez 6 miesięcy do wykorzystania do wszystkich.

Pogadaj o tym z Gruszką , bo ostatnio coś wspominał o tym :decayed:

ps. Pablo a Ty co z tego bedziesz miał ? :cool1::wink4:

Różne rabaty, nagrody z Play, mam kolegę który pracuję w tej sieci to dodatkowo dorzucę te darmowe minuty o których pisałem, jeśli ktoś nie powie że jest ode mnie to nie będzie miał tych dodatkowych minut, tylko tyle co ma w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że zamówi sobie ekstra konsultanta na prywatne pogaduchy co mu zrobi lepszą ofertę jak ta w ulotce :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Pablo a Ty co z tego bedziesz miał ? :cool1::wink4:

Różne rabaty, nagrody z Play, mam kolegę który pracuję w tej sieci to dodatkowo dorzucę te darmowe minuty o których pisałem, jeśli ktoś nie powie że jest ode mnie to nie będzie miał tych dodatkowych minut, tylko tyle co ma w abonamencie.

No jak to co... Kolejnego "zadowolonego klienta" i troche mleka pod nosem:decayed:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co... Kolejnego "zadowolonego klienta" i troche mleka pod nosem :decayed:

Hmmm, z mleka nie zrobisz chyba PS3, Tablet ZTE Light, Kamerę GoPro czy Netbook'a Samsung NC210, ewentualnie za uzbierane 150zł jest już do wyboru PSP, SE Xperia X8 lub LG Swift Plus:lol1: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś planował przenieść się do Play to proszę o kontakt, gwarantuje dodatkowe 50 lub 100 minut przez 6 miesięcy do wykorzystania do wszystkich.

PABLO ale to przecież każdemu dają :cool1:. Sam to dostałem a się na żadnego Pabla nie powoływałem. Trzeba sobie tylko poprzez info linię zamówić i pomarudzić :wink4:. Dają dużo lepsze oferty niż w tych posranych ajenckich punktach "PLAY-a" które właśnie te "rabaty" odbierają potem w formie gratyfikacji dla siebie. Zamawiając przez stronę www. lub tel. masz jeszcze możliwośc odstąpienia od umowy (chyba 14dni) ze względu na przepisy zawierania umowy na odległość jak by cuś :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostałeś te minuty darmowe (dodatkowe które najpierw wykorzystujesz) a później masz z abonamentu, sprawdź sobie lepiej bo co innego mi kumpel w salonie mówił :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 13:41_________________________________________________Tomek, co do tych minut jest tak jak mówisz ale do czego zmierzam, pomyśl ile jest osób które przychodzą do salonu i są nie świadome że mogę mieć te dodatkowe minuty, nie każdy w salonie im to powie :gwizdanie:

Co do zerwania umowy to jest tak, że możesz zerwać do 14 dni jeżeli umowa jest nie zgodna z ofertą którą przedstawiał konsultant w innym wypadku płacisz mega karę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem 100min darmowych do wszystkich sieci prze 6 misięcy i 50 extra na cały okres umowy i miałem 600min za 75zł teraz już tylko 500 jak wyszło że to abonament Gruszki był :>

A u ajenta 450min. i nic ponad to nie chcieli mi dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem 100min darmowych do wszystkich sieci prze 6 misięcy i 50 extra na cały okres umowy i miałem 600min za 75zł teraz już tylko 500 jak wyszło że to abonament Gruszki był :>

A u ajenta 450min. i nic ponad to nie chcieli mi dać.

Z tego co mi mówił za 2 najniższe abonamenty dają 50min a za 3 najwyższe już 100zł.

Tak więc panowie, jarko, Boseron i Ci co mają w play, działajcie bo czekają nagrody a jeszcze dłuugo będzie trwała ta promocja, popatrzcie jaki Tomuś cwany i odebrał nagrodę a w sumie nie wygląda na takiego :decayed:

Ja mam już 2 klientów a następni przyjdą mi z salonu od kumpla :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, co do tych minut jest tak jak mówisz ale do czego zmierzam, pomyśl ile jest osób które przychodzą do salonu i są nie świadome że mogę mieć te dodatkowe minuty, nie każdy w salonie im to powie :gwizdanie:

to nie salon a ajent

a co do umów na odległość to głowy nie dam ale tak jest bo zamawiając usługe przez tele. w jaki sposób możesz się zapoznać z jej umową :mysli: ktoś Ci czyta kilka stron przez słuchawkę ? po to jest ten okres że możesz się wycofać tyle że oczywiście tel. ma nie mieć oznak użytkowania jak i chyba nie możesz korzystać z usługi bo jeśli dzwoniłeś to znaczy że Ci wszystko pasiło no chyba że się odwołujesz o sprawy techniczne (bark zasięgu - a na mapie miał być itp.) [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 14:01_________________________________________________

Z tego co mi mówił za 2 najniższe abonamenty dają 50min a za 3 najwyższe już 100zł.

chyba 100min :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 100min :mysli:

Tak tak, 100 minut, literówka, pieprzony laptop i nie mogę się do niego przyzwyczaić w robocie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...