Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uwaga oszust na forum "karex''.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawda jest taka że w dzisiejszych czasach każdy chce na czymś zarobić nie ważne czy w legalny sposób czy na przycinkach staram sie namierzyć typa mam numer konta na który poszła kasa postaram się dowiedzieć to tu to tam kto faktycznie figuruje na danych tego konta bo być może dane do wysyłki które mi podał są lipne. Prawdę powiedziawszy to złodziej to druga kur...a zaraz po pedofilu!

Sorki kolego w tym przypadku to nie mamy do czynienia ze złodziejem a oszustem bo z konta tych pieniędzy to on Ci nie ukradł tylko sam mu wysłałeś.

co za farmazon.... gdzies to zasłyszałeś czy sam wymysliłeś?

Rozdział XXXV KK

"Przestępstwa przeciwko mieniu

(...)

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(...) "

Opublikowano

dokładnie,wiadomo ze tej plagi sie nie wytępi ale zawsze paru sie pozbędziemy, teraz tylko czy udzielanie takich informacji jest zgodne z prawem

Nie jest. Publikując dane osoby w internecie, narażamy się na odpowiedzialność karną za przestępstwo zniesławienia zagrożone karą grzywny,ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2.

Opublikowano

prawda jest taka że w dzisiejszych czasach każdy chce na czymś zarobić nie ważne czy w legalny sposób czy na przycinkach staram sie namierzyć typa mam numer konta na który poszła kasa postaram się dowiedzieć to tu to tam kto faktycznie figuruje na danych tego konta bo być może dane do wysyłki które mi podał są lipne. Prawdę powiedziawszy to złodziej to druga kur...a zaraz po pedofilu!

Sorki kolego w tym przypadku to nie mamy do czynienia ze złodziejem a oszustem bo z konta tych pieniędzy to on Ci nie ukradł tylko sam mu wysłałeś.

co za farmazon.... gdzies to zasłyszałeś czy sam wymysliłeś?

Rozdział XXXV KK

"Przestępstwa przeciwko mieniu

(...)

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(...) "

Piękny cytat z Kodeksu Karnego, ciekawe jak sobie radzisz z jego zrozumieniem :D popis chcesz zrobić - to nie na mnie.

Co chciałeś udowodnić tym cytatem - to że koleś jest złodziejem ? W moim mniemaniu jest oszustem.

Opublikowano

Hugo, a da się sprawdzić do kogo jeszcze pisał PW ten koleś :?:

Może by się bezpośrednio do tych osób zwrócić bo może nie wiedzą że ktoś chce działać w tej sprawie :mysli:

Opublikowano

Hugo, a da się sprawdzić do kogo jeszcze pisał PW ten koleś :?:

Może by się bezpośrednio do tych osób zwrócić bo może nie wiedzą że ktoś chce działać w tej sprawie :mysli:

Nie da się nic zrobić bo usunął konto. Już kilka raz była akcja i ludzie mieli iść grupowo zgłosić na policję , ale oczywiście jak zwykle prawie wszyscy olali temat :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

z ego co wiem od kolegi lukaszr prócz mnie są jeszcze dwie osoby.

Opublikowano

To jak wiesz kto to kontaktuj się z Nimi i działaj, życzę powodzenia :good:

A wątek można zamknąć bo trochę się temat rozmywa :rolleyes:

Opublikowano

no i kolejna sytuacja o ktorej sie czyta na tym forum :wallbash:

Opublikowano

prawda jest taka że w dzisiejszych czasach każdy chce na czymś zarobić nie ważne czy w legalny sposób czy na przycinkach staram sie namierzyć typa mam numer konta na który poszła kasa postaram się dowiedzieć to tu to tam kto faktycznie figuruje na danych tego konta bo być może dane do wysyłki które mi podał są lipne. Prawdę powiedziawszy to złodziej to druga kur...a zaraz po pedofilu!

Sorki kolego w tym przypadku to nie mamy do czynienia ze złodziejem a oszustem bo z konta tych pieniędzy to on Ci nie ukradł tylko sam mu wysłałeś.

co za farmazon.... gdzies to zasłyszałeś czy sam wymysliłeś?

Rozdział XXXV KK

"Przestępstwa przeciwko mieniu

(...)

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(...) "

Piękny cytat z Kodeksu Karnego, ciekawe jak sobie radzisz z jego zrozumieniem :D popis chcesz zrobić - to nie na mnie.

Co chciałeś udowodnić tym cytatem - to że koleś jest złodziejem ? W moim mniemaniu jest oszustem.

