Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

No to troche komplikuje bo mam podłączone pod postojówki tylko pociągnięty kabel do srodka i wyłacznik zrobiony... tak myśle patrząc na schemat że może dało by się zrobic tak że zamiast wypuszczac sygnał na przeciwmgielne dało by się puscic na obrysy tylko że to znowu 2 oddzielne obwody , no i tak jak mówisz za każdym razem trzeba by je właczać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli chcesz tylko żeby Cie informowało czy obrys działa to jest prosty sposób na to, jeśli nie masz ESP:decayed:

Pakujesz taki przycisk, czy inny wedle gustu

120774_x800.jpg

Z twojego zwykłego przycisku podajesz mu 12V, po zapalonym obrysie na podświetlenie diody sygnalizującej i tyle.

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

W sumie dobry bajer na sygnalizacje dziennych.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ja chce zrobić wyłącznik w srodkowej konsoli na przycisku obojetnie jakim , przeciwmgielne mam wolne to na nim myślałem, dlatego najlepiej jakby podłączony był tak że zapala się samo z światłami a wyłacza się go przyciskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za trudne dla mnie, fachowiec musiałby się wypowiedzieć.

Może to jakimś przekaźnikiem by szło załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i gdzie podlaczyliscie ten pin 14 wszystko ogarnelem poza nim ;/

a jak bym sie podłączył pod bezpieczniki byłoby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o 14 - do włącznika świateł pod pin 2 (1,5 żółto - czarny) ? Zdejmujesz obudowę kierownicy i wpinasz się w opisany przewód przy włączniku świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za podpowiedzi :-) wszystko dziala jak należy :-) mam tylko pytanie tak jak na schemacie wpielem sie w bezpieczniki ale czy same halogeny gdzies trzeba na plusy do nich dwa bezpieczniki wpiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie max w opisie ma ze wpina sie w bezpiecznik 4i 36 a w schemacie jest nr4 inr5 to nie robi ? I pytanie czy jak wywaliem strary przekaznik od halo z lamp boscha to nie przerwalem obiegu idaego do halogenow? I pytanie czy plus na halogen idzie z przekaznika pin 5 kabelek bialo zielony I to on idzie na kostke czerwona bo tam jest bialy zielony i on potem daje napiecie na halo? A ten kabelek z przekaznika mostkuje sie z pin 2 z wlacznika halo czyli informacja o o wlaczonych halo? Jat to dziala bo nie moge na logike tego ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli mam polifta 1 98rok i miałem tam halogeny juz (ESA) to jak to podłaczyć? bo mam zrobione ale prąd dostaje tylko na ułamek sekundy i nic pozatym.

To jest to samo co zwykły I lift, więc podłączenie też takie samo. Lampy przednie boscha miały przeciwmgłowe zintegrowane w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli mam polifta 1 98rok i miałem tam halogeny juz (ESA) to jak to podłaczyć? bo mam zrobione ale prąd dostaje tylko na ułamek sekundy i nic pozatym.

Cos musiales pomylic. Ja tez mam 98 i boche mialem i mi bangla jak nalezy. Tylko pin 14 nie podlaczalem bo dziala mi to bez tego wlaczam postojowki i juz halo tez mozna elaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa grube pod klimatronik, dobrze jest trochę je przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewanie działa :) przewody faktycznie trzeba było przedłużyć, najgorsze było jednak to że po poskładaniu całego tunelu poliftowego 2din i już na samym końcu przy wkładaniu panelu klimatronika i popielniczki okazało się że kanały nawiewów są za duże i musiałem wszystko jeszcze raz rozbierać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu znajde przekaźnik 397 w polifcie angliku? ni cholery nie mogłem go dziś znaleźć od dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przekaźnik w europie przymocowany jest do poduszki powietrznej pasażera, wydaje mi się, że w angolu będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,moze ktos podes;lac zdjecie tej czerwonej kostki oraz i tetgo czarno-czerwonego kabla ? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przekaźnik o oznaczeniu 397 oraz 600 to jest ten sam ???

Edytowane przez opti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...