Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pany Pany bez elaboratów :wink4: muszę mieć ściankę z cegły pełnej o gęstości min 2kg/dm3 (ale to akurat nie ma zanczenia przy stawianiu) i ytong i regips mi tej normy nie utrzyma choćbym dał 10 płyt. Chcę właśnie się dowiedzieć ile po mieście coś takiego lata żeby zobaczyć czy mnie ktoś w rogi nie wali :wink4: więc Karol jak masz coś takiego wycenione to jeśli możesz to zerknij

to takiej nie mam, myslalem ze potrzebujesz na sztuke zrobic scianke dla sanepidu:

zadzwon sobie Mirosław Styczeń 660 978 915, zadzwon powiedz ze jestes ode mnie i powiedz ze jestes zainteresowanym czyms takim, jaka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tak za metr[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 18:37_________________________________________________powiem wam że zatracam jakikolwiek sens w wartość edukowania się itp. marnowania czasu skoro można po 3 latach budowlanki zarabiać stówę na godzinę inwestując w wiadro i kielnię :wallbash: (bo w godzinę spokojnie 2m2 położy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiscie ze tak...a to dlatego ze teraz wszyscy ida na studia...

za wyburzenie scianki (zrobienie "na rowno" po owej scianie) i wywiezienie gruzu - 840zł

Sciana wysoka na 2,6 a szeroka na jakies 2m - zwykła wewnetrzna z cegły

i najgorsze ze Ci fachowcy maja tyle roboty ze wybieraja sobie robote....

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 19:12_________________________________________________

p.s. Tys widzial zeby ktorykolwiek z nich skonczyl budowlanke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Fanti ile masz metrów tej ścianki do postawienia.....

ojciec ma firme budowlaną moghe zapytać zeby Ci podesłał pracownika i za ile by Ci to zrobił :mysli: do dogadania myśle.

powiem Wam ze dziś za kazda pierdołe sie kase nalicza jak zobaczyłem co ile kosztuje a chwile w tym siedze bo Ojcu pomagam to masakra nic tylko za głowe sie złapałem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo do uja wafla czy TY wszedzie musisz wklejać te jeba..... linki ? Zygac się tym chce, jak ktoś chce to sobie sam znajdzie :cool1:

Fanti PW :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:09_________________________________________________Kurcze , dopiero teraz sie dowiedziałem ze VW wypuscił coś takiego up! :) cena hmmm niezła http://www.volkswagen-up.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takiego widziales??

Volkswagen-Amarok-13.jpg[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:18_________________________________________________

ja ostatnio w szoku bylem...w sumie najfajniejszy z tych wszystkich pick upów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takiego widziales??

Volkswagen-Amarok-13.jpg[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:18_________________________________________________

ja ostatnio w szoku bylem...w sumie najfajniejszy z tych wszystkich pick upów...

Siema

U mnie tkai na podwórku stoi :rolleyes: Jak na taczkę z 4 kołami to ładny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko dziś gram :naughty::kox:

ale nie pije..... w małych ilościach :cool1:

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:28_________________________________________________Panowie jakby ktoś słyszał o mieszkaniu do kupienia 3,4 pokoje 80 do 100 metrów w dobrej cenie moze byc do remontu całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiscie ze tak...a to dlatego ze teraz wszyscy ida na studia...

dokładnie, masz całkowita rację :good:, teraz każdy wielki student chce siedzieć za biurkiem, dlatego za takie usługi ludzie będą płacić, jak by nie patrzeć roboty budowlane do lekkich i czystych nie należą

p.s. Tys widzial zeby ktorykolwiek z nich skonczyl budowlanke :polew:

Jakie to ma znaczenie, jeżeli ma o tym pojęcie i jest dobrym fachowcem. Taki zawsze będzie miał prace z polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/policyjny-lans-w-alfie-romeo,1756619

a takiego widziales??

Volkswagen-Amarok-13.jpg[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:18_________________________________________________

ja ostatnio w szoku bylem...w sumie najfajniejszy z tych wszystkich pick upów...

kupujesz :mysli: jak coś to kumpel ma i Ci powie prawdę czy warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co?? okazje zza granicy :kox::decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 08:57_________________________________________________http://www.worldcarfans.com/videos/4815

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Panowie - dziś na www.ibood.com/pl/pl jest HUNT. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem czegoś w dobrej cenie to sprawdźcie tą stronę. Co kilka minut jest inna oferta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Panowie - dziś na www.ibood.com/pl/pl jest HUNT. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem czegoś w dobrej cenie to sprawdźcie tą stronę. Co kilka minut jest inna oferta :gwizdanie:

:bry:

Właśnie miałem to samo pisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...