Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym stawiał na RH w 18" z dużym rantem i białym rotorem:whistling:

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

19" to chyba za wiele wg mnie, monobloki mogłby tu ciekawie wyglądać

p.s uaktualnij pierwszą stronkę :decayed:

19 za duze mowisz?

a czemu mam str1 uaktualnic,

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

RH jak najbardziej w 18 calach ale ciezko je zdobyc a jak juz sa to cena kosmiczna:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

z oponami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty:

4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed:

no wlasnie :)

tylko gdzie tu 4k naruchac? ;)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ----------

wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?

z oponami ???

tak,niby na jeszcze jeden sezon,fele sciagniete ze sprowadzonego furacza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym wydaniu czyt bra i owiewka, to pasuje tu tylko i wyłącznie jeden typ felg, czyli z rantem:kox: Każda inna będzie mieszać style i może słabo wyglądać... Lepiej odłożyć troszkę hajsu i kupić coś przemyślanego niż kupować na szybko byle co:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym wydaniu czyt bra i owiewka, to pasuje tu tylko i wyłącznie jeden typ felg, czyli z rantem:kox: Każda inna będzie mieszać style i może słabo wyglądać... Lepiej odłożyć troszkę hajsu i kupić coś przemyślanego niż kupować na szybko byle co:thumbdown:

no masz racje,a rozmyslam nad rh zw3 ale 17" ,myslisz ze beda zbyt male?

18 sa drogie a 17 bym wychaczyl w miare przyzwoitych PLNach,

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

mi osobiscie juz dawno w oko wpadly BBS LM 18" ze zlotym rotorem ale widzialem ostatnio na allegro i cena 10tys,:shock3:

nie wiem jak sie miewa jakosc DARE LM ale cena nawet przyzwoita i 9,5 cala by bylo:naughty:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

pany te felunie sa za 1600zl,

17 cali i wszystkie ta sama szerokosc, gosciu nie wie dokladnie jaka,215/40 i jest storzek to ile moga miec?9J?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko tymi stickerami to żes doyebał :facepalm: No i w dół by sie przydało skręcic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sticker z klapy odpadnie bo była tam robiona zaprawka i musiałem przykamuflować ,

pierwsza fota zaraz po ściągnięciu 18ek to trochę wysoko,

druga już skrecona ale przód podniosłem do góry bo nie mogłem nigdzie wjechać, 4,5cm od ziemi do wahacza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te RH, co Ci wtedy podesłałem? najsss :wink: na 17" asfalt już bardzo blisko wahaczy, jeszcze jak opona naciągnięta :naughty: ja też 2cm do góry podkręciłem, taki jesienny akcent :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te RH, co Ci wtedy podesłałem? najsss :wink: na 17" asfalt już bardzo blisko wahaczy, jeszcze jak opona naciągnięta :naughty: ja też 2cm do góry podkręciłem, taki jesienny akcent :whistling:

tak to te,

No asfalt bardzo blisko jeszcze na naszych drogach, sam wiesz jakie mamy wertepy ,

jest jedno miejsce gdy jadę do domu z miasta gdzie muszę jechać po trawniku bo jest taka mulda i tam zap....ole ,a jak do młodej wjeżdżam to nawet teraz gdy podnioslem to przychacze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy to przerabiał, dlatego wszyscy jeżdżą na 18stkach:decayed: Na 17 miałem ten sam problem...tak czy siak felga ładnie się wpasowała:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...