Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem kilka fotek i post na audizine na temat tych lamp, które są dostępne na allegro do sedana.

img6780u.jpg

img6782.jpg

Cały wątek tutaj:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?355879-LED-tail-lights...-better-pics-update-and-review!

i tutaj

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?354988-LED-tail-lights...-installed-with-pics!

Wyglądają ciekawie ale nie jest to "A6 style"...chociaż w nocy fajnie to wygląda i może się skusze bo czekam już 6 lat !!

35ix9o0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale ja uwazam ze do sedana bardziej koxiarskie sa te z nowego A3 Sportback (styl, cos jakby neonowy-kiedys widzialem na audizine...), a do A4 Avant wlasnie te z A6, tyle ze z nimi jest maly dyskomfort, bo a4Avant jest wyzsze i wezsze od od A6 Avanta, i dlatego w porownaniu z nim te swiatla w A4 juz wygladaja troche mniej fajne..., ale na pewno takie cos sprobuje w moim jeszcze..., tylko nie wiem kiedy, bo na te z dectane juz nie chce mi sie czekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale ja uwazam ze do sedana bardziej koxiarskie sa te z nowego A3 Sportback (styl, cos jakby neonowy-kiedys widzialem na audizine...), a do A4 Avant wlasnie te z A6, tyle ze z nimi jest maly dyskomfort, bo a4Avant jest wyzsze i wezsze od od A6 Avanta, i dlatego w porownaniu z nim te swiatla w A4 juz wygladaja troche mniej fajne..., ale na pewno takie cos sprobuje w moim jeszcze..., tylko nie wiem kiedy, bo na te z dectane juz nie chce mi sie czekac...

Tygrys to co pokazał Ba$ior to całkiem niezła alternatywa jak ktoś niema talentu do rezania i za pewnie nie jeden skusi się na takie lampy :wink4:

Co do Avanta, to wiem że w Niemcowni jeździ A6 Avant z ledami od ch*ja ;) ale chyba nigdy nie widziałeś na żywo jak te lampki się prezentują w A4, dzięki temu że A4 jest mniejsza to lampy wyglądają na większe i nie jeden znawca samochodowy co jechał za mną bądź mironiem do dziś myśli "czemu ta A6 miała ramkę klubową z A4" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R- a nie byles to ty na jednym spotkaniu Tour de Slask, i nie porownywalismy razem mojego BOSE do twojego naglosnienia? :decayed:

Miales chyba jeszcze LED-y nie poprawione w tej wewnetrznej lewej lampce... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Tygrys - to był kolega z Mikołowa Rajnuś :wink4:

ok :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chętny? http://www.allegro.pl/item984768461_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_dymione_nowosc.html [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________korcą mnie... ale najpierw musiał bym oblukać na żywca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do A4 Avant wlasnie te z A6, tyle ze z nimi jest maly dyskomfort, bo a4Avant jest wyzsze i wezsze od od A6 Avanta, i dlatego w porownaniu z nim te swiatla w A4 juz wygladaja troche mniej fajne...

zdecydowanie się nie zgadzam :cool1:

w A4 wyglądają równie dobrze jak w A6,szczególnie jak świecą się same pozycje,auto staje się jakby szersze i niższe,może gdyby obok stało A6 byłaby widoczna różnica,ale jeżeli nie masz bezpośredniego punku odniesienia,to A4 nie wygląda wcale na za wąską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo szukalem...

Tu masz Tylne neony z A3 w B7 Sedan:

Mysle ze to niezly :kox:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________No a te LEDy w A4 w sumie sa OK.

260572999b48e7ccmed.jpge266a075ea183bf0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam,czy tego neonu do b6 nie zapodac :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam,czy tego neonu do b6 nie zapodac :mysli: :mysli:

do B6 to chyba nie bardzo by to wyszlo.... :mysli: - juz ze wzgledu na format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo szukalem...

Tu masz Tylne neony z A3 w B7 Sedan:

Mysle ze to niezly :kox:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________No a te LEDy w A4 w sumie sa OK.

260572999b48e7ccmed.jpge266a075ea183bf0med.jpg

Było już dawno.

Proszę śledzić wątek od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo szukalem...

Tu masz Tylne neony z A3 w B7 Sedan:

Mysle ze to niezly :kox:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________No a te LEDy w A4 w sumie sa OK.

260572999b48e7ccmed.jpge266a075ea183bf0med.jpg

Było już dawno.

Proszę śledzić wątek od początku.

Sluchaj, moze i bylo, ale widac ze nie wszyscy doczytali, a fotki chyba moge dac pogladowo (o co mi chodzi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam,czy tego neonu do b6 nie zapodac :mysli: :mysli:

jak coś pomogę w szukaniu dawców :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam,czy tego neonu do b6 nie zapodac :mysli: :mysli:

jak coś pomogę w szukaniu dawców :wink4:

A masz jakies tanie zrodlo na LED-y z A6 4F Avant? Mam dosc czekania na DECTANE.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chętny? http://www.allegro.pl/item984768461_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_dymione_nowosc.html [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________korcą mnie... ale najpierw musiał bym oblukać na żywca...

Te lamnpy sprzedaje mój kolega , jak byście chcieli moge go poprosic o zdjęcie na żywo. Oglądałem te lampy i gusta sa podzielone, jednym sie podoba, innym nie;) Mnie osobiście tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...