Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo,

odpaliłem ten internet, jednak był tak wolny że kupiłem doładowanie w poprzedniej sieci. Cenowo Tmobile jest 3x lepsze ale z tą prędkością ......

Może jak się przeprowadzę to będzie lepszy zasięg, bo tak to mniej więcej prędkość wyglądała jak przy połączeniu przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo,

odpaliłem ten internet, jednak był tak wolny że kupiłem doładowanie w poprzedniej sieci. Cenowo Tmobile jest 3x lepsze ale z tą prędkością ......

Może jak się przeprowadzę to będzie lepszy zasięg, bo tak to mniej więcej prędkość wyglądała jak przy połączeniu przez telefon...

No to graty jesteś już wśród żywych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, jutro dzwonie zapisać nas na hamowanko na wtorek na godz. 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany patrzcie jak sobie chłop przerobił Opla na skarbonkę :decayed:

http://imageshack.us/a/img338/5069/skarbonka1.jpg

Chodzi o to że przez tą dziurę można wrzucać monety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, jutro dzwonie zapisać nas na hamowanko na wtorek na godz. 16:00

Nex, jak będzie Ci robił pomiar, powiedz mu żeby jeszcze raz Ci puścił auto na rolkach, zobaczysz przy drugim pomiarze ile daje FMIC :wink:, bo oni jak się nie poprosisz to robią jeden pomiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

Już dawno to działa, kupujesz modem który obsłuży Aero2 np. Huawei E3131 wkładasz kartę i śmigasz za free.

Za 2 lata ma być jednak płatny aero2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Panowie słyszeliście o darmowym dostępie do internetu z Aero2 ? zamierzam u nich zamówić usługi zeby mieć możliwość mobilnego netu poza domem za free, co prawda prędkość do 512 mb/s ale za free to w zupełności wystarczy, kumpel korzysta z tego i mówi ze działa ok, ktoś korzysta z Was z tego rozwiązania ?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

http://www.aero2.pl/bdi.html

ale masz tylko 60 min darmowego połączenia potem zrywają ???

"każdorazowe nieprzerwane i bezpłatne połączenie z siecią Internet nie przekracza jednorazowo 60 minut licząc od momentu nawiązania takiego połączenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas zrywa połączenie po godzinie ale odrazu nawiązuje nowe i tak co godzine

czyli spoko opcja :wink: jeśli korzystasz z internetu jak 90 % społeczeństwa

:hi: miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rosk...ł :shock3:, ale tak własnie jest z tymi tirami, zaczyna wyprzedzac, a nie patrzy w lusterka, albo w d*pie ma ze ktos zapiernicza lewym pasem, przeciez wyhamuje.... :facepalm: a potem takie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak stoją w korku na prawym ją lecę lewym a ten wyjeżdża mi na środek drogi żebym stał w kilometrowym korku albo jak robią odstępy 200 metrowe i jadą wolno i blokują lewy pas buraki jedne....nie nawidze wiesniakow nie ublizajac nikomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...