Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

no cholera nie przemawiają do mnie te tylne lampy :decayed: ale ważne, że Ci się podoba :good: fajne masz to B8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrclaguna przyznam, że patrząc na fundamenty, myślałem, że ten garaż zbudujesz nieco mniejszy i nie piętrowy (niż ten ze zdjęć poniżej) :wink::kox:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie powiedziałeś że więcej niż w Bukowinie Tatrzańskiej :polew::grin:

PABLO miałem to samo pisać :grin:

Teraz mamy fajną miejscówkę na SPOTY :naughty: jest tak samo jak u was w Galerii .

Słyszałem ,ze kiedys mieliście nalot ABW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO miałem to samo pisać :grin:

Teraz mamy fajną miejscówkę na SPOTY :naughty: jest tak samo jak u was w Galerii .

Słyszałem ,ze kiedys mieliście nalot ABW :decayed:

A nawet nie wspominaj, przez ponad 5 lat mojego spotowania nie było takiej akcji jeszcze, podjechali astrą po cywilu i każdą A4 "czesali" czy nie ma jakiejś maczety ukrytej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te poliftowe lampy wygladaja klasa , o wiele fajniejsze niz odpustowe ledy

a już myślałem, że miliony much nie mogą się mylić :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Grzechu, że też do mnie nie przemawiały te polifty ale teraz widzę, że klasa :slina::slina::kox::kox: Bajka ta twoja b8emka :D

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 23:59 ----------

Wrzuć Grzechu jeszcze jakiś filmik jak będziesz miał chwile bo nie mogę znaleźć nigdzie jak ten kierunek wygląda z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, na tym ostatnim zdjęciu od tyłu ładnie widac bieznik Twoich letnich opon. Czy to są te Falkeny Fk 452? Jeśli tak, to jak się na nich jeździ? Z tego co widzę to one mają bieżnik prawie kropka w kropke jak moje Dunlopy Sportmaxxy, tylko jakby nieco agresywniejszy( te nacięcia w środkowych pasach są dłuzsze u Ciebie). Jak jest ze zuzyciem i głośnością?

A przez okna w tym Twoim garażu:grin:, to widok podobny jak u mnie w Poznaniu z parkingu w Plazie. Też są wieżowce. Inna sprawa, że mam rodzinę w Łańcucie, więc bywam w okolicy od prawie 39 lat a nie wiedziałem, że w Rzeszowie macie tez drapacze chmur:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, na tym ostatnim zdjęciu od tyłu ładnie widac bieznik Twoich letnich opon. Czy to są te Falkeny Fk 452? Jeśli tak, to jak się na nich jeździ? Z tego co widzę to one mają bieżnik prawie kropka w kropke jak moje Dunlopy Sportmaxxy, tylko jakby nieco agresywniejszy( te nacięcia w środkowych pasach są dłuzsze u Ciebie). Jak jest ze zuzyciem i głośnością?

A przez okna w tym Twoim garażu:grin:, to widok podobny jak u mnie w Poznaniu z parkingu w Plazie. Też są wieżowce. Inna sprawa, że mam rodzinę w Łańcucie, więc bywam w okolicy od prawie 39 lat a nie wiedziałem, że w Rzeszowie macie tez drapacze chmur:polew:

Tak mam Falkeny FK 452 MADE IN JAPAN jak w B6 tak i w B8 :wink: Przy kole 19" to na pewno coś tam ich słychać ale porównując to w B6 jest OK .

Za pewne to sprawa głosniejszego silnika PD .

Co do drapaczy to RZESZÓW jest nie do Poznania :kox: , coraz więcej u nas tego :naughty: ....takze zawsze zapraszam na kafffkę jak tylko bedziesz gdzieś w okolicy :wink:

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 11:19 ----------

Wreszcie przyszły lampy Bixenon Skrętne (Dynamic) :dancing:.........i cała banda przetwornic i sterowników :grin:

Temat myśle ogarnąć gdzieś po 1 listopada , trzeba bedzie rozpracować schematy i zrobić kabelkologie

Mam nadzieje , ze nie bedzie problemów z kodowaniem :decayed:

IMG_7841.jpg

IMG_7843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie najbardziej wku.... przy kupowaniu używanych części z allegro czy innych wysyłkowych, pytasz 10 razy czy na pewno takie jak chcesz, a jak przyjdzie to się okzuje że jednak inne. No ale ceny takich gadzetów w ASO powalają, więc trzeba szukać i się meczyć, ale myślę że dla efektu końcowego jednak warto:decayed:

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

No i najfajniejsze jest to że zrobisz sobie to sam, szkoda że nie mam takich zdolności i tyle czasu na reaznie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYNA czasem jest na odwrót, to wtedy się człowiek cieszy. Ja kupowałem zwykłe, a dostałem skrętne :decayed:

Wysłane z mojego HTC One X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale to chyba raz na 100 ma się taki fart, albo trafiłeś na takiego co sam nie wiedział co sprzedaje:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...