Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale jak masz kupić dayline które się walą po jakimś czasie, tygrys miał przygody z nimi to lepiej już przerobić z ledów z a6 o wiele lepiej wygląda :gwizdanie:

do sedana też myśle ze z a6 da rade spasować

Że Tygrys miał problemy, to nie znaczy że każdy ma je mieć. Ledy z A6 też potrafią parować i się psuć.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 09:17_________________________________________________

Do sedana z a6 :wallbash: pozdro , siedziałem w temacie ledów z 3 dni. Nie podejdą .

Jedyna opcja to z A3 sportback :mysli:

Opublikowano

ale jak masz kupić dayline które się walą po jakimś czasie, tygrys miał przygody z nimi to lepiej już przerobić z ledów z a6 o wiele lepiej wygląda :gwizdanie:

do sedana też myśle ze z a6 da rade spasować

Że Tygrys miał problemy, to nie znaczy że każdy ma je mieć. Ledy z A6 też potrafią parować i się psuć.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 09:17_________________________________________________

Do sedana z a6 :wallbash: pozdro , siedziałem w temacie ledów z 3 dni. Nie podejdą .

Jedyna opcja to z A3 sportback :mysli:

hmm to wiesz przede wszystkim zależy kto jak się przyłoży, kolega robił takie ledy sobie i jeździ juz ponad rok i wszystko gra jak ori :cool1: no ale generalnie na lampy dayline już nie mowie tam o jakiś chińskich gównach dużo osób narzeka że się diody palą czy coś w ten deseń

Opublikowano

Właśnie nie każy musi mieć problemy jak Tygrys, z A6 to też rzeźba. Tak samo jak lampy co pokazałem wyżej.

H4mm3R

Bardzo możliwe że z SB by pasowały ,jednak nikt nie zaadoptował ich jeszcze ,a patrzyłem też na zagranicznych forach...

A boje się troche kupić używki za 900zł + 300zł obudowy ori i kombinować. Myślałem też o A8 :gwizdanie:

Opublikowano

Podstawa to przypasować czy się zmieszczą te ledy, reszta to rezanko. Gdzieś już była fota że ktoś takie ledy wsadził do sedana.

Opublikowano

a jak się już przypasuje to i tak trzeba jeździć z błędem na fisie prawda?

Opublikowano

Nie trzeba... te co ja pokazałem mają juz rezystory w sobie, natomiast te z a6 jak ludzie rezają to wpinają rezystory po 2 na lampe i błedu nie ma :wink4:

Opublikowano

no ale generalnie na lampy dayline już nie mowie tam o jakiś chińskich gównach dużo osób narzeka że się diody palą czy coś w ten deseń

dectane są prawie chińskie :tongue4: Made in Taiwan :rolleyes:

Opublikowano

Ktoś sprawdzał, czy te lampy mają homologację :

--------------------

logo_audi.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

trochę odświeżę :gwizdanie: mam mały pomysł co do lamp w sedanie...

wcześniej rozbierałem ledy na tył od b5 i diody w środku były montowane na ala sztywnej gąbce z której bez problemu można było wyciągnąć diodę która się chciało :decayed:

ciekawi mnie jakie jest rozwiązanie w tych lampach bo gdyby tak rozebrać lampę i wyciągnąć same środkowe diody, w ten sposób osiągnęło by się efekt podobny jak w avancie, a może się mylę :gwizdanie: są może posiadacze owych lamp?

03838507080834305731.jpg

Opublikowano

Myślałem nad tym ale tracisz gware, jesli by dalo rade to olac tą gwarancje nawet, ale cholera wie jak to w środku jest skonstruowane. Pewnie nikt nie robił takiego moda. :thumbdown:

Opublikowano

DEPO ponoć lepiej wykonane i dłużej żywotne niż Dectane... ale wszystko to skośnooka produkcja, nigdy nic nie wiadomo :wink4:

Opublikowano

ale jak masz kupić dayline które się walą po jakimś czasie, tygrys miał przygody z nimi to lepiej już przerobić z ledów z a6 o wiele lepiej wygląda :gwizdanie:

ale musze przyznac ze te po reklamacji juz chodza z pol roku i bez problemu. Ale delikatne parowania maja nadal. Teraz zima, ale auto stoi juz 1,5 miesiaca- wiec lampy tez nie sa uzywane... :gwizdanie:

Opublikowano

Tu znalazłem jak one świecą:

Nie wygląda to tak źle. Wiadomo, ze lepiej prezentują się ori ale coś za coś.

Jest to na pewno jakaś alternatywa.

Opublikowano

ale nie pokazali jak świeci stop

Opublikowano

ale nie pokazali jak świeci stop

w tym linku masz pokazane jak wszystko smiga:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

odświeżę....

udało mi się wyrezac lampy do sedana b7, jak dla mnie w dzień dosyć dosyć, lampy mogły by być trochę ciemniejsze:whistling: w nocy efekt zajebi...

zdjęcie robione na półmetku kalkulatorem, dokładniejsze zdjęcia jak wyczyszczę trochę auto:banan:

1c1a0bd6.jpg

Opublikowano

sa to lampy ogolno dostępne do sedana, które są przybliżone z wyglądu do oryginalnych:banan:

Tłumacz Google

roboty od cholera aby uzyskać dany efekt, lecz na prawdę opłaca się polecam:slina::slina::slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sorry, ze sie tak podepne pod temat... ktory z tych czterech pinow to masa? chce sprawdzic na akumulatorze czy dziala mi ta lampa.

LED a6 tyl kombi.

102_3243a.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.