Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jakie świadczenia można dostać jeśli małżeństwo zarabia najniższa krajowa (kazde z nich)i mając jedno dziecko w wieku 3,5roku?

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem ile wynosi najniższa krajowa ale żeby załapać się na 500+ na pierwsze dziecko to:

dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie moze przekraczać 800 zł brutoo

Źródło: http://www.program500plus.pl/kryterium-dochodowe.html

Opublikowano

Najniższa krajowa wynosi 1800 zł

Opublikowano

1355 netto :wink:

Opublikowano

Chłopaki użytkuje ktoś fotelik Romer Duo Plus ? Jak wrażenia ?

Co ew polecacie innego ważne że musi mieć isofix. Jaki przedział wagowy polecacie 9-18 czy 9-36 ?

Opublikowano

Mam Romera ale bez Isofixa, pierwsza klasa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i dziś zdecydowałem sie i Zuzi kupiłem Romera King II LS

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mysza.jpgcapture screen

20160717_162015_1.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Kupiłbyś małej normalne zabawki :lol::wink:

Gdzie by maja tak spokojnie siedziała,no chyba ze bym ja przekupił :naughty:;)

U nas od 2 tyg mala zaczynamy oduczać pieluchy,jak na razie tylko w nocy mamy pampka a i nieraz obudzi sie o 4 i mówi ze chce susu :decayed: :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłbyś małej normalne zabawki

a co to są normalne zabawki? :P niech się dzieciaki bawią czym chcą :P

Opublikowano

Kupiłbyś małej normalne zabawki :lol::wink:

Nie widziałem jeszcze Brembo z lego do składania :)

Opublikowano

Postanowiliśmy Mai i sobie zrobić mały prezent... Nie chcę teraz wychodzić z auta hehehe 60789d87296c398b26633b3617d7723d.jpg

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Dla mnie tacierzyństwo jest trochę przereklamowane. Nie zawsze jest tak słodko.

Opublikowano

Dlaczego?

Opublikowano

Dla mnie tacierzyństwo jest trochę przereklamowane. Nie zawsze jest tak słodko.

a kto powiedział, że zawsze jest cukierkowo ? Daja nie raz dzieciaki po jajach nieźle ale są też chwile cudowne które zapewne bardziej zapadają w pamięci ;)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

iep3tduo.jpg

xo7w8sfb.jpg

Moja mała

Opublikowano

No to i ja się pochwalę moimi pociechami.

Malutka ma 4 latka, a malutki 9 miesięcy.

Teraz tylko czekać aż młody podrośnie i zaczną się kłócić...65410503fe15fe3774b82c69e3d85ee3.jpg

11c52227b39708a190bd4cc44a2580ad.jpg455e4c68f43fb82b08078392263fa93a.jpg

Edytowane przez car_diag_cork

Opublikowano

Dla mnie tacierzyństwo jest trochę przereklamowane. Nie zawsze jest tak słodko.

a kto mowi ze jest:D nieprzespane noce, ciągłe płacze bez powodu, pieluchy, awantury, taki maluch nie powie co go boli, co mu się nie podoba, niszczy wszytko, doprowadza rodziców do szału, sieje spustoszenie w psychice i portfelu...ale wystarczy ze się raz uśmiechnie czy przytuli i już wszystko inne jest nieważne:)

Opublikowano

Chłopaki mam takie pytanie ... Jak wasze dzieciaki znoszą ukąszenia komara ? Mai robią się Banie jak po pszczole normalnie ... Nie skarży się co prawda że swędzi bo to by była katorga

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.