Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten launcher wyglada jak kupa :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten launcher wyglada jak kupa :naughty:

:polew:

Opublikowano

ten launcher wyglada jak kupa :naughty:

"fakt trzeba włożyć kupę "pracy" żeby fajnie wyglądał i był użyteczny, ale jest fenomenalnie zoptymalizowany, przewijanie pulpitów miodzio! można dać 10 i zawalić je widgetami i śmiga niesamowicie, żaden inny launcher nie jest tak szybki i to nawet na słabych komórkach takich jak htc wf " :gwizdanie:
Opublikowano

jest jakaś aplikacja która pozwala zapisywać zdjęcia ze stron itp ??

Opublikowano

jest jakaś aplikacja która pozwala zapisywać zdjęcia ze stron itp ??

A jak przytrzymasz w przeglądarce palcem na zdjęciu to nie masz "Zapisz obraz"? :mysli:

Opublikowano

nie nie mam własnie

Opublikowano

jeżeli masz przeglądarkę Dolphin, wystarczy pobrać dodatek o nazwie Dolphin Screen Cut

Opublikowano

ok dzięki :good: na pewno wypróbuję

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Temat umarł, ale chyba niepotrzebnie..

Moja x10 zaczęła ostro zamulać i wku** mnie nie miłosiernie..

Zaczęło się od backupów i resetu. Skończyło na flashowaniu, Custom Romie o Wolfa, a teraz przechodzę na 2.3.3. Ginger, który mam zamiar dzisiaj zrootować i wgrać jakiś jeden z nowych Custom Romów. Powiem wam jedno – mam nowy telefon i żałuję, że zrobiłem to dopiero teraz.. Jeśli chcielibyście coś zrobić z X10 a nie wiecie jak to mogę trochę pomóc.

Teoretycznie na innych Androidach będzie wygladać to analogicznie.

Opublikowano

fajna :naughty:

Wiem że fajna już dawno wrc ją pokazywał :kox:

Zalogowałem się na tej stronce i można ją kupić za 2,48zł ale mam komunikat na adroid market :arrow2: "Brak telefonów z systemem Android powiązanych z tym kontem. Zaloguj się na inne konto." :wtf:

Bratu na SE NEO V bym wrzucił :)

Opublikowano

4 dni temu zassałem z tej stronki ale dzięki za radę :wink4:

Opublikowano

Mam problem..ogólnie muszę zROOtować telefon bo miejsca już nie mam na telefonie. Poczty już nawet nie ściąga, ale co mnie dziwi to po podłączeniu telefonu pod komputer zrzucam powiedzmy zdjęcia i po odłączeniu mam taki burdel w ustawieniach , że to się w pale nie mieści... dzwonki ustawione dla poszczególnych osób poprzestawiane do góry nogami.. też tak macie ?

Gdzie zrootować telefon w Lubelskim ?

Opublikowano

sam zrootuj, nie jest to jakis wielki problem... jak bedziesz rootowal, to obczaj rom MIUI, podobno bardzo fajny.

Opublikowano

Sam sam..jak widzę te opisy na necie to ręce same się załamują..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.