Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I juz sie rusza, widac jak kopie nogami

Dzioucha bedzie....

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
I juz sie rusza, widac jak kopie nogami

Dzioucha bedzie....

synowa :grin:

Opublikowano

dobra jednego syna juz mam :decayed: ciekawe co tym razem wyzeralem :naughty:

Opublikowano
I juz sie rusza, widac jak kopie nogami

Dzioucha bedzie....

Nie przejmuj sie,córka dobra na pierwsze dziecko.

Łatwiej się poprostu chowa:grin:

Opublikowano

Pierwsze ?????

Drugie.... syna mam 18lat

Opublikowano
Pierwsze ?????

Drugie.... syna mam 18lat

:doh::doh:

Nie wiem why tak wywnioskowałem:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pany gdzie kupię jutro dętkę do kółka, złapałem pane, czy w markietach mają takie ustrojstwo ?

ważne żeby to kupić jutro bo jestem uziemiony bez wózka nigdzie nie pocisnę z małą :facepalm:

oto wymiary, które spisałem z opony 12,1/2 x 1,75x 2,1/4 :decayed:

Opublikowano
:hi:

Pany gdzie kupię jutro dętkę do kółka, złapałem pane, czy w markietach mają takie ustrojstwo ?

ważne żeby to kupić jutro bo jestem uziemiony bez wózka nigdzie nie pocisnę z małą :facepalm:

oto wymiary, które spisałem z opony 12,1/2 x 1,75x 2,1/4 :decayed:

prędzej w sklepach typu Smyk, ew tutaj :wink:

Wzki dziecice, foteliki samochodowe i inne akcesoria - BabyLand

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Pany gdzie kupię jutro dętkę do kółka, złapałem pane, czy w markietach mają takie ustrojstwo ?

ważne żeby to kupić jutro bo jestem uziemiony bez wózka nigdzie nie pocisnę z małą :facepalm:

oto wymiary, które spisałem z opony 12,1/2 x 1,75x 2,1/4 :decayed:

prędzej w sklepach typu Smyk, ew tutaj :wink:

Wzki dziecice, foteliki samochodowe i inne akcesoria - BabyLand

w smyku mają ale na zamówienie :facepalm: nic szukam dalej jak nie znajdę to zestaw naprawczy jak za małolata :kox:

Opublikowano

poszukaj jeszcze na allegro, miałem kiedyś podobną sytuację i facet z DG miał od ręki

Opublikowano
  • Autor

pier**lę wsadzam runflaty :decayed:

Opublikowano
pier**lę wsadzam runflaty :decayed:

może masz zestaw naprawczy w B6 :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
pier**lę wsadzam runflaty :decayed:

może masz zestaw naprawczy w B6 :decayed::decayed:

mój szczur lądowy to golas mam dojazdówkę chudą bo lpg siedzi w kole i miejsca mało :decayed:

Opublikowano

Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

Opublikowano
  • Autor
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

Opublikowano
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

Tak mniej więcej to wygląda nie zapomnij odtłuścić bo sie odklei :wink:

Opublikowano

cyjanopan .czy kropelka sie nie nadaje. klej szewski .butapren lub klej do butow .i nie zapomnij przeszliwowac jakims papierem sciernym.a na przyslosc kup sobie zestaw naprawczy do detek w rowerowym

Opublikowano
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

i do tego piwo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

i do tego piwo :decayed:

piwo - przecież wiesz, że to nie mój klimat - pół litry i mogę działać :grin:

Opublikowano
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

kuwa.....dział techniczny czy co ?? :polew:

Miszka mam zestaw naprawczy w razie "W" :wink:...możemy jutro koło południa jakiegoś kinder spota zrobić :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.