Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

fantomas opowiedz cos wiecej o silniku w swoim wozie na co patrzec przy zakupie i co tam moze sie popsuc i ile mniej wiecej co kosztuje

oto powod mojego pytania komis sie znajduje zaraz nie daleko mnie

Oferta - Audi A4 - ASR,ESP, SKORZANA MULTIFUNKCYJNA KIEROWNICA, EL.REGULACJA FOTELI, 2 KLUCZYKI, SWIATŁA KSENONOWE, SUPER STAN ZAPRASZAM DO OGLEDZIN I J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw skrzynia + silnik taki jak u mnie co sie może psuć ? hmmm...... generalnie nic nie wiem o jakiś stałych słabych punktach typu "imbusik pompy oleju" , PD , zespół wałków , padające turbo , itd. Możesz mieć np. wychełtany łańcuch na zmiennych fazach co objawia się tym że jak sie silnik zagrzeje to gada jak grzechotnik ale to jest temat który sobie sam ogarniesz za ok.300-400zł właśnie to robiłem ostatnio bo miałem ten objaw ale teraz silnik tylko cyka , może brać trochę oleju ale to też jak większość turbo u mnie np. nie ma jakiś strasznych przepałów między wymianami dolewam tak niecały litr. kupuje 5L motula 4 wchodzi na wymianę a tą resztę przeważnie właśnie zużywam do następnej wymiany.

Zwróć uwagę że to amerykan i coś ma z przodu nie halo bo zderzak jest już od EU i widać że nie jest najlepiej spasowany bo lewy błotnik wyje względem maski a nie wierzę żeby ktoś tak sobie dla miecia zmienił zderzak na zwykły EU. Żeby to był jeszcze s-lajnowy to bym zrozumiał intencje poety ale tutaj mi coś trąci dzwonkiem zobacz na daty na pasach przednich są wytłoczone na takich opaskach plastikowych gdzie pas wchodzi w fotel. Pasy i poduszki są elementami których nie mogą magazynować w fabryce i te elementy muszą być na bieżąco zamawiana i montowane jeśli daty będą znacznie się różniły od daty produkcji tzn. że był dzwon gdzie jaśki wystąpiły w roli głównej i jeszcze na marginesie to te xeny ma chyba też dołożone bo zdjęcie jest ucięte ale chyba powinno być już widać przełącznik od DRL-i tak mi się coś wydaje.

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

weś sie prześpij z czarną wdową na pewno będziesz miał więcej wrażeń :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyczerpujaca odpowiedz Fantomas co do tych pasow to w ktorym miejscu jest wytloczona data badz cyfra od daty bo tam jest sporo roznych oznaczen. co najlepsze on z niemiec przyjechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npisałem Ci przecież wyraźnie na takiej czarnej szerokiej opasce która maskuje szef pasów w miejscu gdzie pas znika w platiku fotela jest wyraźnie wygana data

Może to przyjechało z Ramstein tam jest baza wojsk US-a :grin: a to jest na polskich blachach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weś sie prześpij z czarną wdową na pewno będziesz miał więcej wrażeń :naughty:

to byś się grubo zdziwił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch to wieczna dłubanina, raczej nie polecam.

PS

Nie pożyczałem komuś z Was może kluczy do odkręcania foteli? Gdzieś mi je wcięło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npisałem Ci przecież wyraźnie na takiej czarnej szerokiej opasce która maskuje szef pasów w miejscu gdzie pas znika w platiku fotela jest wyraźnie wygana data

Może to przyjechało z Ramstein tam jest baza wojsk US-a :grin: a to jest na polskich blachach ?

