Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Norbi - w codziennej jeździe nie śmiga się przecież cały czas na podtlenku, czyli można powiedzieć, że Killer ma 960KM. a te 200 to taki dodatek powiększający banana na twarzy :P

Pewnie ,że tak. A tak na marginesie to Killer nie ma jazdy codziennej :tongue4:.

Czy tu jakiś mod to zagląda, tak pierd... i pierd... nie na temat a tu nic, wszyscy się tylko obżerają :>

Już nawet zapomniałem o czym był post :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :evil: :evil:

A co nam tu z Ciebie teraz :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przywołuję was do porządku po raz pierwszy :gwizdanie:

Swoją drogą to chyba o to biegało Adamowi, żeby był show co potrafią zrobić, także taki poklask jaki jest teraz w tym watku jest zrozumiały :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przywołuję was do porządku po raz pierwszy :gwizdanie:

Swoją drogą to chyba o to biegało Adamowi, żeby był show co potrafią zrobić, także taki poklask jaki jest teraz w tym watku jest zrozumiały :th:

Dobre i życiowe :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko roznica miedzy wykresami tez moze byc spora szczegolnie zalezne od hamowni. Widzialem juz kilka przypadkow ze nie wiadomo ile koni wychodzilo a tak naprawde d*pa nie jezdzilo tak jak powinno. Maciek obstawial 390 ja ponad 400 1 dni mielismy 325 drugiego juz ponad 400 skoro Patrykowi tak dobrze idzie juz sie boje :tongue4:.

norbi to kiedy k04 ?

you know why :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko roznica miedzy wykresami tez moze byc spora szczegolnie zalezne od hamowni. Widzialem juz kilka przypadkow ze nie wiadomo ile koni wychodzilo a tak naprawde d*pa nie jezdzilo tak jak powinno. Maciek obstawial 390 ja ponad 400 1 dni mielismy 325 drugiego juz ponad 400 skoro Patrykowi tak dobrze idzie juz sie boje :tongue4:.

norbi to kiedy k04 ?

you know why :wink4:

Adaś dojrzewam do diecezji. Jak do Was wpadne to pogadamy, kiedy bedziecie mieli czas na moją getribe i jeszcze pare pierdół?[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 22:16 _________________________________________________I oczywiście wiem dlaczego :>

Mam nadzieje ze niedługo się karnę tą Twoją porywaczką. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik ładny .. ale widze ze zapedy sa na dalsze mody wiec nie bede sie podniecal :decayed: tym co jest ... poczekam na koncowy efekt .... :naughty:

p.s gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że takie kroki zamiany turbawek poczynisz, więc moje pytanie jest następujące.

Ile chcesz za K04 :tongue4:?

Pytanie do SID-a rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za K04 :tongue4:?

Może zostawi sobie te z rs4 i dołoży te od rs6 :tongue4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jeszcze nie skonczone

auto prawdopodobnie laduje w Wrocławiu w ten wekeend na koncowe strojenie (bedzie z 2 tyg tam)

a jutro prace nad zakładaniem hamulcow od RS6 , zakładanie maski carbon, zakładanie nakladek na pedały AWE

mocowanie na stałe zegarów DEFI, przerabianie przedniego zderzaka

prace wykonuje sam a czasu (tylko 5-8 gdz tygodniowo wolnego) nie mam wiec idzie to jak "z nosa..."

wróciłem dzis z francji wiec jutro działam

obecnie auto ma "problemy" wywaliło ABS i ESP - obstawiamy że to wina przepływki - nowa idzie juz

dsc00581dp2.jpg

ps: szukam jeszcze nowych felg i opon - sam nie wiem co kupic

felgi BBS lub inne 8,5 - 9,5' rozmiar 18' lub 19'

opony 245/35 lub 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis pomysl na zderzak i grill?

Bo teraz to nie wyglada zbyt efektownie... zeby nie powiedziec kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura ma jezdzić a nie wyglądać....mogło by się obejść bez tej maski żeby było bardziej cichociemniej, ale po co gril kto go zobaczy przy 250 km/h?? :kox::naughty: felgi też nie wybierz jakieś rzucające sie w oczy... :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska jest w przymiarce - nie jest na gotowo !

zaloze ja w srode razem z grilem RS4

obecnie jezdze na felgach od RS4 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zostań na takich felgach wystarczą a za bardzo się w oczy nie rzucają.

Jak pojezdzisz troche to może zaatakuj bariere 600KM? :kox:

Niedlugo nie bedzie usera, ktoremu polecisz mody na 200% seryjnej mocy... zluzuj troche. * Flyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...