Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto wczoraj odebrałem i zrobilem 450 km (280 km autostrada)

wrażenia - banan na twarzy :>

moc 430 KM i 500 Nm przy 1,5 bar

auto ciągnie do 6700 obr/min dużo wiecej niz RS4 ale za to troche póżniej sie wkręca

jazda powrotna z prędkoscia 200-220 km/h była przyjemnościa

20 min po odebraniu auta byłem zatrzymany przez Policje na sygnałach

skonczyło sie tylko upomnieniem za brak rejestracji z przodu :P

teraz czeka mnie troche roboty, założyc nowe hamulce, przestawic zawieszenie,

nowe koła szersze (kłopoty z trakcja)

przez 2-3 miesiace jezdze i zobacze czy wejde w wieksze turbo i kute tloki czy zostaje

Dziekuje Maćkowi i Adamowi z Sportmile za prace nad S4, pewnie sie spotkamy poniwnie w zimie :P

Bobikowi i całej firmie Jetronik za walke z S4

dsc06826aw3.jpg

Opublikowano

Powiem tyle autko piękne :th: ten IC kapitalnie tam wygląda :th: policjantom było powiedzieć że rejestracje zwiało jak testowałeś autko po strojeniu :kox: :kox: :th: :> maska kocur powiedz gdzie ja kupiłeś? to sobie do swojego dieselka taką zapodam :kox:

Oczywiście ja radze pujść u większe dmuchawki i kute tłoki :> jak się bawić to się bawić :kox: :th:

ort: pójść

Opublikowano

Pomijając komentarze modów i osiągów powiem ,żę autko wygląda na roczny egzemplarz :th:

Opublikowano

dobrze ze w koncu autko jezdzi ... :th:

Opublikowano

o kuwa ale kozak :kox:

wyglad pomijam bo wyglada przegrubo

moze jakis filmik ? jak przyspiesza ? jak jezdzi ?

Opublikowano

Piękna modyfikacja, :th: , 0 druciarstwa, a parametry :hi: :hi: . Powodzonka

Opublikowano

Tylko ta maska... :naughty:

Opublikowano

moze jakis filmik ? jak przyspiesza ? jak jezdzi ?

Popieram :D

Opublikowano

Gratuluje efektu !

Kiedy pojawisz sie w sportmile ? Chetnie podskocze obadac :evil:

Opublikowano

A ja bym powiedział że trzeba mieć bardzo gruby portfel.Bardzo fajne jest to, że padło na fajne autko jako podstawa budowy takiej rajdówki inaczej niemożna takiego pocisku nazwać.Podziwiam ludzi z polotem i finezja.Pozdrawiam i życzę sukcesów

Opublikowano

Dzisiaj widziałem na żywo pod MM w Res. No powiem nieźle :evil:

Zderzaczek i rurki od IC wyglądają imponująco.

Rzuca się mocno w oczy. Wszyscy patrzyli :)

Chwilę po mnie wyjechałeś spod MM. Ze też nie poczekałem i nie posłuchałem jak to chodzi.

Ekstra fura. Gratulacje.

Opublikowano

a byłem wczoraj w Media

dzis walczylem z hamulcami i załozylem wreszcie wieksze MOVIT 342 mm 4-ro tloczkowe

za jakas 1 gdz odpowietrze je i przetestuje

duże Brembo 365 mm założe za jakis czas

na foto stare od S4 tarcze 321 mm STOPTECH

dsc06840hh2.jpg

tutaj już nowe MOVIT 342 mm (pasuja na orginalne koła 17'' z S4 :)

dsc06846ma3.jpg

tutaj koła BBS 18'' 245/35/18' ale niestety zaciski obcieraja o felge wiec zostaje na RS4 18''

dsc06844ii8.jpg

Opublikowano

fajne heble, szybko przyspiesza , a teraz też szybko będzie hamował :)

Opublikowano

A ja bym powiedział że trzeba mieć bardzo gruby portfel.

To troszke nie tak, ja bym tak nie powiedział, bo z tego co pamiętam to SID sam naprzywoził Sportmile-owi graty więc sam już wcześniej zdobył wiedze i wszystko wykombinował. Sportmile był tylko wykonawcą(fachową ręką). Nie było tak że powiedział ile chce KM, postawił komuś autko i zrobili mu kompletnie wszystko na gotowo.

Zderzaczek i rurki od IC wyglądają imponująco.

Rzuca się mocno w oczy. Wszyscy patrzyli :)

SID mam nadzieję, że pomyślałeś o jakimś szczegółowym ubezpieczeniu, takim jakie jest np. w niemczech dostępne. Możesz wszystko sobie doliczyć do wartości auta, o ile masz na to rachuneczki. Auto "rzuca się w oczy" i może kusić z ciekawości.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

SID poprostu ci zazdroszcze auta.

Fajnie ze masz mozliwosc i spelniasz swoje fantazje,to jest zycie..

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Projekt rewelacja, tylko pozazdrościć. :oklaski: To musi być uczucie tworzyć kroku takiego potwora. Ja mam radoche jak sam sobie cos naparwie w mojej Niuni a co dopiero takie graty montować. To jest właśnie odpowiedz dlaczego warto sie pobawić zamiast kupować RS4. Zaczynam skladac kasę na S4 :jezyk: za parę lat będę tańsze :>

Opublikowano

Już są tanie :cool1:

Opublikowano

Już są tanie :cool1:

Ale w jakim stanie sa te tanie,za dobra Ese trza dac kolo 40tys,dla jednego malo dla drugiego duzo :)
Opublikowano

Zastanawiam się nad sprzedażą swojej i napewno nie będę tyle cenił.

O stanie nie będę się wypowiadał, pozostawiam do oceny.

napiszę tylko tyle ,że dostała zastrzyk gotówki dokładnie taki ile jest obecnie warta :) posiada ponad 300 KM a to chyba świadczy o jej stanie

Opublikowano

Planujesz RS4? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.