Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogarnia ktoś wgrywanie softu do HTC? Mam desire S z brandem z t-mobile ale cholerstwo się zbyt często restartuje i chciałbym mu wgrać, nowszą wersję andka dla tego urządzenia. Próbowałem wgrać mu soft według procedury z Welcome to HTCdev ale coś go blokuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak z jakością tej skóry, ale wygląda to nie najgorzej... :whistling:

Kolego to jest tworzywo imitujące skórę. Sam dałem się nabrać ale juz wszystko wyjaśnione :rolleyes:

Nie zmienia to faktu ze mój S4 pewnie pójdzie w odstawke :D

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to może być i imitacja, ważne żeby się nie przecierało za szybko i było mniej tandetne niż obecne "plecki" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos dostęp do wyswietaczy do galaxyIII? wczoraj rozbiłem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś paletki w żadnym pokrowcu?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Jakby miał, to chyba by nie rozbił?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica, rozbił to rozbił... sama folia już dużo daje, pochłania siłę uderzeniową i trzyma wyświetlacz w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori etui samsungowe i tylko takim ufam ... ori to ori ... w moim etui mój note 2 zaliczył już pare upadków i nic ... ani ryski ... do tego folia na ekranie tez nie taka za 10 zł tylko droższa ... a etui takie...

budegu9e.jpg

u7yge3uz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniał ktoś ekranik w SGS3? bo zastanwia mnie czy musze kupowac cały wyświetlacz czy samą szybke, bo ekran nie jest rozlany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniał ktoś ekranik w SGS3? bo zastanwia mnie czy musze kupowac cały wyświetlacz czy samą szybke, bo ekran nie jest rozlany..

Wyswietlacz pewnie jest sklejony z szybka. Sporo zdolnosci manualnych i moze sie udac, o ile kupisz sama szybke. Poszukaj na youtube o rozbieraniu sgs3 i zobaczysz czy podolasz.

Wysłane z SGSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniał ktoś ekranik w SGS3? bo zastanwia mnie czy musze kupowac cały wyświetlacz czy samą szybke, bo ekran nie jest rozlany..

Kilka razy pisałem w tym temacie że ekran w S3/S4 jest zespolony z wyświetlaczem i wymienia się razem koszt ok 500-550zł, można sam dotyk wymienić ale nie ma gwarancji że wyświetlacz będzie działał ok po takim zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfunia nie czas teraz na takie wydatki:facepalm: szybke znalazłem, niby ori szybka za 99zł, najtańszy wyświetlacz znalazłem za 380zł do samodzielnego montazu...

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

a jeszcze dodoam, że odkad rozbiłem ekranik mam problem z dzwonieniem w sensie że, jak dzwonie to gaśnie ekran i nie spsoób go właczyć dopiero na zakończenie jak ktoś mnie rozłczy ze słuchawki to wszystko wraca do normy, a jak nie rozłaczy to ja nie moge sie roząłczyc bo ten nie reaguje:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniał ktoś ekranik w SGS3? bo zastanwia mnie czy musze kupowac cały wyświetlacz czy samą szybke, bo ekran nie jest rozlany..

ja wymienialem. calosc jest zespolona nawet z ta kolorowa ramka, ktora widac na zewnatrz telefonu - czyli szyba, ramka, digitizer, wyswietlacz - to jeden komponent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...