Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozmawiałem z MichałemK na temat polerowania Twoich felg na lustro.

Prosił żebyś przesłał mu zdjęcia felg na maila a on Ci zrobi wycenę (nie zapomnij wspomnieć o zniżce dla klubu :))

Opublikowano
  • Autor

ok superowo... dzieki wielkie za pamięc Armi :good:

Opublikowano

ok superowo... dzieki wielkie za pamięc Armi :good:

ja robiłem polerkę u siebie i za 4, 18" dałem 300zł :rolleyes:

Opublikowano

LU_Angel nie wiesz że lubelscy rezacze wszystko sami ogarniają :bicz3:

Do roboty Leniu, przez zimę sam spolerujesz, a 300 stówki na coś innego się przyda.

Opublikowano

dawaj je przemalujemy u mnie w piwnicy :) nie będzie trzeba ich wynosić :)

Opublikowano
  • Autor

kórwa mam inne zmartwienie, chyba straciłem sens życia bo powoli mam dosyc swojej A4...

ale nie wiem czemu, wygląda tak jak chciałem, nie psuje się.... nie czaje sam siebie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Rezaj dziada :kox: jeszcze nie jest to co powinno być, przetrzymaj chociaż do majówki VW w ułężu :naughty:

Opublikowano

kórwa mam inne zmartwienie, chyba straciłem sens życia bo powoli mam dosyc swojej A4...

ale nie wiem czemu, wygląda tak jak chciałem, nie psuje się.... nie czaje sam siebie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mam to samo :polew:
Opublikowano

kórwa mam inne zmartwienie, chyba straciłem sens życia bo powoli mam dosyc swojej A4...

ale nie wiem czemu, wygląda tak jak chciałem, nie psuje się.... nie czaje sam siebie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mam Ci wyyebac elaborat na 5 stron co masz w niej do zrezania? :kox:
Opublikowano
  • Autor

taaaaak poproszę... :gwizdanie:

Opublikowano

kórwa mam inne zmartwienie, chyba straciłem sens życia bo powoli mam dosyc swojej A4...

ale nie wiem czemu, wygląda tak jak chciałem, nie psuje się.... nie czaje sam siebie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i to jest problem :decayed:
Opublikowano

LU_Angel nie wiesz że lubelscy rezacze wszystko sami ogarniają :bicz3:

Do roboty Leniu, przez zimę sam spolerujesz, a 300 stówki na coś innego się przyda.

Otóż to cały czas mówię mu że trzeba samemu spróbować mamy zimę na to , Arku ja swoje 17nastki poleruje a Ty jedziesz z 18nastkami i po problemie .

Opublikowano
  • Autor

LU_Angel nie wiesz że lubelscy rezacze wszystko sami ogarniają :bicz3:

Do roboty Leniu, przez zimę sam spolerujesz, a 300 stówki na coś innego się przyda.

Otóż to cały czas mówię mu że trzeba samemu spróbować mamy zimę na to , Arku ja swoje 17nastki poleruje a Ty jedziesz z 18nastkami i po problemie .

ten mi tu gawędzi o polerce, a budowac garaż kto Ci kurna pomagał??

taaaak nasza domeną jest to że sami prawie wszystko robimy, ale :

1. może to się okazac bardziej kosztowne

2. moge sp***dolic swoje felgi ( a tego bym nie chciał )

Opublikowano

LU fura się super prazentuje :good:

Opublikowano
  • Autor

poczekaj poczekaj dziś jade po skóry do środeczka.... :hi:

Opublikowano

bedą Ci jajka marzły w mrozy zanim się rozgrzeją :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

bedą Ci jajka marzły w mrozy zanim się rozgrzeją :gwizdanie: :kox::polew:

Nie ma tragediii :dziura:

Opublikowano

bedą Ci jajka marzły w mrozy zanim się rozgrzeją :gwizdanie: :kox::polew:

Nie ma tragediii :dziura:

a co go nie postraszę.[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 11:53_________________________________________________a propos skóry i w ogóle grzanyc h stołków - największym pusem jest to ze mozna w zimę w garażu spojnie piwko wypić jak cię w pupę grzeje :kox:
Opublikowano

Plusy plusami..ale znaleźć stołki które nie mają powypierdalanych gąbek, drutów mocujących to pół sukcesu.

Opublikowano
  • Autor

ragga fakt cieżko jest to znaleźc, ale za cenę 450pln (cały środek) nie ma co narzekac. Powiedz mi co do tego boczka.... słyszałem że jakąś strukture na to nakładają, coś jakby szpachlę.... da radę to zrobic ?? i jaki koszt jak za jeden boczek ??

Zawsze moge te taborety sprzedac przecież

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.