Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowite, wszystko klute. pomodzil bys no nie :slina:

U mnie nie ma co modzić z silnikiem :naughty:

no ale mowie ze jakbys mial 1.8t u siebie i tyle czasu samochod to tak bys modzil jak gosc! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem glupota. dobre to jest jak startuje, ale nie po kilku latach. chyba ze ma sie dobre perspektywy wsrod znajomych na piramidy...

Panowie, dokad warto w Krakowie isc na impreze? ;)

dokładnie. byłem na takim spotkaniu bodaj 10 lat temu w pałacu w Niepołomicach. tam trzeba było wyłożyć 7tyś.

Ci co weszli na samym początku mieli po kilka-kilkanaście tysięcy $ miesięcznie. Kolo który mnie namawiał miał (widziałem przelewy) coś koło 350$ miesięcznie, ale on miał już "pod sobą" kilka poziomów tej piramidy...

Moim zdaniem wciąganie znajomych w takie "interesy" to jak robienie im konkretnego wała na kilka tyś PLN.

Nie wszedł bym nawet jakby mi ktoś zagwarantował że wyjmę z tego zainwestowaną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to wtedy bym wyrezał minimum pincet kuniaa :decayed:

Siema :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Panowie miał ktoś kiedyś do czynienia z firmą MONAVIE sprzedajacą specyfiki do picia na zdrowie ? własnie miałem prezentacje , szwagier w to wszedł i mnie namawia, ryzyko jakieś zawsze jest działają na zasadzie piramidy trzeba na wejście wyłożyć 2,5 tys zł później wciągnąć tylko 2 osoby które zrobią to samo i więcej nie trzeba nic robić ma sie samo rozwijać jak osoby przez Ciebie wciągnięte bedą kreatywne.... dlatego pewnie kasa jest wysoka żeby starać sie o te dwie osoby pod sobą

tzw MLM , do tego jakies tam profity od kazdej nowej osoby , minus jest taki ze co miesiąc trzeba kupować te butle do picia za min 400 zł - nieźle to sobie wymyślili ale patrzać dalekowzrocznie coś tam można wyciągnąć..... co myślicie ?

wczoraj mialem o to samo pytac, bo kuzyn mojej na to mnie namawiał, ale od razu sceptycznie sie do tego nastawilem, bo po kilku pytaniach z mojej strony wiedzialem, ze nie jest to nic innego jak piramida finansowa, z moich obserwacji dystrybutorzy nauczeni sa do perfekcji wciskac kit o tym produkcie, na pewno Boseron szwagier wspominal o tym, ze mona vie osiagnela 1 mld dolcow obrotu szybciej niz microsoft i apple i innych tekstach, na ktore mozna sie zlapac

Nic nie słyszałem o 2,5tys że trzeba wyłożyć, jutro z nim pogadam i wszystko będę wiedział co i jak, kitu mi nie wciśnie bo znam go dobrze 25 lat.

Twierdzi że po 5-7tys na tych zarabia i jak nie wierzę to pokaże mi przelewy jakie dostaje:decayed:

Trzeba mieć dużo chętnych znajomych na taki biznes.

co do kaski to trzeba raz na miesiac kupic napoje mona vie za min. 400 zl , ale na poczatek trzeba wykupic pakiet za min. 2500 zl, ale z tego co kuzyn mojej mowil oplaca sie bardziej ten za 5000 zl juz nie pamietam z jakiego powodu :grin:

tak czy inaczej ja zapominam o tym temacie tak szybko jak sie o nim dowiedzialem, nie warto

btw siema all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Panowie miał ktoś kiedyś do czynienia z firmą MONAVIE sprzedajacą specyfiki do picia na zdrowie ? własnie miałem prezentacje , szwagier w to wszedł i mnie namawia, ryzyko jakieś zawsze jest działają na zasadzie piramidy trzeba na wejście wyłożyć 2,5 tys zł później wciągnąć tylko 2 osoby które zrobią to samo i więcej nie trzeba nic robić ma sie samo rozwijać jak osoby przez Ciebie wciągnięte bedą kreatywne.... dlatego pewnie kasa jest wysoka żeby starać sie o te dwie osoby pod sobą

tzw MLM , do tego jakies tam profity od kazdej nowej osoby , minus jest taki ze co miesiąc trzeba kupować te butle do picia za min 400 zł - nieźle to sobie wymyślili ale patrzać dalekowzrocznie coś tam można wyciągnąć..... co myślicie ?

