Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos pisali o Moto G ze mocno "sieje"

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juz jest na moto 2 Adek 5 do samodzielnego pobrania z strony motoroli

ale na Moto G 2013, na edycje 2014 będzie w połowie grudnia

Opublikowano

wiec znalazlem pare telefonow i chcialbym zebyscie mi doradzili co wybrac pomiedzy galaxy S2, S3 mini, core, core plus

Opublikowano

wiec znalazlem pare telefonow i chcialbym zebyscie mi doradzili co wybrac pomiedzy galaxy S2, S3 mini, core, core plus

Z tych co wymieniłeś, obstawiałbym S2.Dobra jakość dźwięku. Najbardziej udany ze starszych modeli. S3 częściej awaryjny. Co do core to poprostu działają. :)
Opublikowano

Miałem S3 mini i d*py nie urywało ;p

Opublikowano

tak wlasnie porobnywalem w internecie w jakichs porownywarkach i S2 wychodzil najlepiej wiec chyba na niego sie zdecyduje

Opublikowano

Miałem służbowy Core plus i to był prawdziwy muł bagienny. TW chodzi dopiero dobrze na flagowcach Samsunga, a na low-endach tragedia.

Opublikowano

Ja Pi.... co oni z Tapatalka zrobili Sk... Syny.

Opublikowano

Ja Pi.... co oni z Tapatalka zrobili Sk... Syny.

też nie daję rady [emoji35]

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

Dobrze ze kiedyś kupiłem wersje pro ona stara została.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkHD

Otwierać przez sklep Play.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

tak wlasnie porobnywalem w internecie w jakichs porownywarkach i S2 wychodzil najlepiej wiec chyba na niego sie zdecyduje

Jak ogarne s5 mini do swiat to moj s2 bedzie na handel.

Opublikowano

Masakra. Nie polecam niwej aktualizacji. Ciezko sie przestawic. TRAGEDIA.

Jesli ktos nie robil jeszcze aktualizacji to prosze o podanie nuneru wersji.

Edytowane przez M1etek

Opublikowano

Masakra. Nie polecam niwej aktualizacji. Ciezko sie przestawic. TRAGEDIA.

Jesli ktos nie robil jeszcze aktualizacji to prosze o podanie nuneru wersji.

Ja mam wersję poprzednią 4.8.3.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

S3 częściej awaryjny.

S2 jak i S3 tak samo mało awaryjnymi telefonami. Jeśli już ktoś miałby kupować nowe telefony to bardziej się opłaca kupić S3 neo a nie S2 plus bo z tego co widzę w ofercie różnica 60zł więc nawet nie ma się co zastanawiać.

Ja w ogóle Tapatalka nie używam, jadę cały czas przez przeglądarkę na pełnym widoku jak na kompie :decayed:

Opublikowano

Ja tak samo.Tapatalk mnie załamuje.Właśnie mi robi aktualke do lizaka na G3 ;p

Opublikowano

Właśnie mi robi aktualke do lizaka na G3 ;p

:kox:

Opublikowano

Jak na razie na plus. Nie wiem dlaczego ludzie pisali że więcej zepsuli niż poprawili :)

Opublikowano

Ja tak samo.Tapatalk mnie załamuje.Właśnie mi robi aktualke do lizaka na G3 ;p

Kurna, a na Note3 jeszcze się samsung nie popisał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.