Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym stawiał na RH w 18" z dużym rantem i białym rotorem:whistling:

Opublikowano
  • Autor
ja bym stawiał na RH w 18" z dużym rantem i białym rotorem:whistling:

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

19" to chyba za wiele wg mnie, monobloki mogłby tu ciekawie wyglądać

p.s uaktualnij pierwszą stronkę :decayed:

19 za duze mowisz?

a czemu mam str1 uaktualnic,

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

RH jak najbardziej w 18 calach ale ciezko je zdobyc a jak juz sa to cena kosmiczna:shock3:

Opublikowano

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

Opublikowano

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

z oponami ???

Opublikowano
  • Autor

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

z oponami ???

tak,niby na jeszcze jeden sezon,fele sciagniete ze sprowadzonego furacza,

Opublikowano

Moim zdaniem w tym wydaniu czyt bra i owiewka, to pasuje tu tylko i wyłącznie jeden typ felg, czyli z rantem:kox: Każda inna będzie mieszać style i może słabo wyglądać... Lepiej odłożyć troszkę hajsu i kupić coś przemyślanego niż kupować na szybko byle co:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem w tym wydaniu czyt bra i owiewka, to pasuje tu tylko i wyłącznie jeden typ felg, czyli z rantem:kox: Każda inna będzie mieszać style i może słabo wyglądać... Lepiej odłożyć troszkę hajsu i kupić coś przemyślanego niż kupować na szybko byle co:thumbdown:

no masz racje,a rozmyslam nad rh zw3 ale 17" ,myslisz ze beda zbyt male?

18 sa drogie a 17 bym wychaczyl w miare przyzwoitych PLNach,

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

mi osobiscie juz dawno w oko wpadly BBS LM 18" ze zlotym rotorem ale widzialem ostatnio na allegro i cena 10tys,:shock3:

nie wiem jak sie miewa jakosc DARE LM ale cena nawet przyzwoita i 9,5 cala by bylo:naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

pany te felunie sa za 1600zl,

17 cali i wszystkie ta sama szerokosc, gosciu nie wie dokladnie jaka,215/40 i jest storzek to ile moga miec?9J?

Opublikowano

łądnie by było

1005359_448903441890975_804333938_n.jpg

Opublikowano

to są 18

Opublikowano
to są 18

no bartosz ma 18" ale szafa chyba miał 17"

dsc02001280x768.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wszystko spoko tylko tymi stickerami to żes doyebał :facepalm: No i w dół by sie przydało skręcic :wink:

Opublikowano
  • Autor

sticker z klapy odpadnie bo była tam robiona zaprawka i musiałem przykamuflować ,

pierwsza fota zaraz po ściągnięciu 18ek to trochę wysoko,

druga już skrecona ale przód podniosłem do góry bo nie mogłem nigdzie wjechać, 4,5cm od ziemi do wahacza,

Opublikowano
przód podniosłem do góry bo nie mogłem nigdzie wjechać

:thumbdown:

Opublikowano

To są te RH, co Ci wtedy podesłałem? najsss :wink: na 17" asfalt już bardzo blisko wahaczy, jeszcze jak opona naciągnięta :naughty: ja też 2cm do góry podkręciłem, taki jesienny akcent :whistling:

Opublikowano
  • Autor
To są te RH, co Ci wtedy podesłałem? najsss :wink: na 17" asfalt już bardzo blisko wahaczy, jeszcze jak opona naciągnięta :naughty: ja też 2cm do góry podkręciłem, taki jesienny akcent :whistling:

tak to te,

No asfalt bardzo blisko jeszcze na naszych drogach, sam wiesz jakie mamy wertepy ,

jest jedno miejsce gdy jadę do domu z miasta gdzie muszę jechać po trawniku bo jest taka mulda i tam zap....ole ,a jak do młodej wjeżdżam to nawet teraz gdy podnioslem to przychacze,

Opublikowano

Każdy to przerabiał, dlatego wszyscy jeżdżą na 18stkach:decayed: Na 17 miałem ten sam problem...tak czy siak felga ładnie się wpasowała:wink:

Opublikowano
  • Autor
Każdy to przerabiał, dlatego wszyscy jeżdżą na 18stkach:decayed: Na 17 miałem ten sam problem...tak czy siak felga ładnie się wpasowała:wink:

poczekam az zrobia droge nowa i glebie na maxa :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.