Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LU_Angel gdzie obszywałeś kierownicę i mieszek+gałkę bo wygląda, że jest zrobiona profesjonalnie? Ile Cię to kosztowało?

Opublikowano
  • Autor

raggaman sie tym zajął.... polecam w 200% :good:

jeżeli chodzi o cenę, myślę że takie sprawy na PW lepiej załatwiac... :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziany, widziany :gwizdanie:

pędził w stronę Warszawy :naughty:

Oczywiście poznany po różowym znaczku :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oblukałem dzisiaj na żywca i muszę powiedzieć że naprawdę fajnie wygląda.

Wsio ładnie, pięknie zgrane, ze smakiem.

Koło wygląda rewelacyjnie :good:

A tu kilka fotexów ode mnie :

dsc0029hie.jpg

dsc0031nt.jpg

dsc0044vk.jpg

dsc0163vg.jpg

dsc0171hv.jpg

dsc0202vb.jpg

Opublikowano
:good::naughty:
Opublikowano
  • Autor

To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka

DSC_6335.jpg

Opublikowano

Fajna, ale ramkę grila można już odświeżyć. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

będzie trzeba wiem wiem... ale czasowo nie mogę się zebrac jakoś....

Opublikowano

za***iście wyszła ci kiera :hi::naughty:

Opublikowano

To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka

DSC_6335.jpg

żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? :mysli:

Opublikowano

To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka

DSC_6335.jpg

żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? :mysli:

prawda :)

ramke grilla odśwież bo coś chromem chyba przebija :) Zacna ta kierownica! gdybyś chciał się pozbyć zderzaka to daj znać :decayed: :decayed: :decayed: heh

Opublikowano

To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka

DSC_6335.jpg

żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? :mysli:

a o co CI dokładnie chodzi :naughty:, jak o Wet Look, to tylko Megs :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe od wiosny tylko smarowany Megsem... :wink4:

Opublikowano

To jeszcze Ja wkleje fotke od ziomka

DSC_6335.jpg

żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? :mysli:

a o co CI dokładnie chodzi :naughty:, jak o Wet Look, to tylko Megs :polew:

o efekt fotki, kontrast itp :wink4:

megs swoją drogą, ale o to bym nie pytał :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

fotka zrobiona profi... Mnie odrazu wpadła w oko, a najlepsze że na zlocie dostałem zjebke od swojej Gosi, że od tygodnia nie myłem auta, i mogłem przynajmniej na zlot to zrobic...

PS. Nie chciałem tego robic, bo gdybym umył to byśmy mieli naprawde deszczowa pogode na zlocie, az taki chamski nie jestem hehe :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:47_________________________________________________długooo myślałem i zastanawiałem się, ale jednak udało się wsadzic obrysówki w kierunkach...... jak to słodko Mrogal mówi, mam wkońcu jakieś zwarcie...

sl270491.jpg[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:27_________________________________________________sl270492.jpg

Opublikowano

:kox: :kox:

wywal te czopki na żarówki to będzie bardziej hamerykańsko i lepiej wtedy widać ten obrys z boku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a tak se wisi na allegro....

Opublikowano

a tak se wisi na allegro....

Tak z ciekawości zapytam, zadzwonił już ktoś? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nikt hehe :no:

dlatego dalej kupuje fajne części i rezam dalej....

Grill od S4 a dzis zakupiłem ori halo z S4 przedliftowej ( kpl. z mocowaniami do zderzaka za 400 pln ) jupiii :) :> :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.