Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ankantare i wylałem raz odrobinę coli jadąc do Francji (przez co nie mogłem jej szybko zmyć) obecnie nie idzie tego doczyścić, żadnymi standardowymi środkami piorącynymi taką skórę dostępnymi w ogólnodostępnych sklepach motoryzacyjnych. Zapewne po oddaniu do czyszczenia coś się uda z tym zrobić. Ale niestety trzeba strasznie uważać by nic nie wylać.

Jak również skóra ta się się wygniata i zaczyna delikatnie łuszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy kolega zawita jutro na spocie B7ką a dokładnie 2.0TDI q S-Line w czarnym sedanie:wink4:

Tak, zawitam, będę o 20:00 z kubełkiem z kfc:wink: jak głosi niepisany regulamin dla swieżaków. B7ka jest po drobnych modyfikacjach. Info o Was mam od Mike'a z NH który śmiga a6 oraz od PABLO z a4.

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie przesiadł się na motula i jeździ tak jak ja na Castrolu SLX Longlife III polecam sklep na nowosądeckiej dzis kupilem tam litr oleju za 45zl, a nie za 90-120 po znajomosciach. O reszcie w czwartek.

P.S prośba jak dojechac na parking niebieski przy GK?:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżasz od strony Wisły na parking a potem kieruj się na wielopoziomowy. Jak już ci się nieźle w głowie zakręci, to znaczy że jesteś prawie na miejscu. Na końcu długa prosta i pokaz mocy auta.

Znowu pisane z domu za pomocą komputera PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko jak dasz radę to podjedź jutro na spota, wezmę od Ciebie ramki bo jutro kolejny kolega kupuje 2szt. i kończą mi się powoli.

DonMatteo zobaczysz ramki, naklejki czy smycze klubowe, coś Ci się spodoba to sobie kupisz na miejscu :naughty:

Panowie, który się dziś ścigał swoim czarnym avantem B7 ze srebrną A3 kumpla:naughty: Coś odjechała ta A3 a jest w serii 1.9TDI 130KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DonMatteo

Ten olej w Krakowie kupisz za 31-36zł za litr. Ja kupowałem: OLEJ CASTROL EDGE FST 5W30 5L 504.00/507.00

za 270zł -10L 3 mc temu, teraz kupi się go za 240zl (z wysyłką) 24zł/L a LL za 31zł/L

bez żadnych promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://desmond.imageshack.us/Himg717/scaled.php?server=717&filename=audir.jpg&res=landing

Ktos cos zna czy to klubowicz bo ramek nie ma.

wczoraj szedlem to stal jeszcze nizej nie wiem czy ma gwint czy pneumatyczne bo raz tak raz siak.

to auto jest na air raidzie, widzialem goscia jak wsiadal i podnosil auto. Auto jest bodajze z Igolomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mercedes wypier****l autko...A3 malutka przy A-KLASIE.

Mercedes-Benz TV: The new A-Class - Highlight film - YouTube

auto ladne nie wiem czy ladniejsze od a3 ale wiem ze na stowe bardziej badziwne, kazdy z nas wie ze merc to syf gnije elektryka pada i silniki sie rozsypuje co z tego ze jest ladny skoro drogi w utrzymaniu i bardzo przy tym awaryjny ja bym wolal sprawdzona a3 niz przepieknego a-class, a wcale a3 nie duzo brzydsza nowa do tego merc odgapil wiekszosc patentow z audi zreszta jak wszyscy z tym że merc to juz tak perfidnie polecial chociazby popatrzec na swiatla wystarczy i uklad ledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara fajnie wygląda i zachwyt na tym się kończy nie do utrzymania w czystości bez prania chemicznego jest bardzo podatna na zadrapania przecięcia itp. fotel kierowcy szybko się mechaci robią się takie kulki jak na swetrze generalnie nie polecam ale cena tego kompletu z alledrogo jak za materiałowe ;-)

Ten drugi link co podałem to chyba ktoś burdel żeni bo wystrój pomieszczeń tylko do tego pasi :wink: i ta rolka z ręcznikiem papierowym koło łóżka i wszędzie WC-zapachy :decayed:

Karol mesio kozak

jak ledy zapaliły się ?

mam ten czujnik ale to jest od wysokiego ciśnienia z tej rury która jest już zamontowana na wtryskach więc Ci chyba się nie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail a miales kiedys mercedesa?? :whistling:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

I wkleiles RS3...

Tomcio ledy zadziałały, KENYA...caly dzien stracony. Efekt OK

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 20dbe9b3924d0.jpg

http://zapodaj.net/65d0b8971e10b.jpg

20dbe9b3924d0.jpg.html

800c57a6e74e9.jpg

65d0b8971e10b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja zawitam pierwszy raz jak się wyrobię z czasem :D Miejsce aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miazdzy cycki i a3...

p.s. te ledy nie sa z a5 tylko z a4 cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ale najważniejsze - wywala FIS błąd ??? bo to mnie najbardziej interesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio nie wywala bledu, trzeba wywalic stare zarowki, wlozyc nowe, ale obydwie, wylaczyc silnik, wlaczyc i działa wszystko tak jak ma działac. - 42zł sztuka - wazne bo jest prawa i lewa lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail a miales kiedys mercedesa?? :whistling:

nie mialem kerczi i nie chcialbym miec :wink: aczkolwiek podoba mi sie klasa CL :naughty: mechesie sa prze piekne ale nie stac mnie na naprawy ich awaryjnosci :whistling:

a ty miales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja zawitam pierwszy raz jak się wyrobię z czasem :D Miejsce aktualne?

Tak aktualne w razie czego jest na samej górze po prawej podany do mnie nr to dzwoń :wink4:

Nawet nie wiecie jak mi sie dobrze zrywalo folię na przodzie, myślałem że będzie skrobanie a poszło za jednym strzałem:decayed:

H7 za 7,99zł założone i jadę rano zrobić przegląd:decayed:

Wysłane z białasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł! Ja mam wieczorem odebrać auto od majstra, więc jeśli je faktycznie odbiorę to będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...