Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, osobiście miałem problem z elementami plasikowymi w audi a4 b6, teraz zajmuję się regeneracją profesjonalnie (każdy element pokryty gumą), więc jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o wiadomość podam linki do mojej oferty na allegro, nie chce ich wklejać bezpośrednio bo nie wiem czy to zgodne z regulaminem.

Witam jestem zainteresowany regeneracja panelu kimatronika a4 b6 prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum robi regenerację twardym czarnym matowym lakierem? Niechcialbym żeby mi to szybko zeszło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto klimatronik zrobiony przez radka :D wyszło super! :D 

zdjzdjzdj  

Edytowane przez VNC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gonzalez09 napisał:

nie stosujcie naklejek ja probowalem i porazka

super :) teraz świat się zmieni bo odradziłeś używania naklejek z których większość osób jest zadowolona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisalem tego po to zeby swiat sie zmienil hehe kazdy ma swoj gust pisze swoje odczucia ale ciesze sie ze zmieni sie Twoj swiatopoglad po tej mojej radzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę gonzalez09 ! I nie mylmy pojęć bo naklejka to naklejka a szablon naklejany to co innego . Ja sam odnawiałem szablonem i sprayem i jestem baardzo zadowolony :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym szablonom można naprawdę ładnie zregenerować climatronic, ale nie ma co oczekiwać jakości oryginału (mowa o poprawionych climatrinicach). Choć dzięki tym szablonom moża zrobić to bardzo tanio, a efekty są zadawalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pochwalę się swoim dokonaniem. Pomalowany cały panel, wszystkie plusy i minusy (dociąłem własnoręcznie). 

IMG_20170320_142321.jpg

 

Po szlifie matą ścierną i zabezpieczeniem foteli i plusów i minusów taśmą: 

 

IMG_20170320_200833.jpg

 

Po malowaniu i spolerowaniu listwy alu:

 

IMG_20170321_013834.jpg

 

Generalnie robota prosta, najwięcej czasu zajęło mi dopracowanie naklejek foteli do malowania. Efekt nieziemski. 

Do malowania użyłem Bolla do zderzaków wersję gładką. Polecam, dobrze się trzyma i szybko schnie. Można w zależności od umiejętności uzyskać delikatną chropowatość struktury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw do regeneracji ale jakoś specjalnie mi to nie wyszyło test robilem na przycisku od szyby i stwierdzilem ze za climatronic sie nie zabieram :D

e1b5357e6c1b42563b0e2b00f6672481.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, pędzlem to malowałeś? :D Zdecydowanie za grubą warstwę dałeś i za blisko puszkę trzymałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 warstwy dałem ale za blisko i zaciek sie zrobił i tak zostawiłem lepiej tak niż jak był zdarty cały

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odratowania jeszcze. Wyjąć guzik, szlif i malować jeszcze raz. Malowałem też rączki, efekt świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odratowania jeszcze. Wyjąć guzik, szlif i malować jeszcze raz. Malowałem też rączki, efekt świetny.

Moje umiejętności lakiernicze mowią same za siebie lepiej sie za to nie zabieram a myślałem ze dam rade

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariusz-jagi napisał:

Dasz foto tego boll do zderzaków, jakiego użyłeś?

OP3
 

Po prostu "Boll lakier do zderzaków plastikowych". Bez struktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też u mnie nadszedł czas na regenerację ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...