Zgadzam się z Dominikiem inaczej jest interpretowne w kodeksie Karnym kradzież a tu mamy do czynienia z oszustwem :evil:artykuł podałeś porawny ale jeszcze pozostaje kwestia interpretacji czynu, bo kradzież to masz 278p1KK :cool1:
Opublikowano

no i kolejna sytuacja o ktorej sie czyta na tym forum :wallbash:

A Ty myślisz , że na innych forach tego nie ma ? Ale ja nic na to nie poradzę , że ludzie nie myślą i dają się robić w jajo. I bardzo proszę pisać tylko na temat. :hi:

Opublikowano

Byl jeden taki na passacie co paru zrobił w bambuko teraz ma wyrok i nakaz oddania pieniędzy.

Opublikowano

I zamiast sie u nas zebrac i zglosic wspolnie na policje,to kazdy olewa i czeka, az ktos inny to robi.

Tak Panowie to nic nie ugracie.

Opublikowano

Temat był zamknięty a tutaj dalej dyskusje, taka i podobne sytuację pojawiają się co jakiś czas bo ktoś jest oszust, złodziej itp. i zawsze jest ta sama gadka, zamknijcie ten temat bo "karex" i tak się nie odezwie, najpierw się zeszmacił a pózniej usunął konto :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat był zamknięty a tutaj dalej dyskusje, taka i podobne sytuację pojawiają się co jakiś czas bo ktoś jest oszust, złodziej itp. i zawsze jest ta sama gadka, zamknijcie ten temat bo "karex" i tak się nie odezwie, najpierw się zeszmacił a pózniej usunął konto :thumbdown:

Mam podejrzenie że zostałem nabity w butelkę przez tego samego kolesia. Jestem wyjatkowo uciążliwym typem i jutro wybieram się na policję, zainteresowanych prosze o PW.

Opublikowano

Temat był zamknięty a tutaj dalej dyskusje, taka i podobne sytuację pojawiają się co jakiś czas bo ktoś jest oszust, złodziej itp. i zawsze jest ta sama gadka, zamknijcie ten temat bo "karex" i tak się nie odezwie, najpierw się zeszmacił a pózniej usunął konto :thumbdown:

Mam podejrzenie że zostałem nabity w butelkę przez tego samego kolesia. Jestem wyjatkowo uciążliwym typem i jutro wybieram się na policję, zainteresowanych prosze o PW.

A tyle razy prosiliśmy i informowaliśmy aby nie przelewać kasy z góry na konto jak ktoś jest nie pewny i dopiero co założył konto na forum :shocked:

Opublikowano

Tak Hugo ja wiem i nie mam do nikogo pretensji po za sobą.

Ja tylko chce sprawdzić czy to jest ten sam koleś bo to żem głupi to już wiem, ale na policję (prokuraturę?) jutro idę a wiadomo im więcej faktów tym lepiej. Chce sprawdzić czy to nie ten sam koleś.

Ja podejrzewam usera Mobilek12 zalogowany pierwszy raz 27 sierpnia.... Wojciech Pawłowski wg przelewu z miejscowości Szypliszki na podlasiu.

Myslę, że to fałszywe dane bo chyba tylko przypadkiem w tych okolicach gwiazda III ligowej drużyny siatkarskiej nazywa się dokładnie tak samo. Konto założone w banku: Bank Zachodni WBK SA Oddział: 1 O. w Augustowie.

Zainteresowanych prosze o kontakt. Jutro o 10:00 ide na KMP w Sosnowcu[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________Zgłoszone na policję.

Wg wstepnych ustaleń adres podany przez jegomościa to rozdzielnia prądu w nieczynnym PGR-ze a o człowieku takim nikt nie słyszał w tej niewielkiej wsi...

Opublikowano

zaje.....biscie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale ktos kase wzial i tym sladem trzeba isc

Opublikowano

zaje.....biscie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale ktos kase wzial i tym sladem trzeba isc

Jest kilka śladów, wygląda na to że dupek podał prawdziwe nazwisko i adres swojej rodzinki (tzn miejscowość i ulice nr zmieniony o kilka domów)... :mysli: po nitce do kłebka, czyli przez urząd gminy, policję, nk i facebooka dotarłem do łebka który zadowolony siedzi sobie na fotce na naszej w czarnym B5....

Próbuje go skłonić do oddania kasy i jeżeli odda to wycofam zgłosznie, nie chce mi sie na drugi koniec polski ganiać jakby doszło do sprawy... zobaczymy bede ostrożniejszy...

Opublikowano

Dawaj link doprofilu. Moze byc na pw. Trzeba pietnowac takich chamów. :hi:

Opublikowano

Dawaj link doprofilu. Moze byc na pw. Trzeba pietnowac takich chamów. :hi:

Tomek jak odzyskam kase to oczywiście mogę podać ku przestrodze, na razie z nim dyplomatycznie gadam żeby powiedział "bratu, kuzynowi" żeby oddał kase bo on się innym imieniem przedstawiał.

W każdym razie podał swoje nazwisko, inne imie i adres swojego wujka i dziadka ze zmienionym numerem domu. Kolo ma 21 lat i widać że cfaniaczy.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.