Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

:slina::slina: jest gruuubo, wpadaj na Łódź musze pomacać na żywo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zunior fele gites tylko troche smalcu na nie i bedzie malina:wink: a z klapa co nie rezasz?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi gleby brakuje,ale mysle,że jak wyczernisz opony to też to będzie inaczej wyglądało wszystko.Czekam aż ogarniesz wszystko,jaram sie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozidełko piekne:D Brakuje mi tutaj tylko relingów:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zunior fele gites tylko troche smalcu na nie i bedzie malina:wink: a z klapa co nie rezasz?:naughty:

no właśnie chyba wezmę klapę od lakiernika i sam ulepię USA bo on tak się 0pierdala z tematem że masakra :facepalm: zderzak miał być na gładko i od grudnia nie miał czasu :kwasny:

a wczoraj znajomy walnął pare shotów:

Audispringrolka_zps0bab1d4a.jpg

Audispringstartup_zps62b8b0aa.jpg

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

audiparking_zps5b3aa79c.jpg

jakby Ktoś był zainteresowany sesją auta to zapraszam: www.latelier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi niesamowitą robotę:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach :grin:

Dlatego ja roti bardzo szybko popchnąłem dalej:decayed: mimo że u mnie dało się zejść nisko bo poniżej 60cm to i tak na 18 z rantem jest lepsze jebnięcie:wink: Ale działaj, bo wiadomo że ostateczne szlify dopiero dają efekt:wink: Jak możesz podeślij fotkę z przodem gdzie dobrze widać lampy bo zastanawiam się czy malować ramkę na czarno, czy zostawić srebrną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie siedzi:kox:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

no i wiadomo co profi foty to profi tez robią robotę:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie siedzi:kox:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

no i wiadomo co profi foty to profi tez robią robotę:whistling:

co fakt to fakt, dobre zdjęcie nawet powiem że dodaje uroku autu,

a co to tego że stoi wysoko to w sumie mi by pasowało bo straszne drogi są u mnie a na 18 to kusi o zglebienie na maxa hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tłuściochy te fele ;)

Widziałem na żywo z identycznymi parametrami na golfie IV i wyrywają papę z dachu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...