Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar czcionki :wink:

ale to nie w menu telfonu, tylko w smsach mam taka mega czcionke, menu i reszta systemu ustawione na normalna wielkosć:facepalm:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar czcionki :wink:

ale to nie w menu telfonu, tylko w smsach mam taka mega czcionke, menu i reszta systemu ustawione na normalna wielkosć:facepalm:

Aha to nie mam pojęcia :decayed: Ale spokojnie. W takim wypadku dzisiaj znów musisz się najepać i moze ustawisz z powrotem aby było dobrze :decayed:

Opublikowano

Dobrze że po pijaku nie wgrałeś sobie andka 2.1.1 :decayed:

Opublikowano
Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?
Ja używam jako modemu ale po kablu...Ustawienia>Sony Ericsson>Łączność>Powiązanie i przen. hotspot i tu zaznaczasz Wi-Fi oraz Tethering przez Usb...bynajmniej u mnie w Xperii Arc tak mam, oczywiście włączasz najpierw przesył danych:wink:
Opublikowano

dobra ogarnałem, tekst w smsie powiększa sie za pomocą przycisków głośnosci:facepalm: wyłaczyłem tą funkcje bo jest dla mnie zbyteczna:whistling:

Opublikowano
Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?
Ja używam jako modemu ale po kablu...Ustawienia>Sony Ericsson>Łączność>Powiązanie i przen. hotspot i tu zaznaczasz Wi-Fi oraz Tethering przez Usb...bynajmniej u mnie w Xperii Arc tak mam, oczywiście włączasz najpierw przesył danych:wink:

Połączyłem :banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
Opublikowano

Mial ktos juz jakis atak wirusa ba telefon?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zeby jeszcze ten adnroid obslugiwal flash playera...

Opublikowano
Zeby jeszcze ten adnroid obslugiwal flash playera...

Obsługuje jeśli wcześniej przed aktualizacją przed JB 4.1 sobie zainstalowaliśmy Flash Playera, u mnie śmiga.

Opublikowano

Jakby ktos tu jeszcze oprócz mnie posiadał SGSA w wersji 9070P, to rano pojawił się Android 4.1.2.

Opublikowano

moja Martyna odebrała wczoraj LG L9 nówke, muszę przyznać, że telefon b. fajny.... ja nadal czekam na zamówionego xcover2 ... data premiery została przesunięta na II połowe kwietnia :kwasny::kwasny:

Opublikowano

Pytanie do specjalistów chciałem uruchomić sobie wifi na uczelni a do tego potrzebny jest certyfikat, który wymaga utworzenia blokady ekranu. Problem tylko w tym, że teraz nie mogę jej wyłączyć bo opcję brak, przesunięcie i odbl. na podstawie twarzy są na szaro(zaznaczone jako wyłączone przez administratora). Ktoś wie jak przywrócić tamte opcję? Telefon to lg l9 z andkiem 4.0.4

Opublikowano

:hi:po długim czasie zmiana tel i jest to s3 mini :decayed: chciałem Was zapytać jaka jest najlepsza nawigacja na androidzie ?

Opublikowano

AutoMapa

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Każdemu według gustu. Parę razy testowałem sygic i bylem zadowolony. Nieźle sprawowal się też naviexpert ale są ludzie którzy maja inne zdanie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Sygic ma slaby algorytm sledzenia trasy.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Nawigacja google maps ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no i bida z S4 w PL. od 27 kwietnia beda realizowane zamowienia na I9505 - czyli wersje z LTE i czterordzeniowym Qualcommem. slabo :kwasny:

Opublikowano

A wykorzystasz te 4rdzenie? Zapewne w 40%.

Wysłane z prodiża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.