Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

linów takich po 33-35 to któryś tydzień wstecz nałapaliśmy. Liny praktycznie w ogóle nie walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

linów takich po 33-35 to któryś tydzień wstecz nałapaliśmy. Liny praktycznie w ogóle nie walczą.

No ale za to wyglądają ładnie:wink:

No i ch.j strzelił festiwal burza jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

dexter ty ochej dupo

a co? Ty na weselach abstynent? nie sądzę

ja zawsze jestem kierowca gdybyś był w BT to byś zobaczył

Ja widziałem :D Jesteś mistrzem w spaniu z uziemnieniem :D

nie jadę do Was na spota dziś bo wypucowałem auto a w Hucie podobno idzie burza i już leje
ja tez odpuszczam

Powinienem napisać "a nie mówiłem" - ale powstrzymam się od komentowania... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jadę do Was na spota dziś bo wypucowałem auto a w Hucie podobno idzie burza i już leje
ja tez odpuszczam

Powinienem napisać "a nie mówiłem" - ale powstrzymam się od komentowania... :whistling:

hmm? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska mistrzem Polski :-) chłopaki dają rade

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem napisać "a nie mówiłem" - ale powstrzymam się od komentowania... :whistling:

pomogę ci

a nie mówiłem :banan:

ja dzisiaj akurat zaniemogłem globus mnie tak od rana napierdal.. że łomot skrzydeł muchy był dla mnie nie do wytrzymania a co dopiero odgłos waszych klekotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jadę do Was na spota dziś bo wypucowałem auto a w Hucie podobno idzie burza i już leje
ja tez odpuszczam

Powinienem napisać "a nie mówiłem" - ale powstrzymam się od komentowania... :whistling:

Nie wiem z czym masz problem kolego?? Czy uważasz że jak głosowałem za niedzielą która mi 100kroć bardziej pasuje od dni powszednich to mam dymać co tydzień po 80km bo Ty masz taki kaprys?? Nie martw się bo na pewno w niedziele 1-2 razy w miesiącu będę. Ja nie mam 6km na spota w obie strony tylko 80. Jeżeli głosowałem i powiedziałem że będę jeździł to się wywiążę, ale nie rzucaj kolego teorii że nie było "Was" dziś, więc napisze "a nie mówiłem" :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinajcie zesz sie :smiley: Ktos nie pojechal raz na spota i od razu padaka :whistling:

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinajcie zesz sie :smiley: Ktos nie pojechal raz na spota i od razu padaka :whistling:

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

właśnie d*pa była :facepalm: mam nadzieje że sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes, to byla ironia :decayed:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

To pewnie ze wzgledu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i niektore drim lajnery wyladowac nie mogly :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czym masz problem kolego?? Czy uważasz że jak głosowałem za niedzielą która mi 100kroć bardziej pasuje od dni powszednich to mam dymać co tydzień po 80km bo Ty masz taki kaprys?? Nie martw się bo na pewno w niedziele 1-2 razy w miesiącu będę. Ja nie mam 6km na spota w obie strony tylko 80. Jeżeli głosowałem i powiedziałem że będę jeździł to się wywiążę, ale nie rzucaj kolego teorii że nie było "Was" dziś, więc napisze "a nie mówiłem" :wink:.

Kolego, dlaczego wszystko bierzesz tak do siebie? Przecież nie jest napisane "nex nie przyjechał a głosował". Wyluzuj, nie jesteś pępkiem świata. :wink:

Radekst nie głosował ZTCP za niedzielą i też został wyróżniony przez transit'a... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

BTW :bry: dzień

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox powiedz lepiej jak podłączyć VAGa do 64bit tudziez win8 ...

mowiles ze masz jakis przepis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiłowałem dojechać na spota :) w pewnym momencie musiałbym zamienić a4 na ponton i się wycofałem

@miodzio mohito wspominał o przegryzionej i podpiętej na spinaczach - link nie działa

:hi:

kto tam na spocie ostatni chciał wygłuszenie ori z spinkami za 300zl do b7 ?? :decayed:

http://s9.postimg.org/5ojwm6g7j/20130609_130134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Nie kłócić mi się tu, zrobimy za tydzień duży spot o ile znów niektórych nie zaleje :decayed:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Zabił dwie kobiety, a następnie podpalił BMW. Zdjęcia - Motoryzacja w INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox powiedz lepiej jak podłączyć VAGa do 64bit tudziez win8 ...

mowiles ze masz jakis przepis...

zara Ci PW wyśle

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Nie kłócić mi się tu, zrobimy za tydzień duży spot o ile znów niektórych nie zaleje :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...