Siemka Pańcie

Czego się spodziewać po aucie z 2006r z przebiegiem 45kkm w quattro i z niemałym wyposażeniem za... 37 tyś:polew:

Może oprócz dzwonka przeżyło jakiś tajfun w stanach :grin:

Wszyscy handlarze sprowadzają auta z USA do niemiec bo tam akcyzy chorej nie ma tak jak w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to. eksploratacja droga z tego co mi widamo ten wynalazek pali do 25l w miescie wiec jest pieknie a jeszcze ten silnik lubi sie popsuc mowie tu o panewce lub co gorsza wale pozatym jest on smieciowy, nie to co gruszki 2,7biturbo ktore wd mnie jest najlepszym silnikiem jaki byl montowany w esach do tej pory, mnie sie auto podoba z wygladu prezentuje sie pieknie recaro itd poprostu cudo z tym ze zwykle mozna tak zrobic zaoszczedzajac na ekslporatacji z tym ze ja juz mialem b6 i drugi raz nie kupie tego samego. Jesli chodzi o diesla to napewno bylby to 3.0TDI Q lub 2.0T Q i samochod to b7, na b8 mnie nei stac poki co. Pozniej dorezanko jakies i auto na lata.

PS gruszka ile ty masz swoje s4?

od 2007

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta

Stan auta jak na zdjęciach :naughty:

:bry:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

A tak na poważnie: z tego co widać auto po solidnej kolizji... Zderzak do wymiany, lewa felga przód nie do naprawy (widać połamane szprychy), lewy błotnik wstawiony na sztuke, lewe koło nie trzyma pionu więc zawiecha też będzie do roboty, maska lekkko zagięta ale też trzeba będzie ją wyprostować i pomalować/zrobić wpyłkę, nie wiadomo co ucierpiało pod maską... Z tego co laik taki jak ja widzi na pierwszy rzut oka - dokładki jest na ponad 10 tys zł (plus k**ewsko droga eksploatacja) - przemyśl to sobie jeszcze raz a jutro przemyśl to jeszcze kilka razy :whistling:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Ps: zapomniałem o lampie lewej... Nowa w ASO ponad 2 koła :whistling:

Lepiej kupić taniego w eksploatacji , bezwypadkowego diesla jakich pełno na allegro i cieszyć się jazdą

:facepalm::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

otoz to. eksploratacja droga z tego co mi widamo ten wynalazek pali do 25l w miescie wiec jest pieknie a jeszcze ten silnik lubi sie popsuc mowie tu o panewce lub co gorsza wale pozatym jest on smieciowy, nie to co gruszki 2,7biturbo ktore wd mnie jest najlepszym silnikiem jaki byl montowany w esach do tej pory, mnie sie auto podoba z wygladu prezentuje sie pieknie recaro itd poprostu cudo z tym ze zwykle mozna tak zrobic zaoszczedzajac na ekslporatacji z tym ze ja juz mialem b6 i drugi raz nie kupie tego samego. Jesli chodzi o diesla to napewno bylby to 3.0TDI Q lub 2.0T Q i samochod to b7, na b8 mnie nei stac poki co. Pozniej dorezanko jakies i auto na lata.

PS gruszka ile ty masz swoje s4?

8 miesięcy i już szuka i zawraca mi głowę jakąś corsą fiestą czy fiatem :kwasny: dramat

wczoraj znalazłem fajne auto to mi oczywiście Wąski musiał popsuć humor i po sprawdzeniu okazało się ze ma przebieg większy o jedyne 250tyś niż w ogłoszeniu ;)

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Lamborghini Gallardo UR Twin Turbo vs Nissan GT-R AMS Alpha 12+ (360 KPH / 224 MPH) - YouTube

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

EIFEL RALLYE FESTIVAL 2012 HD - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór! :hi:

przyszło dzisiaj do mojego afna sprzęgło z AWX'a i mam pytanie czy orientujecie się ile w Krk. biorą za wymianę sprzęgła? + - :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega moj ci to zrobi radimm za jakas dobra cene tylko zalatw kanal

oki, jutro rano jadę do castoramy po łopate, na wieczór kanał będzie gotowy :decayed: a tak na poważnie, pytam, bo jak pojadę do domu w Bieszczady, to też za dobrą kasę mi to majster zrobi, tylko nie wiem kiedy to będzie 2-3tygodnie, a średnio lubię jaki mi się części kurzą na półce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...