Myślałem że jesteś mądrzejszy :facepalm: Za samo namawianie do udziału w takiej piramidzie powinni ostro karać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy? dwa tygodnie temu tam jezdzilem i nie wygladalo, ze sie zwijaja.

masz rajcę pomyłka :facepalm:

z ciekawostek budują się jeszcze dwa tory nowe w Krakowie w tym jeden od podstaw ma być najnowocześniejszy w europie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy? dwa tygodnie temu tam jezdzilem i nie wygladalo, ze sie zwijaja.

masz rajcę pomyłka :facepalm:

z ciekawostek budują się jeszcze dwa tory nowe w Krakowie w tym jeden od podstaw ma być najnowocześniejszy w europie :naughty:

to co? organizujemy jakies wyjscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie ,

Ehhh popadał troszke śniegu i ludzie sie posrali na drogach :facepalm:

Szkoda ze nie pada tak z tydzień i nie ma mrozu :kwasny:

miłego dnia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje zakupic fotelik dla brzdaca. pamietam, ze ktos tutaj pare tygodni temu podawal namiar na klubowicza, ktory siedzi w tym temacie. moze ktos podrzucic ten nick raz jeszcze?

nikt nie pamieta nick'a tego goscia? niestety nie moge znalezc tego post'a w ktorym ktos podawal namiar na tego klubowicza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogurth zagadaj do Guregouru :)

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

tutaj masz temat => http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-dzieciece-foteliki-samochodow-79597/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie wszystko kosztuje, chodzi mi zeby -jako naiwniak nieznający miasta- nie przepłacic bez sensu, a nie zeby nie zplacic. Wy tam mieszkacie, stad takie pytanie. Liczylem po prostu na kolezenska pomoc/rade. A ten tekst mi tak troche pod sarkazm podjechał. Mam nadzieje, ze mylnie. :)

Jakby Floriańska i jej okolice były darmowe i ogólnodostępne to wszyscy by tam parkowali i nie miałbyś gdzie spacerować... Kraków nie jest dużym miastem a koszt dojazdu do centrum taksą spod jakiegoś centrum handlowego gdzie swobodnie możesz auto zaparkować to wydatek kilkunastu złotych, bardzo dużo ludzi tak robi...

:decayed:

Niemniej jednak jeżeli chcesz w tygodniu gdzieś blisko centrum zaparkować ( parkowanie jest płatne pon-pt 10.00-18.00 ) i zostawić auto na dłużej nie płacąc to jest takie jedno miejsce, będziesz zainteresowany to podeślę Ci namiary i wytłumaczę jak łatwo dojechać.

Strefa jest teraz płatna do 20-tej :kwasny: Rzuć namiary na to miejsce na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój, mają tam jazdy :grin:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

zima.jpg

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogurth zagadaj do Guregouru :)

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

tutaj masz temat => http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-dzieciece-foteliki-samochodow-79597/

podziekowal! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sory, że znowu zawracam d*pę, ale sprawa z tymi moimi nieszczęsnymi przelewami nie rozwiązała się. Gość miał dzwonić do mnie w piątek, ale do tej pory się nie odezwał, telefon wyłączony, na pocztę nie można się nagrać, bo pełna skrzynka. Nie chciałoby się komuś przeskoczyć pod jego adresik i coś pogadać z kimś kto tam mieszka? Może nadal jest za granicą, ale ktoś w domu pewnie jest, więc można by chociaż uświadomić, że jak do końca tygodnia kasy nie dostanę to idę z tym na policję i nie obchodzi mnie czy to jego wina czy banku:whistling: Jeśli ktoś może to niech napisze do mnie na PW albo nawet tutaj, jakoś się odwdzięczę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki Wielkie za chęci i pomoc :). SPrawa z parkingiem rozwiazana. Do zobaczenia w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki Wielkie za chęci i pomoc :). SPrawa z parkingiem rozwiazana. Do zobaczenia w czwartek.

Zapraszamy :banan:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Witam

Siemanko :hi:

Ty też podjedź na spota swoją nową TTką :naughty:

Jeszcze się nie chwaliłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...