Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista


AMON

Rekomendowane odpowiedzi

mozna sie umawiac juz ?ile sie czeka na umowienie ? bo nie wiem czy juz czas :) a moja niunia juz chce sie źrebic :D tylko boje sie ze ciąża zagrożona i nie bedzie nowych koników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral65 jak wrażenia po zabiegu?

Całkiem inne autko bardzo czuły na gaz :good: chociaż nie mam wielkiej różnicy było w serii 124,9km chociaż z oznaczenia 116km a po 142,2 warto było nie jestem zwolennikiem piractwa ale lubię jak mam rezerwę pod nogą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie umawiac juz ?ile sie czeka na umowienie ? bo nie wiem czy juz czas smiley a moja niunia juz chce sie źrebic grin tylko boje sie ze ciąża zagrożona i nie bedzie nowych koników grin

Ja mysle,ze smialo mozesz dzwonic i sie umawiac,kwestia wolnego terminu,ja bede dzwonil w pon i mam nadzieje,ze szybko doloze do stajni nowe stadko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie umawiac juz ?ile sie czeka na umowienie ? bo nie wiem czy juz czas smiley a moja niunia juz chce sie źrebic grin tylko boje sie ze ciąża zagrożona i nie bedzie nowych koników grin

Ja mysle,ze smialo mozesz dzwonic i sie umawiac,kwestia wolnego terminu,ja bede dzwonil w pon i mam nadzieje,ze szybko doloze do stajni nowe stadko :decayed:

ja dzwoniłem w sobotę to ledwo na czwartek się załapałem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem w sobotę to ledwo na czwartek się załapałem thumbup

To napiete grafiki maja,zobaczymy moze mi lepej pojdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ta lista wyszlo ile osob jest ? bo ja jak pisalem zrobilem logi wczoraj i straszne mam przeladowanie , zlapalem notlaufa podczas 1 loga dynamicznego wiec straszna lipa .... narazie na forum napisali ze niby turbo do czyszczenia ;( wiec moje chipowanie jest narazie pod znakiem zapytania , jezeli nie zdaze dojsc do ladu z autem to bede zmuszony odpuscic , jak to jest z lista jest wiecej niz 10 osob ? nie bedzie problemu jak odpadne ? jak to jest dogadne ? ale przeciez z notlaufami nie pojade na chipowanie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ta lista wyszlo ile osob jest ? bo ja jak pisalem zrobilem logi wczoraj i straszne mam przeladowanie , zlapalem notlaufa podczas 1 loga dynamicznego wiec straszna lipa .... narazie na forum napisali ze niby turbo do czyszczenia cry wiec moje chipowanie jest narazie pod znakiem zapytania , jezeli nie zdaze dojsc do ladu z autem to bede zmuszony odpuscic , jak to jest z lista jest wiecej niz 10 osob ? nie bedzie problemu jak odpadne ? jak to jest dogadne ? ale przeciez z notlaufami nie pojade na chipowanie cry

Narazie jest 11 osob,lista nadal otwarta,jak ci sie uda auto naprawic to ok a jak bedzie jakis problem to trudno,przeciez nikt ci glowy nie urwie za to ze sie wycofasz,pewnych rzeczy nie da sie przewidziec.

Poza tym dzisiaj sie umowilem na poniedzialek 25.07. - 15.30 na program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMON możesz już mnie dopisać do listy. Załatwiłem co miałem załatwić i już mam czas na nową porcje koksu dla mojego AVF

(stara porcja już mi sie znudziła...)

Zadzwonię zaraz do Patryka i odrazu ustawie się na termin.

aktualizacja:

ustawiłem się na środę (26.07) na 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku ciesze sie ze udalo ci sie zalatwic swoje sprawy pozytywnie :) ,teraz twoja maszyna moze przyjac tyle koksu ile tylko zdola :decayed: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku ciesze sie ze udalo ci sie zalatwic swoje sprawy pozytywnie :) ,teraz twoja maszyna moze przyjac tyle koksu ile tylko zdola :decayed: pzdr

hehehe właśnie problem polega na tym że muszę zrobić nowy program bo obecnie mam trochę za dużo koksu :kox: :kox: :kox:

moich koni nikomu nie oddam! , mam nadzieje że chłopaki z ECU zrobią co trzeba i kilka nowych źrebaków pojawi się w stadninie avf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :>

-wszyscy juz mam nadzieje maja poumawiane terminy

-lista 10,nawet troche ponad kompletna,

-plan sie powiodl

ale w 100 % bede zadowolony po programie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja jestem zapisany ? bo wyczyszcze turbo i jak bedzie ok to bym sie zachipowal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trezor jestes zapisany,ale po twoich wypowiedziach myslalem,ze odpuszczasz,z listy nie zniknales takze jak bedzie maszyna zdolna to jak najbardziej mozesz dzwonic i umawiac termin na chipsa,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...