Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S3 z 4.3 i orange tez trzyma dobrze..

tapatalk@sgs4

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

s3 4.3 niebrandowany i trzyma tyle co na 4.1

Opublikowano

Jeden ciul ile trzyma bateria ... ja mojego Note 2 ładuje dziennie i w niczym mi to nie przeszkadza ... lepeij dajcie namiar na najnowszą Automape bo stara już wygasła a jest już ta na 2014 ... na rqzie śmigam na sygicu ... :D sygic mam europe a am chce tylko na polske

Opublikowano

mario ja ostatnio w S3 aktualizowałem AM poprzez wejście w mapie w ustawienia, dajesz aktualizuj mapę i przez wifi mi pobrało, apkę mam scrackowaną 1.6 albo 1.7 musiałbym sprawdzić, pobrało najnowszą 1402 :)

Ostatnio Guciowi od nas z forum przesyłałem przez BT do Galaxy ACE sam folder polska (32 pliki) później w menadżerze plików wrzucamy folder w odpowiednie miejsce do AM i śmiga :decayed:

Opublikowano

Po aktualizacji z 4.1 na 4.3 moj s3 zaczal sie mulic. Wtf??????

Opublikowano

A mi sie wydaje, że na 4.3 bateria trzyma troche krócej. Przy tych samych ustawieniach na poprzednim sofcie bateria zjezdzala przez noc ok 8% a teraz w tym samym czasie ok 12%.

Poza tym wczesniej ladowalem wlasnie wieczorem. Okolo 23 odlaczalem i spokojnie starczalo mi na caly kolejny dzien i wieczorem mialem jeszcze jakies 30%. Teraz czesto mam ok 10% :facepalm:

Opublikowano

A mnie tam drażni codzienne /co 2 dni ładowanie.Naprawdę chętnie bym za np.S4 zapłacił taką kasę co kosztuje s5 a nawet więcej żeby nic się nie zmieniło tylko bateria trzymała z drugie tyle.

Opublikowano

to kup pentagrama x5

Opublikowano

dzisiaj kupiłem telewizor Samsunga LED 55" za 4800zł

zanim go spakowali pobawiłem sie Samsungiem S5 5.1" za 2999zł :facepalm:

chodzi bardzo szybko, wyświetlacz też super, ale....

własnie jest zawsze jakies ale...

Opublikowano

Dev w każdym telefonie znajdziesz jakieś ale! Nie ma idealnego rozwiązania i pewnie nigdy nie będzie ;)

Opublikowano

dla mnie jest za delikatny, ja jednak lubie "czuć" telefon w łapie

ten jest dla mnie za lekki, ale to tylko moja opinia na jego temat

mam S3 z baterią 3Ah i pasuje mi bardzo dobrze

Opublikowano

Ja się przesiedlem z leciwego ale właśnie ciezkawego HTC Evo 3d na nexusa 5 i tez mi przeszkadza jego niska waga. Nie czuje go w dłoni i przez to łatwo go upuscic. Dopiero po założeniu etui jest ok. A telefon mogę śmiało polecić. Nie ma zbędnych bajerow. Ma czystego kitkata i żadnych niepotrzebnych aplikacji zjadajacych pamięć. Ma bebechy te same co z1 ultra a kosztuje prawie 2 razy mniej.

Opublikowano

Xperia Z1 Compact i tyle w temacie! ;-)

Opublikowano
Xperia Z1 Compact i tyle w temacie! ;-)

Przyjechały mi nówki różowe sztuki ^^ :grin::decayed:

Dziewczyny na sklepie chciały mi ją rozerwać to odłożyłem na wystawę :decayed:

Trzymają cenę bo 1520zł choć poszły mi już dwie sztuki w tygodniu :)

Opublikowano

PABLO a nowego soniacza już masz?

Opublikowano

KitKat na S4 już jest dla XEO. Ogółem na + działanie. Polecam aktualizację. Bawiłem się S5. W mojej opinii nie warty tych pieniędzy.

Opublikowano

Z2 jeszcze nie mam bo są drogie i mało kto się pyta, Z2 tablety mi przyjechały.

Po świętach będę mieć nową ofertę i sprawdzę czy już będę Z2ki.

Parę osób się pyta o S5ki i tez powinny się pojawić.

Opublikowano

Po instalacji andka 4.3 w moim sgs3 nie moge połączyć się z interfejsem ELM program Torque.

Instalowałem i odinstalowywalem kilka razy a telefon go nie widzi. Wtf ???

Opublikowano

Pablo a załatwiasz akcesoria do Sony Xperia Z1? chodzi mi o zegarek i zestaw 52 do rozmów w jakich cenach :) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.