Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wogole to kto jezdzi czerwona b5 w sedanie ze starymi ramkami klubowymi ? widzialem ostatnio na centrum jak jechal kolo banolli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktos u nas 18" w b5 ?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:42_________________________________________________

a tak wogole to kto jezdzi czerwona b5 w sedanie ze starymi ramkami klubowymi ? widzialem ostatnio na centrum jak jechal kolo banolli

jedzi, z partronikiem w zderzaku

albo to moja była audica, chociaz ona miała załozone nowe ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to kto jezdzi czerwona b5 w sedanie ze starymi ramkami klubowymi ? widzialem ostatnio na centrum jak jechal kolo banolli

Slawek84, też go ostatnio widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ :hi: coś ostatnio mnie zaniedbujesz :evil: chętnie ale ma juniora i to jeszcze chorego :evil:

szkoda gadać :evil:

no ja też choruję dlatego nie zaglądam, poza tym trochę roboty miałem z aukcjami, wystawić ponad 300 aukcji musiałem :evil: wpadnę w przyszłym tygodniu a wcześniej się zobaczymy na spocie chyba :wink4: a co do fotki tego sedana to na alejach ją ustrzeliłem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto zaradzisz cos z moim schowkiem? moze bysmy sie jakos ustawili na przyszly tydzien? :naughty:

Co tu zdradzać należy wymontować i zostawić na dwa dni :) koszt :gwizdanie: bogaty jesteś :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:53_________________________________________________

no ja też choruję dlatego nie zaglądam, poza tym trochę roboty miałem z aukcjami, wystawić ponad 300 aukcji musiałem :evil: wpadnę w przyszłym tygodniu a wcześniej się zobaczymy na spocie chyba :wink4: a co do fotki tego sedana to na alejach ją ustrzeliłem :decayed:

no tak :) coś muszę w Końcu u Ciebie zamówić :) tylko co :gwizdanie: ile już masz aukcji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu zdradzać należy wymontować i zostawić na dwa dni :) koszt :gwizdanie: bogaty jesteś :polew:[br]Dopisany:

cena w sumie gra role bo jak naprawa przekroczy 200zl to mam to w d.... bo se nowy kupie :decayed:

mialem tak zrobic tylko zeby zmienic zamek to trzeba chyba rozpolowic a ja na pewno to bym polamal i zaraz potem rzucil tym schowkiem o ziemie :polew: moge tez miec na zamianke z innego auta free ale nie wiem czy bym czegos nie urwal przy odkrecaniu no i zamek juz bym mial jako zaslepke co by zaklucilo moj spokoj psychiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było ponad 300 ale juz się posprzedawało i teraz coś koło 295 ale przyszedł towar i znowu mam do wystawienia kilkadziesiąt :polew:

:oklaski: nie szukasz wspólnika :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 22:03_________________________________________________200 za co ? chyba 450 zł za samą klapkę :) jaki zamek ? wpadnij oglądnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było ponad 300 ale juz się posprzedawało i teraz coś koło 295 ale przyszedł towar i znowu mam do wystawienia kilkadziesiąt :polew:

:oklaski: nie szukasz wspólnika :mysli:

Jak go US odwiedzi to jak najbardziej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 za co ? chyba 450 zł za samą klapkę :) jaki zamek ? wpadnij oglądnę

no za naprawe, jakie 450 za sama klapke? ja mowie o moim audi a nie o ferrari enzo :decayed:

za 450 to maske kupie a nie klape od schowka :polew:

smieszne jest to ze do mojego 96r maska jest drozsza niz do 2004 roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 za co ? chyba 450 zł za samą klapkę :) jaki zamek ? wpadnij oglądnę

no za naprawe, jakie 450 za sama klapke? ja mowie o moim audi a nie o ferrari enzo :decayed:

za 450 to maske kupie a nie klape od schowka :polew:

z tego co pamiętam tyle kosztuje sama klapka ,jutro sprawdzę ,więc warto naprawić samemu ,oczywiście mówimy o schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...