Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie moge, te dzieciaki to jakaś masakra :facepalm::facepalm::facepalm::shock3::shock3::shock3: myślałem ze prezentują jakiś poziom, juro zapytam o te rzeczy syna ma 12 lat ciekawy jestem odpowiedzi..... jak coś nie tak to guma i wąskie drzwi :decayed: żartuje . ciekawy jestem ale powiem Wam że z jajkami to sie złapałem :bag: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wypowiedziałem Cyfrę+, próbowałem negocjować kilku krotnie ale jeżeli dla mnie jako stałego klienta promocją ma być pakiet Universe+ za 59zł na 18 miesięcy, a dla nowych klientów nc+ ta sama cena na 12 miesięcy to chyba są kpiny :facepalm:. Do tego pakiet Comfort+ jest dla mnie niedostępny, jeżeli chce go mieć muszę rozwiązać umowę i ponownie podpisać umowę :fool:. Do widzenia :dancing:, zostaję przy DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki, nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej!

Zszokowany facet mówi do taksówkarza:

- Chcesz pan zarobić stówę?

- Jasne! Co mam robić?

- Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieźć nas oboje do domu.

Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział:

- Trzymaj pan ją!!!

A facet krzyknął do taksówkarza:

- To nie jest moja żona!

- Wiem, k***, to moja! Teraz idę po pańską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lookam.

miodzio looknij na PW bo ja też trochę naprodukowałem się :grin:

Panowie dzisiaj obok mojej pracy, na skałkach będzie impreza, jakiś DJ i grillowanie, dużo osób się wybiera jak by ktoś nie miał planów to :wink:

https://www.facebook.com/events/433605483386259/?fref=ts

Niby zapisanych jest ponad 20 tys ludzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w ogóle jest taka walka :grin:

chleba i igrzysk - krzyczy tłum :decayed: a po co są filmy z gatunku komedii? Żeby się posmiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...