Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ilu jest już na liście?

Opublikowano
  • Autor

Poki co 4 :gwizdanie:

Opublikowano

No, śmiało! Sprzedawać niepotrzebne graty. Po co np komuś zajefajna komorka jak dziadki kompresorami na światłach odejdą rujnując cały lans ;)

Zaprzęgać do klekoczących rydwanów parę dodatkowych koni ! :evil:

Tak na serio, to przewiozłem sie kumpla B6 1.9tdi z 2002r po wszywce (169kucy) i wrażenia porównywalne jak przesiadka z osła na pegaza! Pełna kultura jazdy na każdym biegu i mniej bierze przy normalnej jeździe. Po tym doświadczeniu nie mam sumienia zostawić mojej gabloty ze standardowym programem.

Gorąco polecam wydobyć druga młodość z naszych wspaniałych powozów. :naughty:

Opublikowano

a czy 1.9 AHU z większymi wtryskami załapie się na grupowy?

Opublikowano
  • Autor
ok jestem chetny mozna mnie dopisac pytanie tylko kiedy ?

Chetny :),takich nam trzeba, a kiedy?Jak zbierzemy wystarczajaca ilosc osob,juz blizej niz dalej,takze mysle ze juz niedlugo piwnnismy miec komplet :>.

a czy 1.9 AHU z większymi wtryskami załapie się na grupowy?

Nie odpowiem ci na to pytanie,mysle ze powinienes zadzwonic do Patryka-509696100 i zapytac,pzdr.

Opublikowano

Koles_Git ;

z tym pytaniem to dzwoń do firmy

Opublikowano

A jaka jest cena bez grupowego??

Opublikowano

A jaka jest cena bez grupowego??

300-400zł więcej

Opublikowano

Tak z ciekawości pytam bo ja chłopakom płaciłem 850zł miesiąc temu :)

Opublikowano

Cześć to ja że tak powiem albo raczej się zapytam bo ja to tak trochu niewiem proszę powiedzcie mi jaka cena jest dla mojej niuni?? zwykły AFN seria. Dzięki i póki co jestem zaintresowany tylko jeszcze termin...

pzdr

Opublikowano

Wklejam cennik z poprzedniego chipowania z tego roku dla klubu :

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Trzeba przyjąć że ceny się nie zmienią i będziemy o to walczyć jak coś :evil:

Twój jest za 700zł

Opublikowano

Patryk czy na hamownię trzeba się umawiać czy można wpaść z ulicy ? Musze w przyszłym tygodniu przepuścić przez rolki swoje auto .

Opublikowano

A jaka cena za vw b5fl 4motion + brd + ic ?

Opublikowano

no to Panowie zapisujmy się i jedźmy po odnowienie mocy albo raczej może i jej przyrost;d :mysli: jeżeli da rade się uzbierać te 10 osób to ja jestem chętny więc mnie wpisać proszę tylko że mi odpowiada sobota 16 lipca i już dzwoniłem i się umówiłem że będzie ok tylko teraz czekamy na grupe.... ja jeszcze chłopaków od siebie popytam i może kogoś znajdę albo zachęce...

Opublikowano
  • Autor

Widze poruszenie w temacie i swiatelko w tunelu :decayed: ,dawac,dawac chlopaki a juz niedlugo auta trafia na hamownie :> ,lukaszek5118 laduje na liscie(do wgladu w 1 poscie) a jak mowisz,ze masz ziomkow to popytaj moze sie skusza :naughty:

Opublikowano

no spoko kolega się właśnie zastanawia a co do mnie to ja mogę poczekać do 23 lipca tak więc może nie będzie źle i reszta chłopaków się zdecyduje i będzie git

Opublikowano
  • Autor

Znaczy sie swap byl?To juz zmieniam :decayed:

Opublikowano

tak byl swap z passata na a4 ;P

czas najwyższy zmienić w profilu :hi:

Opublikowano

Witam :)prosze mnie dopisac do listy-poprawka z jakiegos hitlerowskiego boxa jak sie okazalo... :wallbash: pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor
Witam :)prosze mnie dopisac do listy-poprawka z jakiegos hitlerowskiego boxa jak sie okazalo... wallbash pozdrawiam hi

Zalatwione :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.