Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek idąc takim tokiem myślenia to wtedy nikt by nie produkował żadnych pokrowców do telefonów powyżej 2k a to właśnie na ten segment jest największy nacisk położony bo nie problem kupić telefon w dniu premiery za 2800zł ale później nie martwić się jak spadnie itd gdzie jest bardzo drogo w naprawie.

Etui można kupić takie ze nawet nie widać że jest założone a chroni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No z iphonem mam do czynienia na codzień kumpel ciągle mnie nim szczuje:decayed: co do Htc i S4 tak jak mówisz muszę sobie je na żywca oblukać...tak jak Hammer pisze dla mnie ważny jest desing nie ukrywam bo i tak jak mówicie wszystkich bajerów się nie wykorzystuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi zastanów się jeszcze nad innymi modelami, np u mnie z Krk FANTOMAS powiedział że nie będzie wydawać więcej niż tysiaka za telefon i zamówił z Chin :decayed: jakiś najwyższy model ZTE który technicznie jest pomiędzy S3 a S4 i wykonanie robi robotę w przeliczeniu na zlotowki wyszło go ponad 750zł

Bawiłem się nim i robi robotę z czystym softem andka.

Od siebie mogę dodać że u mnie ostatnio dużo osób kupuje najnowsze modele LG OPTIMUS G lub PRO, wykonanie zdecydowane lepsze niż u samsunga a cena dużo niższa.

Poszperaj po kilku modelach, porównaj technicznie i wtedy zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo z tym że tak jak mówisz dużo osób kupuje np. Lg u mnie w robocie też widziałem sporo tego ale tak jak zauważyłeś są o wiele tańsze ale też jakościowo pewnie gorsze ja poprostu chcę coś z najwyższej półki ale już wiem z czego wybierać:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi mam dla Ciebie telefon idealny.... za***isty wygląd w połączeniu z wytrzymałością ... ( możesz nawet z nim pływać kręcąć filmy )

wytrzymałość to nie ściema... sam posiadam Galaxy Xcover2 i we Włoszech z nim pływałem na lajcie :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi zastanów się jeszcze nad innymi modelami, np u mnie z Krk FANTOMAS powiedział że nie będzie wydawać więcej niż tysiaka za telefon i zamówił z Chin :decayed: jakiś najwyższy model ZTE który technicznie jest pomiędzy S3 a S4 i wykonanie robi robotę w przeliczeniu na zlotowki wyszło go ponad 750zł

Bawiłem się nim i robi robotę z czystym softem andka.

Od siebie mogę dodać że u mnie ostatnio dużo osób kupuje najnowsze modele LG OPTIMUS G lub PRO, wykonanie zdecydowane lepsze niż u samsunga a cena dużo niższa.

Poszperaj po kilku modelach, porównaj technicznie i wtedy zdecyduj.

Pytanie co z gwarancją, bo pewnie nawet w regeneresis nic z nim nie zrobią jak coś się stanie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi zastanów się jeszcze nad innymi modelami, np u mnie z Krk FANTOMAS powiedział że nie będzie wydawać więcej niż tysiaka za telefon i zamówił z Chin :decayed: jakiś najwyższy model ZTE który technicznie jest pomiędzy S3 a S4 i wykonanie robi robotę w przeliczeniu na zlotowki wyszło go ponad 750zł

Bawiłem się nim i robi robotę z czystym softem andka.

Od siebie mogę dodać że u mnie ostatnio dużo osób kupuje najnowsze modele LG OPTIMUS G lub PRO, wykonanie zdecydowane lepsze niż u samsunga a cena dużo niższa.

Poszperaj po kilku modelach, porównaj technicznie i wtedy zdecyduj.

Pytanie co z gwarancją, bo pewnie nawet w regeneresis nic z nim nie zrobią jak coś się stanie :whistling:

Spokojnie aż taki desperat nie jestem i w żadną chińszczyznę się nie bawię:decayed: kupię coś fajnego napewno i jednemu się będzie podobało innemu nie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chinczyki będą coraz lepsze i niedługo tendencje na rynku mogą ulec zmianie. P

Fakt

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei robi sensowny, zaawansowany sprzęt sieciowy także panowie prawdę piszecie;-) niedługo mogą pojawić się ciekawe komóreczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:mam pytanie do znawców:

telefon Samsung Galaxy Young GT-S5360,czy jest możliwość odczytania sms-ów skasowanych?Czytałem coś o zapisywaniu wiadomości na SIM,ale nie mogę się doszukać takiej funkcji w telefonie a w instrukcji nic nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie wiadomości zapisanych na sim???

Najpierw według mnie trzeba tą wiadomość bardzo chcieć tam zapisać czyli zrobić celowy zapis na sim.

Później w takim przypadku nawet po skasowaniu tego z telefonu możesz do tego wrócić. Jeśli wcześniej nie zapisałeś tego na sim to po skasowaniu możesz próbować uratować te wiadomości za pomocą jakiegoś programu do odzyskiwania danych. Ja takim wynalazkiem odzyskiwalem zdjęcia i inne pliki.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Pod warunkiem że dobrze się zrozumieliśmy

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak zrobić ten celowy zapis na Sim? U mnie w Neo V jak wejdę w wiadomosci-opcje-wiadomosci zapisane na Sim to też nic nie ma.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć dlaczego piepszony szajsung I plus sam się resetuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne może zadziała (możliwe, że skasuje Ci wszystkie aplikacje i dane, ale tego nie wiem na 100%) Kolega też tak miał i musiał wgrywać nowy soft, jako ciekawostkę dodam, że w s4 ma to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...